Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

amin_witcher

کاربر سایت
Nov 27, 2016
40
سلام
EA Play توی اکانتهای اشتراکی گیم پس روی pc کار نمیکنه و شر نمیشه.
یا باید روی اکانت خودت گیم پس فعال کنی یا اکانت کاملو بخری که با توجه به قیمتش روی اکانت خودت فعال کنی بهتره.
برای کنسول که مشکلی نداره اکانت اشتراکی (تک ظرفیت)؟ ea play فعاله دیگه؟

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
منون از دوستانی که جواب دادن
پس در اصل روی اشتراکی ها EA Play کار نمیکنه
ممنون ار توضیحات هر دو دوست عزیز

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
از راهنمایی های دوستان متشکرم
من رو اکانت اصلی خودم گیم پس خریدم، EA Play هم داره، فقط یک سوال دیگه دارم :D
من برنامه xbox رو دانلود کردم که با اون بازیها رو دانلود کنم، خیلی وقت پیش یکجا خونده بودم بازیها رو باید با ip غیر ایران دانلود کرد، درسته؟ گفتم سایکوناتس 2 رو بزارم دانلود ولی با فیلترشکن خیلی سرعتش پایین بود

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
من برنامه xbox رو دانلود کردم که با اون بازیها رو دانلود کنم، خیلی وقت پیش یکجا خونده بودم بازیها رو باید با ip غیر ایران دانلود کرد، درسته؟ گفتم سایکوناتس 2 رو بزارم دانلود ولی با فیلترشکن خیلی سرعتش پایین بود
نه فرقی نمیکنه که با چه آی پی دانلود کنی.
بازیهارو از استور بگیر بهتره.
برای دانلود بازیها میتونی از دو dns زیر استفاده کنی(چند وقت پیش که از استور دانلود کردم dns احتیاج نداشت حالا شاید بخواد نمیدونم)
178.22.122.100
185.51.200.2
و

185.229.29.214

185.229.29.215

• Like
Reactions: bezad and AmirPh78

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
خیلیییی سایکوناتس 2 خفنه اوووف بازی نویسندگی و کلا کست و داستان خفنی داره از اینا بیشتر گرافیکش منو کشته . گرافیک شفاف و براق و پر از رنگ و افکتای قشنگ ، واقعا خفنه .

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,747
اگر از خود ویندوز استور دانلود کنی نیازی به dns هم نیست.
از اپ ایکس باکس حتمن باید dns بزنی یا فیلتر شکن

• Like
Reactions: bezad

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
اگر از خود ویندوز استور دانلود کنی نیازی به dns هم نیست.
از اپ ایکس باکس حتمن باید dns بزنی یا فیلتر شکن
چندجا خوندم که کار با اپ ایکس باکس بهتر و راحت تره، باگ هاش هم از استور کمتره. خودم هم یکم کار کردم خیلی بیشتر ازش خوشم اومد.
به احتمال زیاد از همین ایکسباکس استفاده کنم. ولی باید بگردم دنبال dns درست حسابی. البته یک دوست عزیزی صفحه قبل گذاشته بود ولی هنوز وقت نکردم بزنمشون.

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
443
سلام دوستان بنده یه سری اس خریداری کردم که هنوز به دستم نرسیده. لطف میکنید واسم چند تا سایت با قیمت مناسب برای خرید گیم پس پیام خصوصی کنید یا اگه کسی اکانت داره ولی استفاده نمیکنه و قصد فروشش رو داره به من پیام بفرسته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر