XBox 360 Demo Zone

دوستان من دموی Forza 4 رو گرفتم (اولین لینک این پست رو دانلود کردم، حجمش هم 1.27 گیگ هست) و رو DVD رایت کردم، تو بخش Game Library بازی رو تشخیص میده ولی وقتی میخوام اجراش کنم پیغام میده:

طریقه رایت و اینا رو هم درست رفتم چون قبلا هم دمو دانلود کرده بودم و مشکلی با این قضیه نداشتم. اگه کسی میدونه مشکلش چیه ممنون میشم راهنمایی کنه :دی

منم دقیقا با همین مشکل رو به رو شدم . ربطی به ورژن داشبرد نداره ؟
من دمو فیفا رو روی dvd رایت کردم بدون مشکل اجرا شد ولی forza 4 همین اروری رو داد که دوستمون گفت .

منم دقیقا با همین مشکل رو به رو شدم . ربطی به ورژن داشبرد نداره ؟
من دمو فیفا رو روی dvd رایت کردم بدون مشکل اجرا شد ولی forza 4 همین اروری رو داد که دوستمون گفت .
خب مث که من خودم باید جوابم رو بدم :دی
اونطوری که من متوجه شدم دمو Forza 4 به آخرین آپدیت داشبورد نیاز داره و واسه همین من نتوستم اجراش کنم .
البته نمیدونم 100٪ درسته یا نه .

رو فلش هم ریختم ولی باز نشد، دقیقا همون پیغام رو میده :دی داشبوردم هم همونی هست که رو بازی Gunstringer بوده و Geow 3 رو هم اجرا میکنه (نسخه اورجینال)، پس فکر نکنم مشکلی از این بابت داشته باشه. دوستانی که تست کردن و بازیشون مشکلی نداشته میشه بگن از کدوم لینک دانلود کردن؟

دوستان من یه دمو دانلود کردم حالا چه جوری میتونم بریزم تو فلشم میشه با برنامه هایه مورد نیاز یکی به ما بگه چکار میتونم بکنم برایه اجرا دمو از داخل فلش
ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or