Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
الان فورتزا که اومده واسه دانلود این نسخه نهایی هست یا باز ممکنه تا اون روز 40-50 گیگ اضافه بشه یا پچ دی وان و ...؟
اگه اوکیه که بگیریم.
40-50 گیگ که نه... یک 70-80 گیگ بنظرم پچ روز اول میدن :-" :))

جدای شوخی قطعا یک پچی میدن حالا. با توجه به این حجمشم احتمال اینکه پچم بزرگ باشه کم نیست. اگر امکان دانلودو 1-2 روزه داری، از همون روزای اخر شروع کن دانلودشو...

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
من که زدم بازی دانلود بشه غلط اضافی هم کردن بخوان پچ روز اولی با حجم خیلی زیاد بدن
اگه اینجوری باشه با یه فورتزا و Flight simulator کلا حجم کنسول من پر میشه :D
ولی جدا از شوخی با این حجم زیادی که بازی داره امیدوارم پچ روز اول بیش از حد حجم نداشته باشه
اینهمه بدبختی میکشیم ۱۰۰ گیگ دانلود میکنیم که با کله بریم تو بازی بعد یه دفعه پیام میاد n گیگ دیگه دانلود کن 😢

• Like
Reactions: all4u and Helghast

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اقا یه نسخه جدید قراره از skyrim بیاد به اسم anniversary edition
این الان رو گیم پس میاد ؟
خیر

Elder Scrolls | Join us on 11/11 for the Skyrim 10th Anniversary Fan Celebration

رو گیم پس ورژن معمولی ـش Special Edition موجوده که دو سه تا فیچر جدید در قالب Update رایگان دریافت میکنه واسه خود Anniversary Edition باید پول خرج کنید :

1635001458290.png

@Dreadlord

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
دوستان چطوری تحریم رو دور میزنید من با هر چی dns بود تست کردم اکانت لاگین میشه بعد ۱۰-۲۰ دقیقه دیسکانت میشم و دوباره ارور ریجن میده با نت گوشیم و وای فای مشکل همینه،من pc ندارم که قند شکن شیر کنم...راه حل چیه؟

MU30YO

کاربر سایت
Mar 21, 2021
50
دوستان چطوری تحریم رو دور میزنید من با هر چی dns بود تست کردم اکانت لاگین میشه بعد ۱۰-۲۰ دقیقه دیسکانت میشم و دوباره ارور ریجن میده با نت گوشیم و وای فای مشکل همینه،من pc ندارم که قند شکن شیر کنم...راه حل چیه؟
با dns شکن تست کردی؟

• Like
Reactions: xXKinGStaRXx

MU30YO

کاربر سایت
Mar 21, 2021
50
نه...در موردش اطلاعی ندارم با dnsهایی که به کنسول می‌زنیم فرق داره؟
برای دور زدن تحریم هستش، سرچ کن شکن سایتش میاد، همون dns رو بزن
البته dns های دیگه هم هست، تو انجمن بگردی پیدا می کنی

• Like
Reactions: xXKinGStaRXx

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
درود دوستان،
ی چند مدت قبل سایکوناتس رو نصب کرده بودم و همه چی اوکی بود اما از دیروز اجرا نمیشد و ارور میداد، پاکش کردم اما دیگه نمیتونم نصبش کنم از طریق گیم پس، کد ارورش 0x00000001 هست! باقی بازیا به راحتی اجرا میشه اما، کسی از دوستان راه حلی نداره؟

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
درود دوستان،
ی چند مدت قبل سایکوناتس رو نصب کرده بودم و همه چی اوکی بود اما از دیروز اجرا نمیشد و ارور میداد، پاکش کردم اما دیگه نمیتونم نصبش کنم از طریق گیم پس، کد ارورش 0x00000001 هست! باقی بازیا به راحتی اجرا میشه اما، کسی از دوستان راه حلی نداره؟
منم زیاد این مشکل برام پیش اومده! کلا خیلی رو اعصابه اپ ایکسباکس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر