Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
481
سلام دوستان
تو جعبع xbox 1 x یک گد 1 ماه گیم پس دارم بعداز تمام شدنش می شود بازی هار ا به صورت افلاین استفاده کرد؟ بهدا برای دانلود باید ف ی ل شکن یا dns استفاده کرد؟

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
سلام دوستان
تو جعبع xbox 1 x یک گد 1 ماه گیم پس دارم بعداز تمام شدنش می شود بازی هار ا به صورت افلاین استفاده کرد؟ بهدا برای دانلود باید ف ی ل شکن یا dns استفاده کرد؟
خیر بعد از اتمام گیم پس بازیهای دانلود شده از کار میفتن /

• Like
Reactions: capitan milan

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
568
نمیدونم قبلا کسی شاید اینجا اشاره کرده باشه ولی گفتنش شاید به درد بعضی از دوستان بخوره.
دوستانی که اشتراک گلد یا گیم پس دارن، میتونن عضو XBOX Ambassadors بشن و علاوه بر بج XA که تو پروفایلشون درج میشه، هر فصل یه کد Game Pass Ultimate یکماهه با انجام Missionها و رسیدن به سطح Diamond -که کار سختی هم نیست- هم دریافت کنن.

View attachment 225675
دوست گرامی میشه توضیح بدین از کجا باید عضو شیم مندتو کنسول پیدا نکردم

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
دوستان یه سوال
من گیم پس اولتیمیت یکساله ظرفیت هوم گرفتم و توی دانلود بازی ها و اجراشون هم مشکلی ندارم؛ اما برای مثال الان توی استور نسخه ترایال fifa22 رو میخوام بگیرم میزنه که مخصوص کسانی هست که اشتراک گیم پس اولتیمیت دارن و گزینه خرید اشتراک یک ماهه رو میاره برام
اشتراک ea play برای گیم پس کامل هست

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
بعید میدونم دلیلش این باشه چون اشتراک من گیم پس اولتیمیت هست و به بازی های EA PLAY هم دسترسی دارم ودانلود و اجراشون میکنم.
الان مساله اینه برای مثال توی اپلیکیشن گیم پس موبایل هم که میرم باز گزینه خرید گیم پس یک ماهه رو بهم پیشنهاد میکنه در حالی که ظرفیت هوم گیم پس روی اکانتم فعاله.
View attachment 225782
رفیق مگه نمیگی گیم پس آلتیمیت ظرفیتی گرفتی؟ ظرفیتی باشه نمیشه

• Like
Reactions: shahal

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
427
فرقی نمیکنه گیم پس هوم و سوئیچ هر دو میتونن بازی ها رو بیارن
برای من به راحتی در لیست اومد. با حجم 32.42 GB . فری تریال پلی ده ساعت.منطقه ایکس باکس بنده آمریکا هست اگه برای شما هم همین باشه باید بدون مشکل واستون بیاد.

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
568
دوستان یه سوال
من گیم پس اولتیمیت یکساله ظرفیت هوم گرفتم و توی دانلود بازی ها و اجراشون هم مشکلی ندارم؛ اما برای مثال الان توی استور نسخه ترایال fifa22 رو میخوام بگیرم میزنه که مخصوص کسانی هست که اشتراک گیم پس اولتیمیت دارن و گزینه خرید اشتراک یک ماهه رو میاره برام
ترفند داره
یه بار بااکانت اصلی که خریدی و هومش کردی ساین شو فیفا رو اد کن میاره بعد خارج شو از اون اکانت با اکلنت خودت دانلود کن و بازی کن

• Like
Reactions: shooshcity

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
بازی فرزندان مورتا رو اگه بازی نکردید امروژ براش ابدیت اومد و دوبله فارسی و منو فارسی بهش اضافه شد برید تو کارش لذت ببرید
خیلی حس خوبی داد بعد از این اضافه شدن صدای فارسی.
منی که اصلن به این سبک علاقه ندارم و یه جورایی حوصله م نمیکشه دیگه نشستم امروز چند ساعت بازیش کردم.
بنظرم حتمن همه دانلود کنن و یه تست بزنن.

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,639
نام
hamid
منی که اصلن به این سبک علاقه ندارم و یه جورایی حوصله م نمیکشه دیگه نشستم امروز چند ساعت بازیش کردم.
توی گیم پسه ؟

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
1,980
نام
روزبه
خیلی خوبه قشنگ متوجه میشی داری چه میکنی بازی هایی که با ریز نویس بازی میکنی بعضی از قسمت ها رو دیر میخونی و‌ زیر نویس میره متوجه نمیشی

من بیشتر از این خوشحالم که کنسول ها میتونن اینقدز خوب زبان فارسی رو تو باژی اجرا کنن

ho3ein70

کاربر سایت
Dec 5, 2013
102
نام
ho3einsa
واسه اینکه تریال فیفا بازی کنی مجبوری روی اون اکانت که میخای بازی کنی گیم پس داشته باشی. دقیقا روی همون اکانت وگرنه نمیذاره. منم امتحان کردم فقط بار اول وارد بازی شد ازون به بعد اجازه نداد. سر همون رفتم برا اکانت خودم گیم پس کامل خریدم.:|

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
واسه اینکه تریال فیفا بازی کنی مجبوری روی اون اکانت که میخای بازی کنی گیم پس داشته باشی. دقیقا روی همون اکانت وگرنه نمیذاره. منم امتحان کردم فقط بار اول وارد بازی شد ازون به بعد اجازه نداد. سر همون رفتم برا اکانت خودم گیم پس کامل خریدم.:|
این مشکل برا بتلفید 5 هم هست . وقتی میری تو قسمت انلاین میگه تریال ورژن. امیدوارم اگه بتل 2042 زمانی اومد رو EA paly این مشکلات را نداشته باشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر