Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,347
اساسین کردید والهالا - 2k wwe22 و یه گیم دیگه که اسمش یادم نیست از دیروز فری تو پلی شدن میتونید دانلود کنید کنسول آفلاین کنید و تمام ✅ :D البته فک کنم تا فردا بیشتر وقت دانلود ندارید چون از دیروز اضافه شدن

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
581
اساسین کردید والهالا - 2k wwe22 و یه گیم دیگه که اسمش یادم نیست از دیروز فری تو پلی شدن میتونید دانلود کنید کنسول آفلاین کنید و تمام ✅ :D البته فک کنم تا فردا بیشتر وقت دانلود ندارید چون از دیروز اضافه شدن
این بازی ها واسه چند روز رایگان هستن؟
و موقعی که افلاین میکنید تاچند روز میشه بازی کرد؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,085
نام
آریا
کلیفی بی در مورد High on life :x :
View attachment 279226
من فعلاً دو ساعت بازی کردم و خیلی حال کردم باهاش. :D طنز باحالی داره و اگه کسی با کارهای جاستین رویلند مثل Rick and Morty و Solar Opposites حال می‌کنه، احتمالاً از این هم خوشش میاد. فضاهای عجیب و شخصیت‌های خل و چل و اتفاقات دیوانه‌وار و ماجراهای خنده‌داری که پشت سر هم اتفاق می‌افتن و اجازه استراحت به آدم نمی‌دن!
گیم‌پلی بازی هم بهتر از چیزیه که فکر می‌کردم و با اینکه مشکلاتی داره و بی‌ایراد نیست، ولی آسیبی هم به تجربه بازی نمی‌زنه و در حد خودش خوب و لذت‌بخشه. گرافیک هم خیلی شاد و شنگوله و یکی از آبرنگی(!)ترین بازی‌های این سال‌ها به حساب میاد.
در مجموع به نظرم لذت بردن از High on Life، نسبت مستقیمی داره با سلیقه مخاطب در مورد نوع طنز بازی. شبیه R&M که خیلی‌ها مثل من عاشقش هستن و یه عده هم حالشون به هم می‌خوره و به شکل عجیبی ازش نفرت دارن. :D اینجا هم امتیازهای بسیار متنوع بازی نشون می‌ده که با یه چیز کاملاً سلیقه‌ای طرف هستیم و مثلاً IGN بهش ۸ داده، گیم‌اسپات ۷، گیم‌اینفورمر ۵.۸ و یوروگیمر هم در اقدامی کم‌سابقه، مدال Avoid رو داده که یعنی کلاً از بازی فرار کنین و سراغش نرین! :D از اون طرف همین بازی که بعضی از سایت‌های بزرگ بهش امتیازهای پایین دادن، توی استیم نقدهای خوبی گرفته و توی ریست‌ارا هم دیدم خیلی‌ها باهاش حال کردن.
یه نکته جالب هم توی این بازی وجود داره که هیچ ربطی به اصل داستان نداره و یه چیز کاملاً جانبی هست، ولی ویژگی باحالیه و توی اسپویلر می‌ذارم برای اون‌هایی که می‌خوان خودشون توی بازی ببینن:

توی خونه شخصیت اصلی، یه تلویزیون هست که یه دفعه شروع کرد به پخش فیلم Tammy and the T-Rex (یه فیلم کمدی ترسناک سطح پایین برای دهه ۱۹۹۰). هرچی صبر کردم تموم نشد و ادامه داشت و بعدش رفتم توی اینترنت یه سرچی زدم و دیدم می‌شه کل فیلم رو توی بازی دید! :D (عکس مال من نیست)

do.php

گویا ۲،۳ تا فیلم دیگه هم توی بازی وجود داره!
یاد The Darkness افتادم. بازی به شدت خفنی که اون هم این ویژگی رو داشت و می‌شد فیلم «کشتن مرغ مقلد» رو به طور کامل توی بازی دید.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,194
من فعلاً دو ساعت بازی کردم و خیلی حال کردم باهاش. :D طنز باحالی داره و اگه کسی با کارهای جاستین رویلند مثل Rick and Morty و Solar Opposites حال می‌کنه، احتمالاً از این هم خوشش میاد. فضاهای عجیب و شخصیت‌های خل و چل و اتفاقات دیوانه‌وار و ماجراهای خنده‌داری که پشت سر هم اتفاق می‌افتن و اجازه استراحت به آدم نمی‌دن!
گیم‌پلی بازی هم بهتر از چیزیه که فکر می‌کردم و با اینکه مشکلاتی داره و بی‌ایراد نیست، ولی آسیبی هم به تجربه بازی نمی‌زنه و در حد خودش خوب و لذت‌بخشه. گرافیک هم خیلی شاد و شنگوله و یکی از آبرنگی(!)ترین بازی‌های این سال‌ها به حساب میاد.
در مجموع به نظرم لذت بردن از High on Life، نسبت مستقیمی داره با سلیقه مخاطب در مورد نوع طنز بازی. شبیه R&M که خیلی‌ها مثل من عاشقش هستن و یه عده هم حالشون به هم می‌خوره و به شکل عجیبی ازش نفرت دارن. :D اینجا هم امتیازهای بسیار متنوع بازی نشون می‌ده که با یه چیز کاملاً سلیقه‌ای طرف هستیم و مثلاً IGN بهش ۸ داده، گیم‌اسپات ۷، گیم‌اینفورمر ۵.۸ و یوروگیمر هم در اقدامی کم‌سابقه، مدال Avoid رو داده که یعنی کلاً از بازی فرار کنین و سراغش نرین! :D از اون طرف همین بازی که بعضی از سایت‌های بزرگ بهش امتیازهای پایین دادن، توی استیم نقدهای خوبی گرفته و توی ریست‌ارا هم دیدم خیلی‌ها باهاش حال کردن.
یه نکته جالب هم توی این بازی وجود داره که هیچ ربطی به اصل داستان نداره و یه چیز کاملاً جانبی هست، ولی ویژگی باحالیه و توی اسپویلر می‌ذارم برای اون‌هایی که می‌خوان خودشون توی بازی ببینن:

توی خونه شخصیت اصلی، یه تلویزیون هست که یه دفعه شروع کرد به پخش فیلم Tammy and the T-Rex (یه فیلم کمدی ترسناک سطح پایین برای دهه ۱۹۹۰). هرچی صبر کردم تموم نشد و ادامه داشت و بعدش رفتم توی اینترنت یه سرچی زدم و دیدم می‌شه کل فیلم رو توی بازی دید! :D (عکس مال من نیست)

do.php

یاد The Darkness افتادم. بازی به شدت خفنی که اون هم این ویژگی رو داشت و می‌شد فیلم «کشتن مرغ مقلد» رو به طور کامل توی بازی دید.
فکر کنم اینجا یک تیکه انداخت که مجانیه و میتونی ببینیش کامل

• Like
Reactions: m.a.t and Dinosaur

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,347
این بازی ها واسه چند روز رایگان هستن؟
و موقعی که افلاین میکنید تاچند روز میشه بازی کرد؟
کلا بازی هایی که قرار میدن 4 روز رایگان میشن ولی وقتی که شما بازی رو بگیری و بعد آفلاین کنید دستگاه رو همیشه هستش و میتونید بازی کنید تا وقتی که آنلاین نشید! بعد آنلاین شدن پیام خریدش میاد :D هفته ای یک بار هم بازی ها عوض میشن ... بازی های بزرگی هم تا حالا گذاشتن حتی از گیم پس هم بهتر:D مثل فارکرای 6 نمونه یا همین والهالا... ولی خوب دیگه میگم باید سریع دانلود کنید و بعد آفلاین و تمام

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
581
کلا بازی هایی که قرار میدن 4 روز رایگان میشن ولی وقتی که شما بازی رو بگیری و بعد آفلاین کنید دستگاه رو همیشه هستش و میتونید بازی کنید تا وقتی که آنلاین نشید! بعد آنلاین شدن پیام خریدش میاد :D هفته ای یک بار هم بازی ها عوض میشن ... بازی های بزرگی هم تا حالا گذاشتن حتی از گیم پس هم بهتر:D مثل فارکرای 6 نمونه یا همین والهالا... ولی خوب دیگه میگم باید سریع دانلود کنید و بعد آفلاین و تمام
با سپاس باید تو اکانتی که بازی بشه که روش گیم پس خریداری شده یا میشه روی اکانت شخصی بازی کرد و افلاین کرد؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا

do.php

یکی از دلایلی هست که به نظرم نباید خیلی به رای منتقدا توجه کرد.
من بعضی جاهای بازی فکر میکنم چجوری این همه دیالوگ نوشتن
یه جای بازی یه یارویی میاد یه حالتیه که میخواد بره رو مخت که بکشیش
سوار یه سفینه مانندیه هی میاد جلوی تصویر و یه دم فک میزنه من نکشتمش تا اخر گوش دادم اخرشم تشکر کرد رفت ولی فکر کنم قشنگ 4 صفحه دیالوگ داشت شخصیت اصلی داستان هم نبود:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,085
نام
آریا
یکی از دلایلی هست که به نظرم نباید خیلی به رای منتقدا توجه کرد.
من بعضی جاهای بازی فکر میکنم چجوری این همه دیالوگ نوشتن
یه جای بازی یه یارویی میاد یه حالتیه که میخواد بره رو مخت که بکشیش
سوار یه سفینه مانندیه هی میاد جلوی تصویر و یه دم فک میزنه من نکشتمش تا اخر گوش دادم اخرشم تشکر کرد رفت ولی فکر کنم قشنگ 4 صفحه دیالوگ داشت شخصیت اصلی داستان هم نبود:D
دقیقاً این سبک خاص جاستین رویلند هست که توی انیمیشن‌هاش دیده می‌شه و اینجا هم وجود داره. :D با کاراکترهایی روبرو می‌شی که شاید فقط ۵ دقیقه حضور داشته باشن و بعدش گم و گور بشن یا بمیرن، ولی توی همون ۵ دقیقه کلی دیالوگ جالب دارن و صحبت‌هایی می‌کنن که آدم حیرت می‌کنه همچین ایده‌هایی از کجا اومده! :D یا مثلاً یه تصویری برای ۲ ثانیه پخش می‌شه و می‌ره، ولی انقدر جزئیات زیادی داره که اگه یکی بخواد همه ریزه‌کاری‌های اون تصویر ۲ ثانیه‌ای رو ببینه، باید ۲۰ ثانیه وقت بذاره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر