Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
580
من نسل قبل اصلا نتونستم خیلی از عناوین رو بازی کنم. ارتقا PC هم برای گیمینگ با این قیمت ها اصلا نمیارزه. پول یه کارت گرافیک1660 از 12 میلیون شروع میشه تازه اونم فقط کارت گرافیک معمولی. هزینه بازی ها هم روی کنسول زیاد هست اونم برای منی که دوست دارم انلاین هم بازی کنم و دنبال اکانت هکی نیستم. سرویس گیم پس این بین برای من بهترین اتفاق ممکن هست. هم بازی های نسل قبل رو با گرافیک بهتری بازی میکنم هم بازی های نسل جدید و انحصاری رو دارم اونم با پرداخت یه مبلغ کمی بالای 300 تا بازی رو همزمان داشته باشم.
اینکه بازی انحصاری از همون روز اول در دسترس هست واقعا دیوونه کننده است :D بازی 60 دلاری رو میتونی با 15 دلار داشته باشی میشه مگه اخه؟:D استاکر 2، اولین روز انتشار روی گیم پس با 15 دلار فقط. سبحان الله.
فقط ایکاش برای بازی های F2P نیازی به اشتراک گلد نبود.

• Like
Reactions: noorihamid99

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
قضیه گیم پس های 1 دلار چیه که اینقدر مردم از فروشنده هاش شکایت دارن !

چیکار میکنن مگه که میگن 2ساعت زمان میبره و با تیم فنی مهندسی ما در تماس باید باشید:D

مگه روند قانونی این نیست که باید 15دلار اکانتت شارژ باشه تا بتونی 1دلاری رو اشتراک بگیری؟ غیر اینه؟

تفاوت چشمگیر آلتیمت با معمولی چیه در حال حاضر؟

سلام دوست عزیز.بله با این روشی که گفتید میشه(15 دلار توی کردیت کارت و شارژ کردن 1 دلار و ....)
اما کاری که انجام میشه اینه که آدرس جایی که مالیات نداره رو میزنن(اگه مالیات بخوره 2 دلار باید گیفت کارت گرفت) و 1 دلار گیفت کارت میگیرند(کد 25 رقمی - حرفی)
بعد با ساپورت xbox یا مایکروسافت چت میکنند و ساپورت فعال میکنه.

تمام این کارها توسط خود ما و شما هم میشه انجام بشه ولی خب بعضی ها (فروشنده ها-کانالها و ...) کار رو راحت میکنند.

تفاوت game pass با game pass ultimate:

تو game pass فقط به بازیهای خود game pass دسترسی داری.
توی game pass ultimate علاوه بر بازیهای خود game pass به xbox live برای آنلاین بازی کردن( و بازیهای خود xbox live که هر ماه 4-5 تا بازی رایگان میکنه) + بازیهای EA play + بازیهای game pass برای PC + بازی های game pass برای اندروید (با برنامه game pass ) یا همون Xcloud + یک سری برنامه ها مثل disney plus یک ماهه دسترسی داری.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: B-King

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
بسیار خبر خوبی بود برای من چون هیچکدوم رو تجربه نکردم:-bd

دوستان این افر گیم پس 1دلاری تا کی مهلت داره؟
پارسال تا 15 دی ماه بود.الان کمی طولانی تر شده و نمیدونم تا کی قراره باشه.

• Like
Reactions: rosgod

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
سلام دوست عزیز.بله با این روشی که گفتید میشه(15 دلار توی کردیت کارت و شارژ کردن 1 دلار و ....)
اما کاری که انجام میشه اینه که آدرس جایی که مالیات نداره رو میزنن(اگه مالیات بخوره 2 دلار باید گیفت کارت گرفت) و 1 دلار گیفت کارت میگیرند(کد 25 رقمی - حرفی)
بعد با ساپورت xbox یا مایکروسافت چت میکنند و ساپورت فعال میکنه.

تمام این کارها توسط خود ما و شما هم میشه انجام بشه ولی خب بعضی ها (فروشنده ها-کانالها و ...) کار رو راحت میکنند.

تفاوت game pass با game pass ultimate:

تو game pass فقط به بازیهای خود game pass دسترسی داری.
توی game pass ultimate علاوه بر بازیهای خود game pass به xbox live برای آنلاین بازی کردن( و بازیهای خود xbox live که هر ماه 4-5 تا بازی رایگان میکنه) + بازیهای EA play + بازیهای game pass برای PC + بازی های game pass برای اندروید (با برنامه game pass ) یا همون Xcloud + یک سری برنامه ها مثل disney plus یک ماهه دسترسی داری.
چقدر مالیات افزوده میشه؟

اکانت ساختم ولی تو مرورگر پی سی داخل اکانت چیز خاصی پیدا نمیکنم ببینم آدرس و ریجن م چیه . اصلا ازم آدرس نخواست . البته اکانت رو وارد کنسول نکردم

الان بخوام قانونی اشتراک بخرم داستان آدرس و مالیات برام پیش خواهد آمد ؟

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
برای من ـه علاقه مند به ریسینگ سیم یکم دور از ذهن ـه که موتوجی پی و استور کورسا بیاد تو گیم پس یعنی حالا حالا ها بعیده و باید 40دلار خرج کنیم:/

گیفت خریدم برای موتوجی پی الان دیدم برای پی سی ـه:D

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
چقدر مالیات افزوده میشه؟

اکانت ساختم ولی تو مرورگر پی سی داخل اکانت چیز خاصی پیدا نمیکنم ببینم آدرس و ریجن م چیه . اصلا ازم آدرس نخواست . البته اکانت رو وارد کنسول نکردم

الان بخوام قانونی اشتراک بخرم داستان آدرس و مالیات برام پیش خواهد آمد ؟
بسته به ایالتی داره که انتخاب میکنی(شاید 8 سنت).یک سری ایالتها هستند که مالیات بهشون نمیخوره گویا مثل آلاسکا و ...
موقع خرید ازت آدرس میخواد. یا موقع زدن code .
همه ی اکانتهایی که ساخته میشه (چه از طرف شما چه دیگران برای فروش همش قانونیه) بله برای خرید نیاز به آدرس داره.میتونی با یک سرچ ساده آدرس انتخاب کنی.

• Like

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
برای من ـه علاقه مند به ریسینگ سیم یکم دور از ذهن ـه که موتوجی پی و استور کورسا بیاد تو گیم پس یعنی حالا حالا ها بعیده و باید 40دلار خرج کنیم:/

گیفت خریدم برای موتوجی پی الان دیدم برای پی سی ـه:D

هم MotoGP هم Asseto Corsa روی گیم پس هستن اگه دقت کنی

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر