شایعه Xbox 720 و PS4 فقط 400 دلار + جزئیات لانچ

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
7ay0c86n4qpk8ov384e.jpg

گروهی تحقیقاتی Baird Equity بر طبق یافته‌ها خود در CES 2013 و دیگر نتایج اعلام کردند قیمت Xbox بعدی و PlayStation نسل بعد در حدود 400 دلار خواهد بود و هردوی آنان قبل از E3 ماه ژوئن رونمایی می‌شوند با توجه به صحبت‌های توسعه دهندگان بازی و شرکت‌های حاضر در CES 2013 قیمت کنسول‌های نسل بعد در آمریکا باید بین $350 دلار و $400 دلار باشد ماه اکتبر کنسول جدید Sony و ماه نوامبر Xbox بعدی لانچ خواهند شد. گرچه تولید اولیه PS4 می‌تواند برای Sony مشکلاتی را به وجود بیاورد.
تفاوت قیمتی وجود دارد برای مثال Xbox 360 در زمان عرضه در مدل 20 گیگی با قیمت $399 در سال 2005 عرضه شد و قیمت پایین تری نسب به 2 مدل عرضه شده PlayStation 3 داشت که با قیمت‌های $599 و $499 که 2 سال بعد عرضه گشتند." برسی‌های نشان می‌دهد سخت افزار کنسول‌های نسل بعد تقریبا با PC high-end رقابت خواهند کرد از جمله از نظر فیزیک و عرضه دیجیتالی چون آنان کنترل‌های صدای پیشرفته و حس‌گرهای قوی خواهند داشت مانند Kinect و Xbox همچنین قابلیت‌های چندرسانه زیادی را دارا خواهند بود.

" با توجه به اوضاع بازار E3 ماه ژوئن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار باشد. حجم بازی‌های سال اخیر باعث می‌شود Sony و Microsoft کنسول‌های خود را در E3 رونمایی رسمی نمایند, Xbox بعدی بر مبنا یک PC است با چیپست Intel توسعه بازی‌های توسط سازندگان در این تکنولوژی جدید خیلی آسان و در زمان کوتاهی انجام می‌گیرد. البته هزینه‌های تولید و خرده فروشی باید از هزینه لانچ کنسول بسیار کمتر باشد. سرویس‌های ‌آنلاین بر کنسول بر مبنای PC به راحتی شکل می‌گیرد از جمله مدل‌های تجاری مانند بازی‌های free-to-play و بخش چند رسانه‌ای. طراحی Microsoft این امکان را می‌دهد تا Windows 8 بیشتر با دستگاه‌های سیستم عامل Windows Mobile هماهنگ شوند.
Nintendo هم مجبور است برای ازدست ندادن حمایت ناشران third-party و فن بیس بزرگ خود قیمت Wii U را ثبات بازار خود پایین بیاورد. هم اکنون کنسول‌های فعلی فروش خوبی ندارند و اگر کنسول‌های نسل بعد بازی‌های GTA V , Skylanders, Call of Duty, Battlefield و بازی استدیو Bungie یعنی Destiny را به خود ببینند فروش کنسول‌های نسل حاضر منفی‌تر خواهد شد به فروش کنسول‌های نسل بعد کمک زیادی خواهد کرد.

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
دارین به گرونی گیر میدین که نمیدونم ویتا 250 دلاری رو میدن 800 تومن اما راستشو بگین خودتون نمیرین بخرین؟ اینا هم میبینن ملت میخرن براشون مهم نیست چقدر گرون تر بدن بیرون تنها کار اینه خودتون د.لار بخرین برین کشورای همسایه بخرید ارزون تر میوفته بعدش مثل اینجا نیست نصف جعبه رو خالی کنن بعد بهت به اسم آکبند از خود کارخونه درومده بندازن

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
ویتا رو خریدم 480 تومن با مموری و ... نمیدونستم همچین میشه :))
من که یادمه روزای اولی که PS3 اومده بود یه جا 40 گیگ ـش آورده بود 2200 میداد نامرد گذاشته بود تو صندوق رنگ جعبه ـش رو هم نشونمون نداد !:|:d
البته طبیعیه وقتی تحمه آفتاب گردون باشه کیلویی 13 تومن :d:|

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
البته 850 تومن میدن:d
حالا فرض کنیم میدن 900 تومن:d
دوتا 900 تومن میشه 1 میلیون و 800 تومن
یعنی اگه ویتا 500 دلار بود الان قیمتش 1 میلیون و 800 بود(دیگه بیشتر این نیاید میبود)
این یعنی اگه کنسول نسل بعد 500 دلار هم باشه نباید قیمش از 1800000 بالاتر بره
ولی مگه میزارن آب خوش از گلوی ما پایین بره؟:(:|

شما مث اینکه از اولین PS3 هایی که تو پشت شهرداری سال 2006 دونه ای 1.500 میفروختن خبر نداری ! تازه اون موقع دلار 1000 تومن بود و PS3 هم 499 دلار .

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
شما مث اینکه از اولین PS3 هایی که تو پشت شهرداری سال 2006 دونه ای 1.500 میفروختن خبر نداری ! تازه اون موقع دلار 1000 تومن بود و PS3 هم 499 دلار .
دقیقا! خیلی جالب میشه روز اول کنسول بیاد و قیمتش مثلا 4 میلیون تومن باشه! اینقدر دوست دارم بدونم کی میره بخره:|

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
نه اونکه اغراق بود ولی درستش و مثال نزدیکش همینیه که علیرضا گفت چون کنسول رو فقط باید با کنسول سنجید
خب با ویتا هم مقایسه کردم دیگه:d
باشه،بزار با کنسول های خونگی هم مقایسه کنم:d
توی سایت سونی قیمت PS3 320 گیگ رو زده 299 دلار،همون 300 دلار حساب میکنیم:d
خب الان 320 گیگ توی ایران یک میلیون و 50 هزار تومنه(اوریج خور):|
این یعنی دلاری 3500 تومن:|
حالا اگه PS4 قیمتش 400 دلار باشه به عبارتی میشه 1400 تومن
اگه 500 دلار باشه میشه 1750 تومن
و اگه 600 دلار باشه میشه 2100 تومن
اینم مقایسه با کنسول ها:d
باو چی میگی؟!
تو هم زیادی خوش حالی ها!!
الان ویتا 3g 1100 ریجن 2 !!!! کنسول هارو معمولا خیلی رو قیمتش میکشن!!
مثلا الان ویتا ی 250 $ با گلکسی اس 3 مینی 370 یورویی یکیه!!!!!!
چه زندگی خوبی با چه فروشندگان با لطفی داریم!!!
سپهر،آرزو که بر جوانان عیب نیست:(
خوب آره ویتای 3g یک و خوده ای درمیاد:d
مثالی که علی رضا و من زدیم برای ویتای وایفای بود که 850 تا 900 تومن متغییر هست قیمتش:d
به مقایسه بالا یه رجوع کن،با کنسول های خونگی مقایسه کردم که حرف و حدیثی توش نیاد:d

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
اون موقع که کنسول رو 1 و نیم میکردن تو پاچه ملت این همه رقابت نبود بین فروشنده ها، بله، با اُدلار 800 تومنی کنسول 500 دلاری رو میدادن 1 و نیم، چون تعداد کسایی که کنسول وارد می کردن خمس و زکات تعداد کنونیش نبود... عرضه ایین، تقاضا زیاد نسبتا ==> قیمت خون عمّه محترمه.
تنها مشکل کنونی پیش رو همین قیمت فضایی دلاره.
400 دلار خدایی فوق العادست.
مفرحان بی درد
4chsmu1.gif
155fs287321.gif
:d
مرفّهان بی درد البته.

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,012
نام
محمد امین
اولین 360 که خریدم 600 هزار تومن همه خانواده دقیقا طوری نگام میکردن انگار همین الان از تیمارستان مرخص شدم.:d حالا نمیدونم اگر قرار باشه 2 تومن بدم کنسول چی میشه..

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
خب مساله همین جاست دیگه
فروشنده!:|
تو همه پست هام اشاره کردم به فروشنده ها!
هستن فروشنده هایی که الان اینجان!
فقط خواستم بهشون بگم،سرمون مثل کبک تو برف نیست!:|
میدونیم دارین چه حرو... خوری هایی میکنین:|

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
آقایون واقعا از حساب کردن شما خیلی لذت بردم =))
باو الان Wii U که با ps3 Slim هم قیمت 1500 میگن ( مدل بیسیک رو میگم ) بعد شما توقع داری اینو بدن 1400 :|
تازه به قول شما wii U تو ایران طرفداری هم نداره
از یکی دلیلشو پرسیدم گفت چون جدیده گرون تره :|
شما زمانی که میاد این کنسول باید قیمتو حساب کنی خدا میدونه اون زمان دلار چند میخواد بشه
فکر کنم بره بالای 3 تومن ( خدا اون روز رو نیاره ):((

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
آقایون واقعا از حساب کردن شما خیلی لذت بردم =))باو الان Wii U که با ps3 Slim هم قیمت 1500 میگن ( مدل بیسیک رو میگم ) بعد شما توقع داری اینو بدن 1400 :|تازه به قول شما wii U تو ایران طرفداری هم نداره از یکی دلیلشو پرسیدم گفت چون جدیده گرون تره :|شما زمانی که میاد این کنسول باید قیمتو حساب کنی خدا میدونه اون زمان دلار چند میخواد بشه فکر کنم بره بالای 3 تومن ( خدا اون روز رو نیاره ):((
مهدی با منی دیگه؟:|
تو دوتا پست آخریم که توضیح دادم:(
توجه کن خُب:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر