Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
تصمیم گرفتم ایکس کلاود رو یه تستی بزنم فقط چندتا سوال دارم
- ایکس کلاود رو میخوام از کروم تستش کنم، موس و کیبورد پشتیبانی نمیشه درسته؟ تا حالا تجربه استفاده از reWASD رو داشتید باهاش؟ (نرم افزاری هست که یک دسته مجازی درست میکنه و میشه با همون موس و کیبورد جای دسته ایکس باکس استفاده کرد)
- از دسته ایکس باکس 360 میشه برای ایکس کلاود استفاده کرد؟
ممنونم.
پیشنهاد می کنم اگر فقط قصد تست کلاد داری، geforce now رو استفاده کن. رایگان هست. می تونی باهاش مثلا دستینی رو بازی کنی.
البته اگر قصد تست داری. چون بازی های دیگه اش پولیه.
از موس و کیبورد هم پشتیبانی می کنه.

• Like
Reactions: prop

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
580
پیشنهاد می کنم اگر فقط قصد تست کلاد داری، geforce now رو استفاده کن. رایگان هست. می تونی باهاش مثلا دستینی رو بازی کنی.
البته اگر قصد تست داری. چون بازی های دیگه اش پولیه.
از موس و کیبورد هم پشتیبانی می کنه.
مرسی از پیشنهاد. اره از سرویس جیفورس استفاده کردم و اتفاقا بازی کنترل رو هم انجام دادم. راضی بودم، قابل قبول بود. منتها خودت میدونی مجموعه گیم پس لامصب یه چیز دیگه است :D

• Like
Reactions: Bax and richard92

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
سلام
من 3 ماه پیش اشتراک 3 ماهه گیم پس گرفتم و الان تموم شده، میخوام شارزش کنم ولی از اونجایی که گرفتم میگه نداریم یا اکانت میده
حالا من سایت یا گروه تلگرامی میخوام که گیم پس کامپیوتر داشته باشه و روی اکانت خودم بتونه شارژ کنه، یا کد بده
ممنون میشم اگر کسی سایتی میشناسه معرفی کنه، خودم چندجا رو میشناختم همشون اکانتی بودن یا فقط برای اکانت اولی ها داشتن

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
سلام اکانت 35 ماهه12+23 که سایت پلاتی میفروشه کسی از دوستان ازش گرفته ؟
نوشته اکانتی روش گیم پس نباید فعال باشه
اکانتی دارم روش گیم پس فعال نشده ولی روی کامپیوتر اکانت کسی ازش گیم پس گرفتم روی استور ماکروسافت و اکانت خودم روی برنلمه ایکس باکس هست عملا روی اکانت خودم گیم پس فعال نشده
اکانت خودم بدم 35 ماه شارژ میشه یا 12 ماه؟

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
اکانتی دارم روش گیم پس فعال نشده ولی روی کامپیوتر اکانت کسی ازش گیم پس گرفتم روی استور ماکروسافت و اکانت خودم روی برنلمه ایکس باکس هست عملا روی اکانت خودم گیم پس فعال نشده
یه اکانت جدید بساز بده بهشون.

• Like
Reactions: SHAM

arthur97

کاربر سایت
Oct 21, 2017
293
من گرفتم.
اکانت جدید ساختم و دادم و تقریبا دو روزه فعال کردند.
فعلا هم مشکلی نداشتم.

• Like
Reactions: SHAM

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
سلام دوستان، من میخواستم اشتراک گیم پس التیمت برای پی سی بگیرم، کدوم ظرفیت رو بایستی انتخاب کنم؟ هوم و یا غیر هوم؟ و اینکه در کدوم حالت با اکانت خودم میتونم بازی کنم؟

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من از ایده ی اولیه مورتال شل بدم نیومده فعلا که خوب بوده تازه قابلیت پری کردن رو هم آنلاک کردم و یه آبجی خانومی هم اومد و آپگرید کرد مارو :D فقط مشکل اینه که چیزی که شبیه بونفایر باشه هنوز ندیدم تو بازی :D

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام دوستان، من میخواستم اشتراک گیم پس التیمت برای پی سی بگیرم، کدوم ظرفیت رو بایستی انتخاب کنم؟ هوم و یا غیر هوم؟ و اینکه در کدوم حالت با اکانت خودم میتونم بازی کنم؟
درود
pc هوم یا غیر هوم نداره.
دو حالت وجود داره یکی اینکه روی اکانت خودت فعال کنی یا کانت اشتراکی بگیری،با اکانت اشتراکی میتونی روی اکانت خودت بازی کنی ولی بازیهای ea play قابل بازی نیستن تنها در صورتی که روی اکانت خودتون گیم پس فعال کنین یا اکانت کامل بگیرین قابل اجران.

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
اگر خواستی یک پیام خصوصی بده 1 ساله 80 تومان برای pc آدرس سایتش بهتون بدم فقط طبق گفته دوستان ea play نمیتونی استفاده کنی فقط gamepass
اگرم روی اکانت خودت خواستی فعال کنی 3 ساله حدود 980 ea play هم میشه استفاده کرد چون روی اکانت خودته و اشتراکی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر