Xbox 360 3D gaming با شراكت LG

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
سلام.

lg3d.jpg

با نگاهي به كنفرانسي (Korean press) كه اخيرا برگذار شده , LG و Microsoft وارد توافقي غير رسمي و مشترك شده اند كه تلويزيون هاي جديد 3D شركت LG قابليت اجراي 3D بازي هاي XBOX 360 را دارند كه ابتدا در كره ي جنوبي و بعد با گسترش اين همكاري و مشاركت, در سراسر منطقه ي Asia Pacific (يعني مناطق آسياي شرقي, جنوب شرقي, اقيانوسيه و استاراليا ...) عرضه ميشوند. اگر درست خوانده باشيم, پس بايد منتظر باندل شدن بازي هاي 3D اين كنسول با تلويزون LED ال جي (مدل LG 55/47LX9500) در حدودهاي پايان ماه June باشيم.

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
ببینید شما دارید میگید که کی میاد پولشو میریزه تو زباله یا همون LG ! به نظرم بعد از سونی و سامسونگ ال جی تلویزیون های خوبی داره و همچنین با قیمت های خوبی ! من خودم TV سامسونگ دارم ولی هیج وقت به دروغ نمیام یک برند رو زیر سوال ببرم در صورتی که دستم هم به اون برند نرسیده !
نظر اکثر هموطنانمون همینه. چرا جون این 3 شرکت کل بازار ایران رو تو دستشون گرفتن. تازه سهم سونی داره کمتر میشه و سامسونگ و الجی داره زیاد میشه. فقط به خاطر قیمت کم
یکی بیاد بگه میخوام TV بخرم اگه یه مدل از الجی یا سامسونگ بگی سریع میره میخره ولی وقتی بگی پلاسمای پاناسونیک بهت میخنده میگه پلاسما خوب نیست!!! میگن پاناسونیک زشته و غیره...
به خاطر همین نظر غالب همین سامسونگ و الجیه!
هرچند تو این 2 ساله الجی خیلی پیشرفت داشته. خیلی کارا کرده. ببینید تو CES جند مدل LED و 3DTV معرفی کردن. از قراردادشون با اینتل برا ساخت موبایل گرفته تا همین قرارداد. خلاصه داره روی سامسونگ رو کم میکنه:D

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
کمااینکه برای فیلم برداری فیلمهای 3 بعدی هم دو دوربین با زاویه های مختلف استفاده میشن.مثل چشمها که تصویر رو از دو زاویه متفاوت میبینن.
.
معذرت میخام ولی فکر نکنم این طور باشه
تا اون جایی که من میدونم برای تصویر برداری 3D از یه دوربین دو لنزه مخصوص استفاده میکنن نه از دو دوربین با دو زاویه متفاوت . چون با بودن دو دوربین ( در دو زاویه متفاوت ) پرسپکتیو بهم میریزه .

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
رامین تو خراب کردی تاپیک رو ها دقت کردی با این چیزی که گفتی قبلش رو بخون ببین کسی از بدی گفت یه هو ... آدم رگ بالا زد یه نفر اول بگه رامین از کجا به این نتیجه رسیدی تو صحبت 5 نفر بالای:confused: .

بعدشم LG برند بدی نسیت اما خودت حساب کن وقتی سونی یا سامسونگ هستن با پاناسونیک نظرت از این سه غول هم بهتره ؟ حالا میگم پاناسونیک هم از LG پایین تر میگیم از اون دو چطور کیفیت دقت کن کیفیت ساخت :confused:.

دوستان فروش همیشه دلیل بر خوبی نیست این 1000بار دلیلش هم این هستش وقتی سونی میاد TV 4میلیونی میزنه و سامسونگ TV 2-4 تای میزنه چند درصد مردم میتونن این پول رو بدن تو دنیا :confused: درسته برای خارجی ها پولی نیست اما خیلی ها هم روی کیفیت ساخت زیاد براشون مهم نیست فکر میکنید چرا TV های سامسونگ و سونی گرونه برای کیفیت ساختی هستش که شما پول میدین .

من گفتم توضیحی داده باشم که دیگه ادامه نداشته باشه رامین خراب کرده بود دوستان بقیه هم قبل رگ کشیدن پست ها رو بخونن .;)

من خبر اصلی رو هم خوندم همین رو گفته بود اما یه سوال هستش به نظر شما گوینده اشتباه کرده یا تایپیست خبر ؟ که من با خود خبر مشکل داشتم .
علیرضا من خراب کردم؟
3-4 تا پست بالاتر رو هم میدیدی که برند ال جی رو با سطل اشغال یکی کردن.
البته واسه من اصلا مهم نیست.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,679
نام
امیر
انوقت که 2261Vاومده بود همه در تلاش و تکاپو بودن برای خرید این مانیتور!حالا شد آشغال؟؟ گرچه از کیفیت ساختش راضی نیستم !
جدآ LGبیشتر از شرکت های دیگه نوآوری داره کیفیتش هم با سامسونگ هیچ فرقی نداره اما من کلآ از کیفیت ساختش راضی نیستم!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
علیرضا من خراب کردم؟
3-4 تا پست بالاتر رو هم میدیدی که برند ال جی رو با سطل اشغال یکی کردن.
البته واسه من اصلا مهم نیست.
خراب کردن منظورم اون چیزی که فکر میکنی نبود منظورم بد بیان کردن بود جوری که همه فکر کردن الان LG زیر دست و پا له شده .;)

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
معذرت میخام ولی فکر نکنم این طور باشه
تا اون جایی که من میدونم برای تصویر برداری 3D از یه دوربین دو لنزه مخصوص استفاده میکنن نه از دو دوربین با دو زاویه متفاوت . چون با بودن دو دوربین ( در دو زاویه متفاوت ) پرسپکتیو بهم میریزه .
دقیقا همینطوره که میگی، منظور من هم از دو دوربین ،دو لنز و رکوردر جدا هستش.دو لنز با زاویه و فاصله متناسب با زاویه و فاصله دو چشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر