Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

arthur97

کاربر سایت
Oct 21, 2017
293
فک نمیکنم ریدیم کردنش برخلاف قانون باشه چون پروموت های خود مایکروسافت هست ولی اینکه طرف اینکارو کنه اکانت رو بفروشه بله غیر قانونیه / بشخصه هنوز ندیدم همچین چیزی که چندتا ازین چیزا پشت هم داخل یک اکانت ریدیم شده باشه
سلام.
من از پلاتی گیم پس ۳۶ ماهه خریدم و به همین روش برام فعال شده.
یعنی اول ۱۲ تا گیم پس پی سی تریال فعال شده و بعد تبدیل به اولتیمیت شده.
قبل از اینکه رو کنسولم فعال ش کنم با پشتیبانی مایکروسافت صحبت کردم و گفتم دوستم گفته اکانت ت رو بده من برات گیم پس بخرم به عنوان هدیه.
الان متوجه شدم ۳ سال برام گیم پس خریده که به نظرم عجیبه. لطفا چک کنید ببینید همه چیز قانونی ه و اوکیه؟
گفت آره خیالت راحت.
از فروشنده ای که خریدم فروش بسیار بالایی هم داشت. تا الان حدودا ۲۵ هزار تا از این محصولش رو فروخته!
البته برای مدت خیلی کوتاهی فقط ۳۶ ماهه شده بود. من دو ماه بود مرتب چک میکردم. ۱۳ ماه بود. برای حدود یک ماه شد ۳۶ ماه. خودش هم توضیحات محصول نوشته بود که این آفر موقتی ه.
الان دوباره شده ۱۳ ماه.
Buy ✅🔥XBOX GAME PASS ULTIMATE 12+1+EA PLAY and download
خلاصه اینکه به نظر شما چقدر ریسک هست که رو کنسولم باشه این اکانت؟ فعلا از گیم پس استفاده نمیکنم. اگه خطر داره پاکش کنم و چند ماه دیگه دوباره اضافه کنم به کنسول.

• Like
Reactions: aha2012

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
دوستان بنده گیم پس آلتیمیت دارم روی سری اس، ولی برای بازیهای xcloud گزینه پلی ندارم. چطور باید پلی بدم بازیارو؟

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
سلام.
من از پلاتی گیم پس ۳۶ ماهه خریدم و به همین روش برام فعال شده.
یعنی اول ۱۲ تا گیم پس پی سی تریال فعال شده و بعد تبدیل به اولتیمیت شده.
قبل از اینکه رو کنسولم فعال ش کنم با پشتیبانی مایکروسافت صحبت کردم و گفتم دوستم گفته اکانت ت رو بده من برات گیم پس بخرم به عنوان هدیه.
الان متوجه شدم ۳ سال برام گیم پس خریده که به نظرم عجیبه. لطفا چک کنید ببینید همه چیز قانونی ه و اوکیه؟
گفت آره خیالت راحت.
از فروشنده ای که خریدم فروش بسیار بالایی هم داشت. تا الان حدودا ۲۵ هزار تا از این محصولش رو فروخته!
البته برای مدت خیلی کوتاهی فقط ۳۶ ماهه شده بود. من دو ماه بود مرتب چک میکردم. ۱۳ ماه بود. برای حدود یک ماه شد ۳۶ ماه. خودش هم توضیحات محصول نوشته بود که این آفر موقتی ه.
الان دوباره شده ۱۳ ماه.
Buy XBOX GAME PASS ULTIMATE 12+1+EA PLAY and download
خلاصه اینکه به نظر شما چقدر ریسک هست که رو کنسولم باشه این اکانت؟ فعلا از گیم پس استفاده نمیکنم. اگه خطر داره پاکش کنم و چند ماه دیگه دوباره اضافه کنم به کنسول.
هیچ کس نمیتونه بشما اطمینان کامل بده ، شما از هرجا و هر مدلی که بخری بالاخره ی درصدی ریسک داره حتی اگر گیفت کارت بگیری بازم ریسک این هست که گیفت ها با کارت دزدی خریداری شده باشه ، پس زیاد وارد جزییاتش نشو از بازی لذت ببر وگرنه همش استرس داری /

آخرین ویرایش:

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
دوستان بنده گیم پس آلتیمیت دارم روی سری اس، ولی برای بازیهای xcloud گزینه پلی ندارم. چطور باید پلی بدم بازیارو؟
احتمالا ظرفیت هومشو داری استفاده میکنی چون واس این ظرفیتا گزینه پلی کلود و نداره

• Like
Reactions: BF3

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
چقد خوبه این Streets of Rage 4
با همسرم کوآپ بازی میکنیم باید بگم علاوه به گرافیکش که در نوع خودش خیلی عالیه، گیم پلی هم حس همون قدیما رو احیاء میکنه و فقط میشه لذت برد.
حتما کوآپ رو امتحان کنید.
آقا ما It Takes Two هم تموم کردیم.
فوق العاده ست، گیم پلی روون و فیزیک فوق العاده
گرافیک خوش رنگ و لعاب و محیط پرجزئیات و در نهایت داستان گیرا.

کاش از این دست بازیا بیشتر تولید بشه

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,527
نام
علی
با سلام خدمت دوستان
من هنوز اکس باکس نگرفتم منتها جوگیر شدم و هم گیم پس 3 ساله گرفتم و هم تو بلک فرایدی بازی به ارزش 1420 دلار
و اما نظرم در مورد گیم پس
من خوشم نیومد ازش
ینی بازی ها حالت اجاره ای دارن و مثل پلاس سونی نیستن
با اجازه مایکی وارد میشن و با اراده اون خارج

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
اگه A Way Out رو بازی نکردی حتما امتحان کن. توسط همون تیم ساخته شده و توی گیم پس هم هست
👍
اتفاقا a way out رو چند ماه پیش تموم کردیم. بین این دوتا بخوام انتخاب کنم it takes two لول دیزاین خیلی جذاب تری داشت

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
با سلام خدمت دوستان
من هنوز اکس باکس نگرفتم منتها جوگیر شدم و هم گیم پس 3 ساله گرفتم و هم تو بلک فرایدی بازی به ارزش 1420 دلار
و اما نظرم در مورد گیم پس
من خوشم نیومد ازش
ینی بازی ها حالت اجاره ای دارن و مثل پلاس سونی نیستن
با اجازه مایکی وارد میشن و با اراده اون خارج

پلاس که بازی نداره کلا
هر ماه به مشترکین چند تا بازی رایگان میده و وقتی پلاس تموم بشه بازی ها هم غیر فعال میشن تا دوباره شارژ کنید

همین داستان رو مایکرسافت با گلد داره ولی تفاوت گیم پس آلتیمیت اینه در کنار گلد و بازی هایی که مجانی بهتون میده دسترسی به کلی بازی هم دارید

کلا ایراد که گرفتین فقط دلیلش بی اطلاعی شماست

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,527
نام
علی
پلاس که بازی نداره کلا
هر ماه به مشترکین چند تا بازی رایگان میده و وقتی پلاس تموم بشه بازی ها هم غیر فعال میشن تا دوباره شارژ کنید

همین داستان رو مایکرسافت با گلد داره ولی تفاوت گیم پس آلتیمیت اینه در کنار گلد و بازی هایی که مجانی بهتون میده دسترسی به کلی بازی هم دارید

کلا ایراد که گرفتین فقط دلیلش بی اطلاعی شماست
شما به بزرگواری خودتون ببخشید که بنده بعد 10 سال کنسول گیمری و 30 سال پی سی گیمری هنوز بی اطلاعم
و اما در مورد بازی های مجانی که مایکروسافت میده من اسمشون رو گزاشتم آت و آشغال
این کلی بازی رو هم که میفرمایین گیم پس داره من دونه دونشون رو دارم میخرم
کلا جنس اجاره ای به من نمیسازه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر