Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
View attachment 329414

ندیدم کسی اشاره کنه طبق توئیت بالا ماکروسافت رسما سیستم تیر بندی گیم پس رو شروع کرده . به احتمال زیاد باید شاهد افزایش قیمت هم باشیم
خب همین الان تیر بندی شده به نوعی...
این منظورش اینه روی game pass core نمیاد
سر اومدن دیابلو هم مجبور به این شفاف سازی شدن...
حالا بعدا چی میشه رو کار ندارم ولی منظور این پست همینه که گفتم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
خب همین الان تیر بندی شده به نوعی...
این منظورش اینه روی game pass core نمیاد
سر اومدن دیابلو هم مجبور به این شفاف سازی شدن...
حالا بعدا چی میشه رو کار ندارم ولی منظور این پست همینه که گفتم
منظورم تیر بندی کانتنت بود. تیر بندی قبلی فقط شامل یـ سری فیچر اضافه مثل کلاود و Online Gaming بود.
میتونستن بنویسن Gamepass & Gamepass Ultimate (Does Not Include Gamepass Core) یـ همچین چیزی ولی به وضح نوشتن فقط کاربرای Ultimate .

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
View attachment 329414

ندیدم کسی اشاره کنه طبق توئیت بالا ماکروسافت رسما سیستم تیر بندی گیم پس رو شروع کرده . به احتمال زیاد باید شاهد افزایش قیمت هم باشیم
اینا شاید اشتباه نوشته باشن! الان بازی روی گیم پس معمولی هم هست نیاز به اولتیمیت نداره

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
منظورم تیر بندی کانتنت بود. تیر بندی قبلی فقط شامل یـ سری فیچر اضافه مثل کلاود و Online Gaming بود.
میتونستن بنویسن Gamepass & Gamepass Ultimate (Does Not Include Gamepass Core) یـ همچین چیزی ولی به وضح نوشتن فقط کاربرای Ultimate .
اها درسته
من فک کردم گیم پس معمولی حذف شده فقط یه کور و التیمیت داریم
حالا مثل اینکه رو گیم پس معمولی هم هست طبق گفته دوستان
شاید میخواستن یه جوری بگن رو گیمپس pc نمیاد بخاطر انحصاری بودن در اپیک که باز هم موفق نمی شدن :D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,475
نام
امین
من هفته پیش تا 9 درصد بازیو رفتم(آنلاین دو نفره) که بعدش دیگه نتونستم به سرورهاش کانکت بشم.

انلاین و کلا نیستم.
حقیقت با این نت مزخرف داخل خیلی وقته انلاین هیچ بازی دیگه واسم جذاب نیست.
همون افلاین میرم.

• Like
Reactions: Tatsumaru and wave

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
رزیدنت اویل ٣ بازی خیلی خوبیه بنظرم اگه نرفتید حتما تجربه اش کنید مخصوصا اینکه با یک بانوی بسیار زیبا همراه هستید. این نقدهای منفی هم که در رابطه اش میشه هرچند درست ولی بیشتر بخاطر گیم پلی تقریبا کوتاه بازی و عدم وفاداری انچنان به نسخه ی کلاسیکه درغیر اینصورت به طور کل بازی خوش ساخت و خوبیه.
Bloodstained هم یه مترویدوانیای دو نیم بُعدیه خوبه اما نکته ی منفی ای که برای من مانع شد تا اخر بازی برم کنترل نه چندان جذاب کارکتر بازیه. البته دوباره احتمالا دانلودش کنم ببینم شاید ایندفعه باهاش کنار بیام. این bloodstained بار دومه که اومده گیم پس.
دوست عزیز منم تستش کردم تا وسطا رفتم تو منو شاردز با انالو بالا پایین میکنی یک طوری ایراد دار بالا پایین میشه انگار انالوگ مشکل داره حتی با یک دسته نو دیگه تست کردم اینطوریه

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
دوست عزیز منم تستش کردم تا وسطا رفتم تو منو شاردز با انالو بالا پایین میکنی یک طوری ایراد دار بالا پایین میشه انگار انالوگ مشکل داره حتی با یک دسته نو دیگه تست کردم اینطوریه
مدل خود بازیش همینجوریه!

• Like
Reactions: all4u

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
کاراکتر نه مثلا تو قسمت شارد ها با انالوگ بالا پایین میکنی یهو میپره بالا و پایین
اها نه اون نباید مشکلی داشته باشه. اگر فکر میکنی از دسته هست تو بازی های دیگه هم با دسته ات امتحان کن اگه دیدی مشکلی نداره پس احتمالا باید مشکل از خود بازی باشه ولی درکل من یادم نمیاد تو منوها به مشکل خورده باشم. درکل اگر با کنترل کاراکترش مشکلی نداری بازیش رو ادامه بده مخصوصا اگه با سری Castlevania حال میکنی این بازیه خوبیه بنظرم.

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
دوستان عذر میخوام اینجا میپرسم خیلی مرتبط با این تایپیک نیست ولی خب بخش های دیگه پرسیدم به جوابم نرسیدم!
سوالم اینه که این مغازه هایی که بیرون بازی انتخابی و آفلاین برای ایکسباکس سریس نصب می کنند تروفی این بازیها روی اکانت خود صاحب کنسول ثبت میشن و بعدا بعد از آنلاین شدن با به صورت انلاین با سرور ایکسباکس هم سینک میشن یا خیر بازیها در اکانت ثانویه ای نصب میشن و بعدا هم با انلاین شدن با اکانت شخصی من سینک نمیشن؟!

DM.JAGUAR

کاربر سایت
Apr 11, 2022
108
دوستان عذر میخوام اینجا میپرسم خیلی مرتبط با این تایپیک نیست ولی خب بخش های دیگه پرسیدم به جوابم نرسیدم!
سوالم اینه که این مغازه هایی که بیرون بازی انتخابی و آفلاین برای ایکسباکس سریس نصب می کنند تروفی این بازیها روی اکانت خود صاحب کنسول ثبت میشن و بعدا بعد از آنلاین شدن با به صورت انلاین با سرور ایکسباکس هم سینک میشن یا خیر بازیها در اکانت ثانویه ای نصب میشن و بعدا هم با انلاین شدن با اکانت شخصی من سینک نمیشن؟!
سلام. با ریختن بازی های آفلاین نمیتونید جوایز اون ها رو بدست بیارید. چون نیاز به حساب گیم پس و اینترنت دارید تا بتونید روی حساب خودتون دریافتشون کنید. با بازی آفلاین هیچ جایزه ای برای کسی ثبت نمیشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر