Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
میدونم دادا!
میگم لیستی و اسامی هستن که بهم بدید! من ندارم لیست و اسامی رو متاسفانه.
اینا بازیایی هستن که 2021 تاریخ خوردن و روی گیم پس هم تایید شدن:
  • Phoenix Point (arriving October 1st, 2021)
  • Back 4 Blood (October 12th 2021)
  • The Riftbreaker (October 14th 2021)
  • Football Manager 2022, including Xbox Edition, (November 9th 2021)
  • Forza Horizon 5 (November 9th)
  • Skyrim Anniversary Edition (November 11th)
  • Halo: Infinite (December 8th, 2021)
  • Shredders (December 2021)
  • The Gunk (2021)
  • Hello Neightbor 2 (2021)
  • Among Us (2021)
  • Pupperazzi (2021)
  • Evil Genius 2 (2021)

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
450
  • The Gunk (2021)
  • Among Us (2021)
  • Pupperazzi (2021)
  • Evil Genius 2 (2021)
دستت درد نکنه دادا

• Like
Reactions: a.messi10

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
این Subnautica Below Zero حتما دریابید. شماره اولش رو قبلا تو همین تاپیک کلی تبلیغش کرده بودم و این دنباله اونه. یه Survival داستانی درجه یک. روی یک سیاره فرود میاید و باید راز ناپدید شدن خواهرتون رو بفهمید. بازی خیلی راهنماییتون نمیکنه و خوراک کسایی که دوست دارن تو محیط بگردن، چیزهای شگفت انگیز ببینن و خودشون سر در بیارن که کجا چه کار باید کرد. بازی سیستم ساخت و ساز پایگاه هم داره و خیلی کامل و سرگرم کنندس. واسه سریس ایکس|اس هم اپتیمایز شده.
اینم وضعیت ریویوهای بازی تو استیم که اکثریت قاطع نظر مثبت به بازی دادن:
View attachment 224762
دوستان حالا که بازی 2 روز دیگه آنلاک میشه، 2 تا نکته رو خواستم اضافه کنم، یکی اینکه شماره اول بازی هم روی گیم پس هست و اگر اون رو بازی نکردید اول برید سراغ اون که با اینکه Below Zero هم خیلی خوبه اما شماره اول یک سر و گردن بالاتره، و نکته دوم هم اینکه اگر دنبال اچیومنت هستید هر 2 نسخه خوراکه، راحت میتونید تو یه Playthrough هر 2 بازی رو 100% کنید و 2000G قشنگ به اکانتتون اضافه بکنید.

MU30YO

کاربر سایت
Mar 21, 2021
50
  • The Gunk (2021)
  • Among Us (2021)
  • Pupperazzi (2021)
  • Evil Genius 2 (2021)
دمت گرم، نمیدونستم Evil Genius 2 برای کنسول میاد و رو گیم پس هم هست. معمولا چه مدت هستن رو گیم پس؟ و اینکه از شایعه ای که در مورد قراردادشون با یوبی سافت بود خبر جدیدی نیومده؟

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
دمت گرم، نمیدونستم Evil Genius 2 برای کنسول میاد و رو گیم پس هم هست. معمولا چه مدت هستن رو گیم پس؟ و اینکه از شایعه ای که در مورد قراردادشون با یوبی سافت بود خبر جدیدی نیومده؟
خواهش میکنم
بازیای ترد پارتی معمولا مدت زمانی که رو گیم پس هستن مشخص نیستش و طبق قرارداد هستش ولی معمولا بین 6 ماه تا 2 سال روی گیم پس میمونن
درباره سرویس یوبی سافت هم چند ماه پیش شایعاتی بود که قراره آخر 2021 اضافه بشه به گیم پس ولی فعلا که خبری نیستش.

• Like
Reactions: MU30YO

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
یه سری کد Microsoft Rewards هست که هر کد 5000 امتیاز (5$) به اکانتتون اضافه میکنه. اگه از دوستان کسی هست از مایکروسافت ریواردز استفاده میکنه برای گرفتن گیفت کارت یا گیم پس، بگه براش بفرستم.
پ.ن. رایگان است. :)

ویرایش: کدها تموم شد، اگه از دوستان کسی بود که PM فرستاده یا منشن کرده بود و سهوا ندیدم یا جواب ندادم، عذرخواهی میکنم.

آخرین ویرایش:

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,281
نام
محمدرضا
دوستان من و رفیقم یه اکانت گیم پس آلتیمیت رو بین خودمون شیر کردیم . (من ظرفیت هوم و اون غیر هوم).
حالا یه اکانت فیفا 22 هم جدا قراره شیر بشه بین دو نفرمون . (من ظرفیت هوم و اون غیر هوم).
سوال اینجاست این رفیقم میتونه از XBOX Gold که روی اون یکی اکانت هست برای بازی کردن آنلاین فیفا 22 که روی این یکی اکانت هست استفاده کنه ؟
به بیان ساده تر (:D) اگه یه نفر گیم پس ظرفیت غیر هوم داشته باشه و فیفا 22 هم بصورت اکانت جدا ظرفیت غیر هوم باشه میتونه فیفا آنلاین بازی کنه و از گلد روی گیم پس استفاده کنه ؟

ممنون میشم جواب بدید.

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
دوستان من و رفیقم یه اکانت گیم پس آلتیمیت رو بین خودمون شیر کردیم . (من ظرفیت هوم و اون غیر هوم).
حالا یه اکانت فیفا 22 هم جدا قراره شیر بشه بین دو نفرمون . (من ظرفیت هوم و اون غیر هوم).
سوال اینجاست این رفیقم میتونه از XBOX Gold که روی اون یکی اکانت هست برای بازی کردن آنلاین فیفا 22 که روی این یکی اکانت هست استفاده کنه ؟
به بیان ساده تر (:D) اگه یه نفر گیم پس ظرفیت غیر هوم داشته باشه و فیفا 22 هم بصورت اکانت جدا ظرفیت غیر هوم باشه میتونه فیفا آنلاین بازی کنه و از گلد روی گیم پس استفاده کنه ؟

ممنون میشم جواب بدید.
بله
همه چیز شیر میشه
بازی های ea play تو Gamepass فقط شیر نمیشن مثل بتل 5

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,281
نام
محمدرضا
بله
همه چیز شیر میشه
بازی های ea play تو Gamepass فقط شیر نمیشن مثل بتل 5
مرسی بابت پاسختون .
پس اینطوری این رفیقم با اکانت ظرفیت غیر هوم فیفا22 میتونه از مزایای گلد روی گیم پس آلتیمیت ظرفیت غیر هوم یه اکانت دیگه رو کنسول استفاده کنه ؟
پس این وسط فرقی بین ظرفیت هوم و غیر هوم روی شیر کردن XBOX Gold روی کنسول نداره ، درست متوجه شدم ؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
یه سری کد Microsoft Rewards هست که هر کد 5000 امتیاز (5$) به اکانتتون اضافه میکنه. اگه از دوستان کسی هست از مایکروسافت ریواردز استفاده میکنه برای گرفتن گیفت کارت یا گیم پس، بگه براش بفرستم.
پ.ن. رایگان است. :)
اگه هنوز داری برای من بفرست دستت درد نکنه

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

marco dest

کاربر سایت
May 24, 2021
696
دوستان من خودم تا حالا به صورت دلاری گیمپس می‌خریدم اما خب دیگه هزینه های بالا رفت.
لطفا شما معرفی کنید از کجا گیمپس تهیه میکنید که قانونی باشه و بن نکنه.
خودتون کدوم ظرفیت رو ترجیح میدید؟
چند ماهه بهتره؟

• Like
Reactions: saeedscorpion

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر