Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
View attachment 222931
رئیس شرکت استودیو 505 Games آقای Neil Ralley در مصاحبه ای اظهار کرده که از اشتباهات اپگرید نسل نهمی عنوان Control درس گرفته اند و بازی های همچون Ghostrunner و Assetto Corsa Competizione در چند ماه اینده اپدیت نسل نهمی رایگان دریافت خواهند کرد.

سال گذشته که اپدیت نسل نهمی بازی کنترل منتشر شد، استودیو در بیانیه ای تأیید کرد که این اپدیت از Smart Delivery پشتیبانی نمی کند و بازیکنانی که می خواهند نسخه اپگرید شده این عنوان را بر روی Xbox Series X | S تجربه کنند باید بازی را دوباره بخرند.
هنوزم دیر نشده،یه آپدیت 60 فریم بدن دلمون شاد شه :))

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
View attachment 222903
بازی Surgeon Simulator 2 که دیروز در سرویس گیمپس در دسترس قرار گرفت به دلیل هجوم کاربران دارای مشکلات فراوانی می باشد که خوشبختانه استودیو توسعه دهنده این عنوان یعنی Bossa Studios از این مسائل اگاه بوده و در تلاش برای رفع آن ها می باشد.
١٠ ١۵ دقیقه برام طول میکشید وارد بازی شه. یعنی رد دد هم اینجوری نبود! لودینگ های خیلی طولانی ولی بازیش واقعا فانه. حجم یک گیگ هم بیشتر نداره، فکر کنم دو نفره هم بشه. یعنی با رفیقت بشینی بدن مجروح رو به قصد مداوا تیکه تیکه کنی :D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
رفقا بازی های خود مایکروسافت مگه از گیم پس حذف میشن ؟:(
من فکر میکردم اونا همیشه میمونن ولی دیدم زده فورزا 7 قراره حذف بشه تو شک افتادم . آخه هنوز گیرز 4 و 5 و هیلو و دوم اترنال و کلی بازیه دیگه مونده بازی کنم ولی بجاش چسبیدم به این سایکوناتس 2 لعنتیه خوش ساخت ( دیوونش شدم انقدر که خفنه این بازی )
اگه بازی های انحصاری قراره حذف بشن بهم بگید این دفه بازی های قدیمی تر رو اول بازی کنم و جدیدا رو بذارم بعدش .

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
من فکر میکردم اونا همیشه میمونن ولی دیدم زده فورزا 7 قراره حذف بشه تو شک افتادم . آخه هنوز گیرز 4 و 5 و هیلو و دوم اترنال و کلی بازیه دیگه مونده بازی کنم ولی بجاش چسبیدم به این سایکوناتس 2 لعنتیه خوش ساخت ( دیوونش شدم انقدر که خفنه این بازی )
اگه بازی های انحصاری قراره حذف بشن بهم بگید این دفه بازی های قدیمی تر رو اول بازی کنم و جدیدا رو بذارم بعدش .
حذف شدن فورزا بخاطر مشکلات لایسنسینگ هست بازیهایی مثل گیرز و هیلو و دووم حذف نمیشن هیچوقت.

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
سلام رفقا. میدونم احتمالا این سوال زیاد پرسیده شده ولی میشه اکانت گیم پس رو با یه نفر دیگه شیر کرد و از بازی های یه نفر دیگه استفاده کرد؟

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
سلام رفقا. میدونم احتمالا این سوال زیاد پرسیده شده ولی میشه اکانت گیم پس رو با یه نفر دیگه شیر کرد و از بازی های یه نفر دیگه استفاده کرد؟
اگه بازی یا گیم پس روی اکانتتون باشه بله میشه، اکانتتون بدین به اون شخص روی کنسولش هوم کنه و باهاش دیگه لاگین نشه، به گیم پس و بازیهای روی اکانتتون دسترسی پیدا میکنه.

• Like
Reactions: N!ma

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
اگه بازی یا گیم پس روی اکانتتون باشه بله میشه، اکانتتون بدین به اون شخص روی کنسولش هوم کنه و باهاش دیگه لاگین نشه، به گیم پس و بازیهای روی اکانتتون دسترسی پیدا میکنه.
روی پی سی چطور؟ یکی از دوستانم هست که گیم پس داره روی پی سی و میخواد بازی هاشو با من شیر کنه. منم روی پی سی میخوام استفاده کنم. امکانش هست؟ و اینکه مثلا آنلاین میتونیم با هم بازی کنیم با این روال؟

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
روی پی سی چطور؟ یکی از دوستانم هست که گیم پس داره روی پی سی و میخواد بازی هاشو با من شیر کنه. منم روی پی سی میخوام استفاده کنم. امکانش هست؟ و اینکه مثلا آنلاین میتونیم با هم بازی کنیم با این روال؟
کنسول و pc فکر کنم بشه ولی دوتا pc فکر نکنم چون هر دو باید لاگین شین و احتمالا با اخطار اینکه کسی دیگه داره با اکانتتون بازی میکنه مواجه بشین. البته من روی کنسول دارم زیاد از شرایط pc آگاه نیستم.

• Like

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام
مشکل این بازی لاینسسه و کلا قراره حذف بشه حتی از استور.

• Like
Reactions: Scαrface

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام
آره میشه،اون تو پروفایل خودش بازی کنه شما تو پروفایل خودت،فقط بازیهای گیم پس شر میشن و بازیهای Ea Play شر نمیشن.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر