Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
این مشکل برا بتلفید 5 هم هست . وقتی میری تو قسمت انلاین میگه تریال ورژن. امیدوارم اگه بتل 2042 زمانی اومد رو EA paly این مشکلات را نداشته باشه !
البته این مشکل نیس، جهت امنیت اینکارو کردن ، بتلفیلد ۲۰۴۲ هم همینجور خواهد بود

• Like
Reactions: MaTrix PouYa

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
یا حضرت عباس
A Plague Tale: Innocence رو دانلود کردم چه گرافیکی داره :| محیط های پاییزی بازی اینقدر رنگبندی عمیق و سنگینی داره که تا یک مدت چشم درد گرفتم، فکر نکنم گرافیک گرز 5 و گاد 2018 و یا کلا هر بازی دیگه ای با گرافیک شاخش بهش برسه:| حیف که از گیم پلی بازی خوشم نمیاد، ولی داستان و گرافیک فوق العاده ای داره!

ضمن این که 140 گیگ Microsoft Flight Simulator 2020 رو دانلود کردم رفتم داخل بازی 128 گیگ اپدیت میخواست، واقعا مسخره کرده ما رو یا گرفته ؟:|

• Like
Reactions: Bax and amir7

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
611
یا حضرت عباس
A Plague Tale: Innocence رو دانلود کردم چه گرافیکی داره :| محیط های پاییزی بازی اینقدر رنگبندی عمیق و سنگینی داره که تا یک مدت چشم درد گرفتم، فکر نکنم گرافیک گرز 5 و گاد 2018 و یا کلا هر بازی دیگه ای با گرافیک شاخش بهش برسه:| حیف که از گیم پلی بازی خوشم نمیاد، ولی داستان و گرافیک فوق العاده ای داره!

ضمن این که 140 گیگ Microsoft Flight Simulator 2020 رو دانلود کردم رفتم داخل بازی 128 گیگ اپدیت میخواست، واقعا مسخره کرده ما رو یا گرفته ؟:|
گیم پلی بازی برای من به نوعی بود که هرچی جلوتر رفتم برام جذاب تر شد ... به نظرم ادامه بدین امیدوارم ازش لذت ببرید ...

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
یا حضرت عباس

بهش زمان بده کم کم با نوع گیم پلی هم ارتباط میگیری منم اولش برام جالب نبود.
ولی جلو بری کم کم حس میکنی بازی بشدت زیباست و لذت بخشه.
من از جنس صدای کاراکتر اصلی و برادرش خیلی خوشم اومد.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اکانت های یک ماه گیم پس که با گیفت کارتدخریداری میشن بن میشن
دوستان خیلی مواظب باشنذ
اکانت های یک ماه گیمپس نیست. اینا قانونیه.
چند تا از فروشندگان اکانت تو ایران (که تا الان اسم گیم رنتر، گیم سنتر و گیم استاپ رو شنیدم) با کردیت کارت هکی خرید میکردن. این لیترالی دزدیه و ماکروسافت کنسول هایی که از این اکانت ها داخلش بوده رو سریع بن کرده.

اون فروشگاه گیم رنتر هم خبر رسیده پسورد تمام اکانت هارو خودش عوض کرده که نتونن داستان درست کنن از داخل ایران :) چقدر حروم لقمه هستن یک عده...
در کل این مدت بهتره مواظب باشید و از فروشگاه های معتبری که مطمئن هستید ازشون خرید کنید. وگرنه 10/19 میلیون کنسول دود میشه میره هوا...

دوستان اگر خدایی نکرده کنسول شما هم دچار این مشکل شده با ساپورت حرف بزنین و مورد رو بگین احتمالا درست کنن.

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
568
چند تا از فروشندگان اکانت تو ایران (که تا الان اسم گیم رنتر، گیم سنتر و گیم استاپ رو شنیدم) با کردیت کارت هکی خرید میکردن. این لیترالی دزدیه و ماکروسافت کنسول هایی که از این اکانت ها داخلش بوده رو سریع بن کرده.

اون فروشگاه گیم رنتر هم خبر رسیده پسورد تمام اکانت هارو خودش عوض کرده که نتونن داستان درست کنن از داخل ایران :) چقدر حروم لقمه هستن یک عده...
در کل این مدت بهتره مواظب باشید و از فروشگاه های معتبری که مطمئن هستید ازشون خرید کنید. وگرنه 10/19 میلیون کنسول دود میشه میره هوا...

دوستان اگر خدایی نکرده کنسول شما هم دچار این مشکل شده با ساپورت حرف بزنین و مورد رو بگین احتمالا درست کنن.
با سپاس از پاسخگویی شما
ممنونم میشم لینک ساپورت رو بدین چندتا سوال داشتم ازشون

MU30YO

کاربر سایت
Mar 21, 2021
50

جای مطمئن سراغ دارید؟ الان اکانتی که خریدیم رو پاک کنیم؟ و اینکه یک ساله بخریم چی؟ بازم داستان داره؟

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
با سپاس از پاسخگویی شما
ممنونم میشم لینک ساپورت رو بدین چندتا سوال داشتم ازشون
خواهش میکنم.
Xbox Support

جای مطمئن سراغ دارید؟ الان اکانتی که خریدیم رو پاک کنیم؟ و اینکه یک ساله بخریم چی؟ بازم داستان داره؟

اکانتی که خریدین اگر الان دستگاهتونو بن نکرده که اوکیه. ولی برید از کسی که خریدید بپرسین الان همچین مواردی پیش اومده اونا مطمئن هستن که با گیفت کارت دلاری و قانونی پرداخت کردن یا نه؟!

در مورد اکانت 1 ماهه هم من الان یک چیزی شنیدم از چند نفر که بنظر این گیمپس های 1 ماهه هم اکانت فروش های گرامی با یک سری روش های غیر قانونی بدست میارن که اینا عم باعث بن میشه :| در کل 1 ماهه نخرید و از هرجا میخرین مطمئن باشین از طرف که همچین کارایی نمیکنه

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
من اکانت گیم پس رو پاک کردم، به ریسکش اصلا نمی ارزه و بعید هم میدونم فروشنده های ایرانی راستشو بگن

اگه هوم کردین قبل از پاک کردن اکانت باید از هوم خارج کنید وگرنه روی کنسول باقی میمونه

هر چند من خودم یک ماهه نمیگیرم و فعلا هم روی گیم پس های مدت دار مشکلی پیش نیومده

payot

کاربر سایت
Mar 10, 2010
343
اگه هوم کردین قبل از پاک کردن اکانت باید از هوم خارج کنید وگرنه روی کنسول باقی میمونه

هر چند من خودم یک ماهه نمیگیرم و فعلا هم روی گیم پس های مدت دار مشکلی پیش نیومده
قبل پاک کردن من یادم رفت از هوم در بیارم، الان اکانت اصلی خودم رو هوم کنم درست میشه؟

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
هی میگم گرون بخرید با گیفت و رو اکانت خودتون فعال کنید
ارزش نداره ۲۰ تومان خرج کنید بشه اجر! رسیک نکنید ودستان عزیز پول سخت به دست میاد
اینجا امرررییکا نیست

• Like
Reactions: MAG1991

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر