شایعه Xbox 720 و PS4 فقط 400 دلار + جزئیات لانچ

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
7ay0c86n4qpk8ov384e.jpg

گروهی تحقیقاتی Baird Equity بر طبق یافته‌ها خود در CES 2013 و دیگر نتایج اعلام کردند قیمت Xbox بعدی و PlayStation نسل بعد در حدود 400 دلار خواهد بود و هردوی آنان قبل از E3 ماه ژوئن رونمایی می‌شوند با توجه به صحبت‌های توسعه دهندگان بازی و شرکت‌های حاضر در CES 2013 قیمت کنسول‌های نسل بعد در آمریکا باید بین $350 دلار و $400 دلار باشد ماه اکتبر کنسول جدید Sony و ماه نوامبر Xbox بعدی لانچ خواهند شد. گرچه تولید اولیه PS4 می‌تواند برای Sony مشکلاتی را به وجود بیاورد.
تفاوت قیمتی وجود دارد برای مثال Xbox 360 در زمان عرضه در مدل 20 گیگی با قیمت $399 در سال 2005 عرضه شد و قیمت پایین تری نسب به 2 مدل عرضه شده PlayStation 3 داشت که با قیمت‌های $599 و $499 که 2 سال بعد عرضه گشتند." برسی‌های نشان می‌دهد سخت افزار کنسول‌های نسل بعد تقریبا با PC high-end رقابت خواهند کرد از جمله از نظر فیزیک و عرضه دیجیتالی چون آنان کنترل‌های صدای پیشرفته و حس‌گرهای قوی خواهند داشت مانند Kinect و Xbox همچنین قابلیت‌های چندرسانه زیادی را دارا خواهند بود.

" با توجه به اوضاع بازار E3 ماه ژوئن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار باشد. حجم بازی‌های سال اخیر باعث می‌شود Sony و Microsoft کنسول‌های خود را در E3 رونمایی رسمی نمایند, Xbox بعدی بر مبنا یک PC است با چیپست Intel توسعه بازی‌های توسط سازندگان در این تکنولوژی جدید خیلی آسان و در زمان کوتاهی انجام می‌گیرد. البته هزینه‌های تولید و خرده فروشی باید از هزینه لانچ کنسول بسیار کمتر باشد. سرویس‌های ‌آنلاین بر کنسول بر مبنای PC به راحتی شکل می‌گیرد از جمله مدل‌های تجاری مانند بازی‌های free-to-play و بخش چند رسانه‌ای. طراحی Microsoft این امکان را می‌دهد تا Windows 8 بیشتر با دستگاه‌های سیستم عامل Windows Mobile هماهنگ شوند.
Nintendo هم مجبور است برای ازدست ندادن حمایت ناشران third-party و فن بیس بزرگ خود قیمت Wii U را ثبات بازار خود پایین بیاورد. هم اکنون کنسول‌های فعلی فروش خوبی ندارند و اگر کنسول‌های نسل بعد بازی‌های GTA V , Skylanders, Call of Duty, Battlefield و بازی استدیو Bungie یعنی Destiny را به خود ببینند فروش کنسول‌های نسل حاضر منفی‌تر خواهد شد به فروش کنسول‌های نسل بعد کمک زیادی خواهد کرد.

آخرین ویرایش:

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
اون موقع که کنسول رو 1 و نیم میکردن تو پاچه ملت این همه رقابت نبود بین فروشنده ها، بله، با اُدلار 800 تومنی کنسول 500 دلاری رو میدادن 1 و نیم، چون تعداد کسایی که کنسول وارد می کردن خمس و زکات تعداد کنونیش نبود... عرضه ایین، تقاضا زیاد نسبتا ==> قیمت خونه عمّه محترمه.
تنها مشکل کنونی پیش رو همین قیمت فضایی دلاره.
400 دلار خدایی فوق العادست.

مرفّهان بی درد البته.
من کلا دیکتم خوب نبوده نیست نخواهد بود:|نمیدونم چرا؟؟:d

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
امام زمان هم با برنامه ریزی 10 ساله نمیتونه این وارد کننده و فروشنده های حرو...م خور رو آدم کنه:|
آیفون 5 چند روز بعد از عرضه خدا شاهده رفتم قیمت کردم گفت 5 تومن:|
این که حالا اینهمه هم طرفدار داره...

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
تو فکرشم یه برنامه بنویسم قیمت جنس‌ها رو تو خارج، تبدیل کنه به قیمت همون جنس تو ایران.
قیمت این احتمالاً می‌شه 2,100,000 ;)

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
خب بزارین با WiiU هم مقایسه کنم:|
وی یو مدل دلوکس 350 دلاره
توی ایران یک میلیون و 750 تومن:|
یعنی دلاری(وقتی میگم دلار یعنی خرج پوشک بچه هم جزوش میشه) 5000 تومن:|
توجه کردی؟ پنج هزار تومن:-o
یعنی پول از این حروم تر نداریم...>:d<
اگه پلی استیشن 4 قیمتش 400 دلار باشه بادلار 5000 تومنی میشه 2 میلیون:|
اگه 500 دلار باشه میشه 2 میلیون و 500 تومن:|
و اگه 600 دلار باشه میشه 3 میلیون تومن:|
:|:(:|

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
آقا طرف تو بلاد کفر (فوقش دیگه یه کارمند باشه) نصف حقوقشو میده جدیدترین کنسول رو با بهترین شرایط میگیره.
اونوقت ما تو ایران یه ماه بعد همون کنسول رو(تازه یه چیزایی هم ازش کمه:|)با بدترین شرایط میگیریم،تازه باید 5 برابر حقوقمون هم بدیم براش:|

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
در نهایت احترام دوستان این قیمت های عجق وجقی که میدین مال کنسول های کپی خور :)
نمونش قیمت PS3 اوریج رو با کپی خورش مقایسه کنید.
-----------------------------------------
البته Wii U فلسفش جداست !
از گلوشون پایین نره که کنسول 300 دلاریو بالا 1.500 میدن

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
در نهایت احترام دوستان این قیمت های عجق وجقی که میدین مال کنسول های کپی خور :)
نمونش قیمت PS3 اوریج رو با کپی خورش مقایسه کنید.
-----------------------------------------
البته Wii U فلسفش جداست !
از گلوشون پایین نره که کنسول 300 دلاریو بالا 1.500 میدن
دوست عزیز تمام قیمت هایی که من مقایسه کردم واسه کنسول اوریج بود نه کپی خور
من با ویتا و گوشی و Ps3 و WiiU مقایسه کردم
که هیچ کدوم کپی خور نشده به جز PS3 که من قیمت اوریجش رو در نظر گرفتم
320 اوریج خور 1050
320 گیگ کپیخو 1350
در حال حاظر فروشندگان محترم PS3 رو با دلار 3500 تومنی میفروشن
و WiiU رو با دلار 5000 تومنی:|

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
قیمت یه گوشی که 6 ماه تا 9 ماه بعد از کار خودش میوفته ، 1.5 برابره اینه !

400 دلار خیلی ارزونه برای یه کنسولی که در بدترین و کم ترین حالت سیکل کاری مفید حداقل 5 - 6 ساله و کلی عنوان انحصاری داره ، یعنی رایگان !

یعنی واقعا کسانی که خارج زندگی میکنن ، 400 دلار چیه براش آخه ! :| تازه اونم قیمته لانچ هست !! که بعدم پایین ترم میاد !

به خدا بدبختیم ما ! :|

دقیقا! خیلی جالب میشه روز اول کنسول بیاد و قیمتش مثلا 4 میلیون تومن باشه! اینقدر دوست دارم بدونم کی میره بخره
میگی . مگه همین کنسولها 300 تومنی شدن 1 میلیون کسی نرف بگیره ؟ همین الان برو توپ خونه ببین روزی چند تا میفروشن :|

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
خداییش خیلی مملکت داغونی داریم که قیمت یه کنسول 300 دلاری اندازه حقوق یه ماه آدمه . شک نکنید قیمت کنسول های نسل بعد تو ایران از فضایی هم بیشتر میشه . 2006 که ps3 اومد من یدونه از جنوب کشور بوشهر خریدم 900 تومن . یعتی الان کنسولی که 7 سال از عمرش گذشته از
قیمت لانچش هم گرون تره تو ایران . واقعا جالبه . مملکته داریم ؟

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
400 دلار واقعا قیمت مناسبیه. البته برای اوایل. 350 دلار برای اواسط!

پ.ن:
در مملکت ما قیمت گذاری توسط فروشنده و استدلال آن! :
400 دلار = 2 تومن => فقط کنسول

200 تومن => گمرک

183 تومن => ترخیص و شیتیل

200 تومن => چون تازه رلیز شده
100 تومن => همینطوری. دوست داریم.

خودتون جمع بزنید.
خدا بده برکت!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
فک میکنید بخدا , همچین میخرن مثل گل و بلبل :D
باو من انقد از این توپخونه بدم میاد که سالی یکبار هم نمیرم, چقد حروم خوری,چقد آخه?
بخدا مردمو میبینی اصلا عین خیالشون هم نیس, حیف جاش نیست که بگم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر