Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
کسی نمیتونه بگه درست میشه یا نه
اما با پشتیبانی صحبت کن یادمعه قبلا هم این موارد واسه دوستان پیش اومده و حالا به خاطر هرچی ماکروسافت بقیه اشتراک شخص رو کنسل کرده مثلا ریجن ارژانتین یا ترکیه خریداری شده رو اکانت us و.... بعد اینام کنسل کردن
به احتمال خیلی زیاد با گیم پس pc فعالش کرده طرف که ازش خریدی بهش پیام بده بگو کنسل شده بهت یه اکانت دیگه میده
با پشتیبانی صحبت کردم این جواب داد

• I checked on the account and actually the subscription was cancelled due to some accounts used the conversion system and unwanted manner, and Microsoft just cancelled the subscription without banning the users

• Bot said:it was on the headlines for few days , since you were away you didn't notice the issue

you shouldn’t have the subscription at all using the way you did to benefit from the conversion

حالا دقیق منظورش چی بود متوجه نشدم
  • منظورش استفاده از vpn بوده؟

• Like
Reactions: all4u

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji

• I checked on the account and actually the subscription was cancelled due to some accounts used the conversion system and unwanted manner, and Microsoft just cancelled the subscription without banning the users

• Bot said:it was on the headlines for few days , since you were away you didn't notice the issue

you shouldn’t have the subscription at all using the way you did to benefit from the conversion

حاجی فکر کنم دلت بن کشیده ها.
مگه این اکانت فروشا قانونی کار میکنن که رفتی به ساپورت مایکروسافت گفتی؟
نوشته روشی که استفاده کرده ( روشی که همه اکانت فروشا استفاده میکنن) غیر قانونیه مایکروسافت هم خرید رو برگشت زده، حالا چجوری ازون رسیدی به وی پی ان من نمی‌دونم.
در کل وقتی از کسی اکانت میخری دیگه ساپورت مایکروسافت این وسط چیز بی معنی میشه از شخص خریدی باید به همون شخص بگی اینجوری شده، از مایکروسافت نخریدی که به ساپورت مایکروسافت بگی.

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577

عزیز جان بالا هم عرض کردم چون از گیم پس pc استفاده کرده کنسل شده دلیلش اینه ربطی به ریجن نداره شما اکانتت ریجن usa باشه نمیتونی از ریجن ارژانتین یا ترکیه گیم پس بزنی روش نمیشه. این از این..
شما باید میرفتی سراغ فروشنده پلاتی که ازش گرفتی نه این که ساپورت مایکروسافت 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
کلا دردسرت کم بود واسه خودت یه دردسر دیگه درست کردی
اگه مستقیم خرید زدی از پلاتی پیام بده بگو کنسل شده بهت به اکانت دیگه میده نه از واسط خریدی بهش بگو

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
185

داداش چرا رفتی با ساپورت ماکروسافت پیام دادی بی خیال گیم پس شو،برو از همونجا که خریدی بگو،گیر به اینا نده چیز زیاد مهمی نیست که رفتی مستقیم با ساپورت ماکرو پیام دادی

• Like

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
داداش چرا رفتی با ساپورت ماکروسافت پیام دادی بی خیال گیم پس شو،برو از همونجا که خریدی بگو،گیر به اینا نده چیز زیاد مهمی نیست که رفتی مستقیم با ساپورت ماکرو پیام دادی
مشکل از این بنده خدا نیست از اونی که راهنمایی کرده گفته برو به ساپورت بگو 😅😂

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
آنها همچنین گزارش می دهند که حدود 600 هزار حساب اشتراک خود را به دلیل استفاده از کلیدهای گیم پاس برای رایانه شخصی به مدت 3 ماه از دست داده اند که به طور مشترک با مایکروسافت و کرانچی رول توزیع شده است. من از 12 کد گیم پاس برای کامپیوتر استفاده کردم که هر کدام 1.5 دلار قیمت داشتند و سپس یک اشتراک نهایی از فروشگاه مایکروسافت خریدم. مایکروسافت همان کدها را توزیع کرد و اکنون اشتراک ها را پس می گیرد و از شما می خواهد که فقط در فروشگاه مایکروسافت خرید کنید. ما می توانیم با اشتراک 4 ماه جبران کنیم، از سال 2020 از فروشگاه رسمی خرید می کنیم. مشکل فقط مربوط به اشتراک از 16 اکتبر تا 4 دسامبر 2021 است. همین اشتراک 4 ماهه گران تر است، زیرا از کلیدهای ارزان قیمت استفاده نمی شود و از طریق فروشگاه مایکروسافت آرژانتین خریداری می شود.

اینم از جواب فروشنده پلاتی

• Like
Reactions: laurapalmer

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
استفادم فقط pc بود
حالا هم تا آخر 2024 تمامی بازی های ماکرو برام مشکل شرعی نداره :))

اکانت 4 ماهه را از فروشنده پلاتی قبول کنم یا بگم باید مثل همان اکانت قبلی باشه
گیر بهش بدم بهتره یا نه؟

• Like

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
استفادم فقط pc بود
حالا هم تا آخر 2024 تمامی بازی های ماکرو برام مشکل شرعی نداره :))

اکانت 4 ماهه را از فروشنده پلاتی قبول کنم یا بگم باید مثل همان اکانت قبلی باشه
گیر بهش بدم بهتره یا نه؟
من از صبح توضیح دادم که گیم پس pc فعال شده به خاطر همون کنسل کردن
شما سعیتو بکن ولی نمیده..
اگه نداد چهار ماه رو بگیر و سعی کن کد تخفیف ازش بگیری

• Like
Reactions: SHAM

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
یه سوال گیم پس PC با xbox فرق داره و بدن روی xbox بازی کنی اینجوری میشه؟ یا کلا فقط باید با یه پلتفرم استفاده کنی؟

و اینکه روی pc که gamepass ultimate نداریم؟

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
منم فقط با pc استفاده کردم اصلا روی کنسول استفاده نشده

ولی حالا اکانت دیگه غیرفعال شده

ببینم چی میگه هرچی شد ازش می گیرم

• Like
Reactions: Troy200489

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
یه سوال گیم پس PC با xbox فرق داره و بدن روی xbox بازی کنی اینجوری میشه؟ یا کلا فقط باید با یه پلتفرم استفاده کنی؟

و اینکه روی pc که gamepass ultimate نداریم؟
با سلام دوست گرامی
بله فرق دارن بعضی بازی ها روی pc میاد که روی کنسول نمیاد یا نداره.. گیم پس pc از همه ارزون تره و اگه تبدیل نکنی التیمیت نیست
بعضی فروشنده ها قبلا برای اینکه ارزونتر در بیاد
گیم پس pc میگرفتن چندتا با یه دونه التیمیت یک ماه یا... تبدیل میکردن..
شما گیم پس التیمیت بگیری هم روی pc میتونی استفاده کنی هم روی گوشی هم روی کنسول به شرطی اکانت ظرفیت کامل بخری نه اکانت هوم یا سویج البته تو اونا هم میشه ولی کمی دردسر داره

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
منم فقط با pc استفاده کردم اصلا روی کنسول استفاده نشده

ولی حالا اکانت دیگه غیرفعال شده

ببینم چی میگه هرچی شد ازش می گیرم
شما که برای pc فقط استفاده میکنی چرا التیمیت میخری!؟ همون pc بخر ارزون تره حتی از ریواردز میتونی رایگان بگیری به شرطی که خط موبایل خارجی داشته باشی یه کسی که خارج از ایرانه

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
آسوده منم که گیم پس ندارم
از اولش هم باهاش حال نکردم
فکر کنم فقط من یه نفر از گیم پس بدم میاد
کنسول بدونه گیم پس مثل این مونه که یه tv4k گرفتی ولی دوست داری روش تصویر 480p بینی یعنی از تمام توانایش استفاده نمیکنی بازهای رایگان مثل وارزون و... ادمو خسته میکنه استوری مد یه چیز دیگه اس اصلا.. بخوای هم بازی بخری گرونه
شما فیفا باز باشی الان اکانتش بالای یه تومنه میتنونی با800 تومن گیم پس یک ساله ظرفیت کامل یک سال داشته باشی و رایگان فیفا بازی کنی فیفا فقط یک مثاله بالای 400تا گیم هست حداقلش 80تاش بازی های انصافا خوبی هستن البته هرکس سلیقه ای داره

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
308
دوستان که استاد هستند یک توضیحی بدین که قضیه این پست هایی که رد و بدل شده چی بوده. من الان می‌خوام از این اشتراک هوایی بخرم که روی اکانت شخصیم فعال میکنند. اینا هم مشکل داره؟ خواهشاً یک توضیح کامل بدین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر