Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
بعضی وقت‌ها آدم یه بازی رو انجام می‌ده و بعدش حیرت می‌کنه از میانگین امتیازاتش. الآن The Ascent همین حالت رو برای من داره. :D
فعلاً یه ۵،۶ ساعتی بازی کردم و خیلی حال کردم باهاش! واقعاً گیم‌پلی اعتیادآوری داره و از ترکوندن دشمن‌ها خسته نمی‌شم. طراحی محیط‌ها فوق‌العاده هست و حس و حال سایبرپانک درجه یکی داره. موسیقی‌هاش هم خیلی با فضای بازی همخونی داره و گرافیک هم با اینکه شاید در نگاه اول خیلی خاص نباشه از دید بعضی‌ها، ولی به نظرم از بُعد فنی و هنری خیلی خوبه.
فقط دو بخش هست که نمی‌تونم نظری بدم. یکی حالت آنلاین که تجربه نکردم و یکی هم داستان که از همون دقایق اول یه جوری بود که دیدم حسش نیست این همه دیالوگ رو دنبال کنم و کلاً زدم تو فاز «ول کردن داستان و لذت بردن از گیم‌پلی». :D یعنی الآن رسماً نمی‌دونم چی به چیه و فقط می‌رم مأموریت می‌گیرم و انجام می‌دم و مأموریت بعدی و...
حالا باید تمومش کنم تا نظر نهایی بدم، ولی فعلاً که خیلی لذت بردم ازش و تا این لحظه به نظرم در کمترین حالت باید به میانگین بالای ۸۰ می‌رسید، نه میانگین ۶۰ و خورده‌ای تا ۷۰.
فعلاً نمی‌خوام نقدهای زیادی بخونم و می‌ترسم تأثیر منفی روی تجربه‌م بذارن و فقط گیم‌اسپات که نکات مثبت و منفی رو می‌نویسه باز کردم. خیلی برام عجیب بود که در حالی امتیاز ۶ داده که کلاً همین دو تا نکته منفی رو نوشته:
  • Tone is extremely, unnecessarily hostile and dour
  • Difficulty curve is deeply unbalanced
هر دو مورد حداقل تا این لحظه برای من ‌خنده‌داره، ولی باز باید بیشتر بازی کنم. :D

آخرین ویرایش:

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
اصلا بازی رو اجرا نمیکنه بعد از عکس میپره بیرون

احتمالا دیتا بازی خراب دانلود شده و یه بار دیگه دانلود کن

برای من روی بازی های دیگه اینجوری شده و با نصب دوباره مشکل حل شد

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
فعلاً نمی‌خوام نقدهای زیادی بخونم و می‌ترسم تأثیر منفی روی تجربه‌م بذارن و فقط گیم‌اسپات که نکات مثبت و منفی رو می‌نویسه باز کردم. خیلی برام عجیب بود که در حالی امتیاز ۶ داده که کلاً همین دو تا نکته منفی رو نوشته:
هر دو مورد حداقل تا این لحظه برای من ‌خنده‌داره، ولی باز باید بیشتر بازی کنم. :D
هر دو تا ایرادش درسته. ولی بازم نمرش رو خیلی کم کرده. به نظر من متای ۷.۵ تا ۸ اوکی بود براش.
اون درجه سختی رو آخرای بازی متوجه میشی:D تمام ماموریت ها رو بری و تا میتونی لول آپ کنی، بازم دو سه جا از داستان اصلی رسما پاره میشی تا رد بشه:D

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
اخیرا داریم Overcooked 2 رو couch coop میزنیم و باید بگم بی نظیره تجربه کوآپ این بازی، گرافیکش خیلی باحاله و گیم پلی پر از چالش و لذت بخش
فقط گاهی احساسم اینه که تصویر خیلی شلوغ میشه.

two point hospital هم به شدت اعتیاد اوره و فک میکنم یه بازی دیگه مشابهش در دست ساخته ( درست میگم؟ ) اینو هم به هیچ عنوان از دست ندید :)

از سه گانه هیتمن هم نگم دیگه خودتون بهتر میدونید B-)

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
اخیرا داریم Overcooked 2 رو couch coop میزنیم و باید بگم بی نظیره تجربه کوآپ این بازی، گرافیکش خیلی باحاله و گیم پلی پر از چالش و لذت بخش
فقط گاهی احساسم اینه که تصویر خیلی شلوغ میشه.

two point hospital هم به شدت اعتیاد اوره و فک میکنم یه بازی دیگه مشابهش در دست ساخته ( درست میگم؟ ) اینو هم به هیچ عنوان از دست ندید :)

از سه گانه هیتمن هم نگم دیگه خودتون بهتر میدونید B-)

Two Point Campus هست که DayOne میاد روی گیم پس اینم.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
بعضی وقت‌ها آدم یه بازی رو انجام می‌ده و بعدش حیرت می‌کنه از میانگین امتیازاتش. الآن The Ascent همین حالت رو برای من داره. :D
فعلاً یه ۵،۶ ساعتی بازی کردم و خیلی حال کردم باهاش! واقعاً گیم‌پلی اعتیادآوری داره و از ترکوندن دشمن‌ها خسته نمی‌شم. طراحی محیط‌ها فوق‌العاده هست و حس و حال سایبرپانک درجه یکی داره. موسیقی‌هاش هم خیلی با فضای بازی همخونی داره و گرافیک هم با اینکه شاید در نگاه اول خیلی خاص نباشه از دید بعضی‌ها، ولی به نظرم از بُعد فنی و هنری خیلی خوبه.
فقط دو بخش هست که نمی‌تونم نظری بدم. یکی حالت آنلاین که تجربه نکردم و یکی هم داستان که از همون دقایق اول یه جوری بود که دیدم حسش نیست این همه دیالوگ رو دنبال کنم و کلاً زدم تو فاز «ول کردن داستان و لذت بردن از گیم‌پلی». :D یعنی الآن رسماً نمی‌دونم چی به چیه و فقط می‌رم مأموریت می‌گیرم و انجام می‌دم و مأموریت بعدی و...
حالا باید تمومش کنم تا نظر نهایی بدم، ولی فعلاً که خیلی لذت بردم ازش و تا این لحظه به نظرم در کمترین حالت باید به میانگین بالای ۸۰ می‌رسید، نه میانگین ۶۰ و خورده‌ای تا ۷۰.
مشکلات بازی زمان عرضه کم نبود. از افت فریم وحشتناک تا درجه سختی ناموزون و داستان ابکی :D
با اپدیت های سنگینی که تو این چندماه دادن و کمر اینترنت مارو خم کردن، بازی خیلی بهتر شده.

MAG1991

کاربر سایت
Feb 3, 2018
440
این سایت رو هم داشته باشین سایت خوبیه

Xbox Game Pass library browser | GamePassport

آپدیت هم هست ظاهرا
گیم ها رو بر اساس متا اسکور و یوزر اسکور و .... مرتب میکنه (هم پی سی هم XBOX )
leaving soon و recently added هم داره
completion time رو هم زده برا هر بازی
روی هر گیم هم که کلیک کنین اطلاعاتش میاد بالا (که باز اونجا لینک گیم تو سایتای متاکریتیک ، اکس باکس و هو لانگ تو بیت هست ) :D
سایت جالبیه

1644528262367.png 1644528314932.png 1644528396167.png 1644527883442.png 1644530034635.png

آخرین ویرایش:

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
580
فرض کنید من اگه 10 تا کد گیم پس 1 ماهه پی سی رو بزنم میشه 10 ماه؟ منظورم این هست که روی هم اضافه میشن این کدها؟ و اگه میشه با اون افر 1 دلاری میشه تبدیلش کرد به 11 ماه گیم پس التیمیت که بشه ازش روی کنسول استفاده کرد؟
اون افر 3 ماهه 1 دلاری کی برمیگرده پس؟ :D یه عیدی نمیدن به ما

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر