Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

Attachments

• 5ef26bcd-dc9f-4bab-b174-f221ef2d441e.jpg
    5ef26bcd-dc9f-4bab-b174-f221ef2d441e.jpg
    512.2 KB · مشاهده: 55,074
آخرین ویرایش:
تا جایی که تجربه کردم redeem کردن گیفت کارت گیم پس و دلار نیازی به کردیت کارت نداره.
promo code ها معمولا برای redeem کردن ، کردیت کارت می خوان مثل همون کد های گیم پسی که روی کارت های گرافیک amd گذاشته بودن
- امنیت کد با اکانت هایی که از چند فروشگاه معتبر که دوستان معرفی کردن تهیه بشه فرقی نداره
الان یک جستجویی در اینترنت کردم و ظاهرا برای گیم پس آلتیمت حتما باید کردیت کارت ثبت شده باشه حتی برای خرید با گیفت کارت.

حالا این سوال برام باقی مونده اینکه در هر بار ورود شاپ یک کردیت کارت متفاوت معرفی میکنه، خطر بن به دنبال نداره؟ (اعتبار کردیت کارت ها صفر هست و فقط برای ورود استفاده میشه)

الان یک جستجویی در اینترنت کردم و ظاهرا برای گیم پس آلتیمت حتما باید کردیت کارت ثبت شده باشه حتی برای خرید با گیفت کارت.

حالا این سوال برام باقی مونده اینکه در هر بار ورود شاپ یک کردیت کارت متفاوت معرفی میکنه، خطر بن به دنبال نداره؟ (اعتبار کردیت کارت ها صفر هست و فقط برای ورود استفاده میشه)
من از روز اول که XSX گرفتم، با گیفت کارت روی اکانت خودم مشترک گیم پس آلتیمیت شدم و نیازی به کردیت کارت نبود. :دی آخرین بار هم حدود یک سال پیش ۴ تا گیفت کارت گیم پس آلتیمیت ۳ ماهه استفاده کردم و تنها چیز مهم وی‌پـــی‌ان بود (برای من ترکیه) و کدها رو راحت زدم و خلاص.
ولی نمی‌دونم توی این مدت قوانین تغییری کرده یا نه. :دی اگه کردیت کارت بخواد که خیلی مصیبت داره و دیگه به جای گیفت کارت باید بدم به یکی برام شارژ کنه.

• Like
Reactions: 007
من از روز اول که XSX گرفتم، با گیفت کارت روی اکانت خودم مشترک گیم پس آلتیمیت شدم و نیازی به کردیت کارت نبود. :دی آخرین بار هم حدود یک سال پیش ۴ تا گیفت کارت گیم پس آلتیمیت ۳ ماهه استفاده کردم و تنها چیز مهم وی‌پـــی‌ان بود (برای من ترکیه) و کدها رو راحت زدم و خلاص.
ولی نمی‌دونم توی این مدت قوانین تغییری کرده یا نه. :دی
ظاهرا همون حدود یک سالی میشه که اجباری کرده x-(

• Like
Reactions: Dinosaur
ولی نمی‌دونم توی این مدت قوانین تغییری کرده یا نه. :دی اگه کردیت کارت بخواد که خیلی مصیبت داره و دیگه به جای گیفت کارت باید بدم به یکی برام شارژ کنه.
من ۳ ماه پیش گیفت کارت redeem کردم و بازی خریدم بدون نیاز به کردیت کارت.

New Xbox Game Pass changes (updated some pricing info from the article): …
-Xbox Game Pass Ultimate price increase to $19.99/month
-PC Game Pass price increase to $11.99
-Xbox Game Pass Core annual increase to $74.99
-Xbox Game Pass (console) will be shuttered for new users only (current subscribers will be allowed to maintain their sub)
-New Xbox Game Pass Standard tier launching in Sept includes Xbox back catalogue but doesn't include day one games. Priced $14.99 per month. Includes Xbox Live Gold but won't include Xbox Cloud gaming
پ.ن: اکتیویژن( کالاف!) افکت بهرحال تاثیرش رو روی گیم پس باید میذاشت
پ.ن٢: انتظار میرفت!

🔴قیمت گیم پس از 2 ماە آینده گرونتر میشود

🟢مایکروسافت تصمیم دارد قیمت گیم پس رو از 16.99$ به 19.99$ تغییر دهد و همچنین گیم پس خالی(آلتیمیت نه) به صورت کامل حذف شود و جایگزین آن GamePass Standard باشد

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹

دوستانی که قصدخرید گیم پس با مدت زمان بالا هستن عجله کنن

جایی خوندم قراره سطح دسترسی ها و قیمت ها عوض بشوند.من چون انلاین نمیزنم خودم گیم پس کنسول ده دلاری میخریدم با شارژ دلاری اکانت الان بازی روز اول حذف میشه و قیمت التمیت هم بالا میره.پا قدم نداشتما.من فکر کردم ماکروسافت ثابت قدمه گفتم همون ده دلاری رو هرماه میخرم نگو اینا هر روز یه برنامه دارن

خرید از جناب

Troy200489 چندتا پست بالاتر هستن میتونید بهشون پیغام بدین​

و یا خرید از سایت
xboxst.ir

قیمت هاش یکم زیادی پایین نیست؟

من خیلی مشکلی با هزینه ندارم و اصراری بر خرید اشتراکی هم ندارم، فقط دنبال مطمئن ترین راه هستم.

من توی این چند سال همیشه از یه اکانت استفاده می‌کردم که با گیفت کارت شارژش می‌کردم. یعنی از این حالت‌های ظرفیتی و سوئیچ و هوم و فلان و چنان نبود.
الآن می‌خوام یه اکانت جدید بسازم و بدم شارژش کنن (که انگار ریسک بن شدن هم توی این قضیه بیشتر از گیفت کارت هست، ولی چه می‌شه کرد؟ :|). می‌خوام ببینم اگه این اکانت جدید فقط برای خودم باشه و مشترک نباشه، می‌تونم با اکانت اصلی «همه بازی‌ها رو بدون دغدغه» تجربه کنم؟ بعضی وقت‌ها یه چیزهای می‌خونم که نمی‌دونم Diablo 4 فلان طور شد و بازی‌های EA Play چی شد و از این صحبت‌ها. :دی این مسائل دقیقاً توی چه حالتی هست؟ توی حالت‌های اشتراکی هست یا اگه یه نفر از دو تا اکانت (یکی برای گیم پس و یکی برای بازی) روی یک کنسول استفاده کنه هم پیش میاد؟
سوال دیگه هم اینه که هر دفعه نیاز به ورود و خروج توی اون اکانت گیم پس آلتیمیت هست که مثلاً از طرف مایکروسافت چک بشه؟ یا فقط دفعه اول که واردش می‌شیم کافیه و بعدش کاری باهاش نداریم و می‌تونیم همیشه توی اکانت اصلی باقی بمونیم؟

آخرین ویرایش:
تغییرات گیم پس هم احتمالا CoD یا حتی بقیه بازیهای ABK برای گیم پس التیمیت دی وان نمیاد و احتمالا یه سطح دیگه به گیم پس اضافه بشه ماهی ۲۰ دلار که همچین اپشنی رو داشته باشه.
عرضه کردن خالی بلک اپس امسال هم پلیرهای CoD رو خیلی برای گیم پس نمیکشونه مگه اینکه تا ۲۵ اکتبر عناوین بیشتری از CoD روی گیم پس عرضه بشه و درستش هم این هست که کل سری بلک اپس روی گیم پس بیاد.
با اینکه با توجه به نرخ تورم و گرونی اکثر سرویس های اشتراکی انتظارش میرفت که گیم پس هم گرون بشه ولی مجددا L های من این اواخر برای مایکروسافت تمومی نداره و یه L دیگه رو از من میگیره.
فقط اینکه اینها بهتره اون کلاود رو حذف کنند و قیمت رو بیارن پایین تر‌. برای بعضی ها قابلیت اضافه ای هست و هر کی دلش کلاود میخواد یا بره اشتراک مخصوص کلاود تهیه کنه یا اگه کل پکیج رو میخواد اشتراک مخصوص خودشو تهیه کنه.
حالا امسال بلک اپس فکر کنم روی گیم پس استاندارد هم میاد ولی از سال دیگه احتمالا فقط روی التیمیت.
فقط الان چطوری میشه با این قیمت ها؟ از اون روش ea play هم میشه استفاده کرد؟ یه family share هم قرار بود اضافه بشه که تا ۵ کاربر رو پشتیبانی میکرد.

اگه همینطوری قیمت ها افزایش پیدا کنه سلام بر دنیای کرک و پایرت.

قیمت هاش یکم زیادی پایین نیست؟

من خیلی مشکلی با هزینه ندارم و اصراری بر خرید اشتراکی هم ندارم، فقط دنبال مطمئن ترین راه هستم.
من از دوستمون خرید نداشتم و نمیدونم قیمت ها چجوری هست ولی میدونم که دسترسی به کردیت کارت معتبر دارن و خودشون با کردیت کارت خودشون خرید میکنن و مطمئن هستن
سایت اکس باکس اس تی هم من چند ساله ازش خرید داشتم و مشکلی نبوده خداروشکر و علت پایین بودن قیمت ها هم خرید از استورهای کشورهای ارزون تر مثل آرژانتین و ترکیه هست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or