Xbox 360 3D gaming با شراكت LG

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
سلام.

lg3d.jpg

با نگاهي به كنفرانسي (Korean press) كه اخيرا برگذار شده , LG و Microsoft وارد توافقي غير رسمي و مشترك شده اند كه تلويزيون هاي جديد 3D شركت LG قابليت اجراي 3D بازي هاي XBOX 360 را دارند كه ابتدا در كره ي جنوبي و بعد با گسترش اين همكاري و مشاركت, در سراسر منطقه ي Asia Pacific (يعني مناطق آسياي شرقي, جنوب شرقي, اقيانوسيه و استاراليا ...) عرضه ميشوند. اگر درست خوانده باشيم, پس بايد منتظر باندل شدن بازي هاي 3D اين كنسول با تلويزون LED ال جي (مدل LG 55/47LX9500) در حدودهاي پايان ماه June باشيم.

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
حالا از کی تا حالا LG شده برند اشغال ؟؟؟ ! lol

از وقتی که وایمکس ایرانسل اومده! :biggrin1:

. . .نمیگم TV های LG گاده :biggrin1: ، ولی خدائیش LCD های اصل کره رو اگه دیده باشید زمین تا آسمون با این چیزی که تو بازار هست و ما دیدیم میفرقه! ( نظر شخصی :biggrin1: )

یکی از آشناهامون نمایندگی LG داره ، میگه 90 درصد TV های LG تو ایران بازار مشترک ه و TV های اصل کره قیمتش بیشتر از این حرفاست!!!! :confused: :biggrin1:

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571

بحث این نیست که LG آشغاله
مسئله اینه که مثلا شما بازی بسازی بعد بگی فقط با مانیتور سامسونگ می شه بازیش کرد ؟؟

مسخره اس والا ..

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
این لینک توضیحات تلویزیون http://goldiran.ir/Mod_Core/Pages/P...62131f8-c3b1-42f8-9fe2-968d5e67bccf&catid=405

ببینید شما دارید میگید که کی میاد پولشو میریزه تو زباله یا همون LG ! به نظرم بعد از سونی و سامسونگ ال جی تلویزیون های خوبی داره و همچنین با قیمت های خوبی ! من خودم TV سامسونگ دارم ولی هیج وقت به دروغ نمیام یک برند رو زیر سوال ببرم در صورتی که دستم هم به اون برند نرسیده !

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
میشه الان دقیقا یکی به من توضیح بده LCD های LG چرا بدن؟ چون اینجور که شما دارید صحبت می کنید من به این نتیجه رسیدم صنام کاملا جای LG رو میگیره. حالا خوبه یکی یک چیزی درباره LG گفت تا بقیه ادامه بدن!
از وقتی با مایکروسافت هم قطار شده :biggrin1:

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
ببینید شما دارید میگید که کی میاد پولشو میریزه تو زباله یا همون LG ! به نظرم بعد از سونی و سامسونگ ال جی تلویزیون های خوبی داره و همچنین با قیمت های خوبی ! من خودم TV سامسونگ دارم ولی هیج وقت به دروغ نمیام یک برند رو زیر سوال ببرم در صورتی که دستم هم به اون برند نرسیده !

یک مقدار دقت کن
مسئله این نیست که چرا LG رو انتخاب کردن یا این برند آشغاله یا نه

مسئله این هست که مثلا یک شرکت بیاد بگه مثلا شما ویدئو برند پاناسونیک رو فقط می تونید به تلویزیون های سامسونگ وصل کنید

مسخره هست

یا این کنسول از 3D پشتیبانی می کنه یا نمی کنه ..... دیگه این تلویزیون یا اون تلویزیون یا پاناسونیک یا LG نداره دیگه

البته در اصل خبر کمی شک دارم که بعدا توضیح می دم

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
ال جی کیفیت درست حسابی که نداره اگر کسی میخره واسه قیمتشه این مشخصاتیم که اعلام میکنه نصفش الکیه مثلا رسپانس تایمش روش محاسبه درستش Trtf هست ولی ال جی یه مدل من درآوردی داره به اسم G2G یا مثلا کنتراست اعلام میکنه 100 میلیون به یک کسی تا حالا پرسده 100 میلیون به یک روی چه روشی با چه معیاری محاسبه شده.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
من samsung دارم fullHD داداشم LG داره مدله خوبش ، یکی از دوستامم سونی X داره
واله تا جایی که با چشمهای خودم دیدم سونی کمی از سامسونگ بهتر بود البته نه تو بازی ، و ال جی هم خیلی ضعیف و بد بود

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
بابا شلوغش نکنید ترو خدا، اولا ال جی اصلا برند بدی نیست، تازه تو خیلی زمینه ها پیشرو هم هست. البته برند مورد علاقه خودم سامسونگه ولی دلیل نمیشه ال جی رو آشغال بنامم.
دوما : چه جوری از متن خبر برداشت کردید فقط با ال جی کار میکنه؟ این یه همکاریه تجاریه نه همکاری تکنیکال!؟! شما هر تلویزیونی داشته باشید که بتونه با 120 هرتز تصاور HD رو نشون بده و موتور 3D داشته باشه میتونید باهاش بازیه سه بعدی انجام بدید. مهم خروجی کنسول هستش که بتونه تصاویر رو با فرمت و فرکانس مناسب و مطابق استاندارد 3D ارسال کنه. مایکرو و سونی هم این قابلیت رو با بروز رسانیه سیستمهاشون انجام میدن ( سونی در حال حاضر تو آپدیت آخرش این کار رو کرده )
تکنیک اینه که تو تلویزیونهای معمولی LCD و LED حداکثر فرکانس نمایش معمولا 60 هرتز هستش.
شما زمانی سه بعدی میبینی که تصویری که برای چشم چپتون ارسال میشه با تصویری که برای چشم راست به نمایش در میاد اختلاف زاویه داشته باشن. مثل همین حالت که اگر چشم راستت رو ببندی و به چیزی نگاه کنی زاویه دیدت با حالتی که با چشم دیگرت نگاه کنی فرق داره و مغز تصور و تصویر سه بعدی رو به این طریق میسازه.
حالا اگر رو تلویزیون های عادی این کار انجام بشه ، یعنی یه تصویر برای چشم راست و یکی برای چشم چپ پشت سرهم ارسال بشه به هر تصویر 30 فرم در ثانیه میرسه (60 تقسیم بر دو ) .حالا که تلویزیونهای جدید LCD و LED میتونن تا 120 هرتز رو نمایش بدن خوب برای هر چشم 60 فریم در ثانیه و با سرعت دو برابر ارسال میشه و با کمک عینک که وظیفه جدا سازی تصاویر چشم چپ رو از راست به عهده داره شما تصور و تصویر سه بعدی خواهید داشت.
والسلام

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
من samsung دارم fullHD داداشم LG داره مدله خوبش ، یکی از دوستامم سونی X داره
واله تا جایی که با چشمهای خودم دیدم سونی کمی از سامسونگ بهتر بود البته نه تو بازی ، و ال جی هم خیلی ضعیف و بد بود
من الان ال جی دارم 22 اینچ با کنتراست دو میلیون. خیلی خوبه و در مقایسه با سامسونگ ها واقعا عالی تر بودش ولی جدا سونی رو نمی دونم.

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
این چطور امکان داره ؟!!!
برای تبدیل تصاویر معمولی به تصاویر 3 بعدی جدا از پردازش های معمول ،باید قسمتی از CPU
تصاویر 2D رو به 3D پردازش کنه که با توجه به پتانسیل سخت افزاری X360 این قضیه تقریبا کنسله .
مگر اینکه خود LED ال جی دارای یه CPU داخلی باشه و به کمک اون تصاویر رو سه بعدی کنه !

بطور مثال مدتیه که شایعه شده CPU همیشه خاموش PS3 این پردازش رو انجام بده ، که البته این هم بعید نیست .

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
این چطور امکان داره ؟!!!
برای تبدیل تصاویر معمولی به تصاویر 3 بعدی جدا از پردازش های معمول ،باید قسمتی از CPU
تصاویر 2D رو به 3D پردازش کنه که با توجه به پتانسیل سخت افزاری X360 این قضیه تقریبا کنسله .
مگر اینکه خود LED ال جی دارای یه CPU داخلی باشه و به کمک اون تصاویر رو سه بعدی کنه !

بطور مثال مدتیه که شایعه شده CPU همیشه خاموش PS3 این پردازش رو انجام بده ، که البته این هم بعید نیست .
تصویر 2بعدی اسمش 2 بعدیه و نمیتونه به سه 3 بعدی تبدیل بشه. با نمایش تصاویر مختلف با زاویه های مختلف هستش که مغز شما تصویر 3 بعدی رو میسازه. کمااینکه برای فیلم برداری فیلمهای 3 بعدی هم دو دوربین با زاویه های مختلف استفاده میشن.مثل چشمها که تصویر رو از دو زاویه متفاوت میبینن.
البته موتور پردازش مخصوصی هم داخل تلویزیون قرار داره برای تفکیک این تصاویر.
من شخصا خبری در مورد پشتیبانی 360 از بازیه سه بعدی نشنیدم ولی با کم کردن فریم ریت یا حتی رزولوشن بازیها میشه توان پردازشی لازم رو تو 360 هم بدست آورد.
البته حتما مایکروسافت در این مورد خبری و اطلاعیه رسمی داره اما من ندیدم.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ال جی مگه چشه؟یه دفعه شد برند بده؟!:D
خیلی باحالید!:D

رامین تو خراب کردی تاپیک رو ها دقت کردی با این چیزی که گفتی قبلش رو بخون ببین کسی از بدی گفت یه هو ... آدم رگ بالا زد یه نفر اول بگه رامین از کجا به این نتیجه رسیدی تو صحبت 5 نفر بالای:confused: .

بعدشم LG برند بدی نسیت اما خودت حساب کن وقتی سونی یا سامسونگ هستن با پاناسونیک نظرت از این سه غول هم بهتره ؟ حالا میگم پاناسونیک هم از LG پایین تر میگیم از اون دو چطور کیفیت دقت کن کیفیت ساخت :confused:.

دوستان فروش همیشه دلیل بر خوبی نیست این 1000بار دلیلش هم این هستش وقتی سونی میاد TV 4میلیونی میزنه و سامسونگ TV 2-4 تای میزنه چند درصد مردم میتونن این پول رو بدن تو دنیا :confused: درسته برای خارجی ها پولی نیست اما خیلی ها هم روی کیفیت ساخت زیاد براشون مهم نیست فکر میکنید چرا TV های سامسونگ و سونی گرونه برای کیفیت ساختی هستش که شما پول میدین .

من گفتم توضیحی داده باشم که دیگه ادامه نداشته باشه رامین خراب کرده بود دوستان بقیه هم قبل رگ کشیدن پست ها رو بخونن .;)

من خبر اصلی رو هم خوندم همین رو گفته بود اما یه سوال هستش به نظر شما گوینده اشتباه کرده یا تایپیست خبر ؟ که من با خود خبر مشکل داشتم .

LG و Microsoft وارد توافقي غير رسمي و مشترك شده اند كه تلويزيون هاي جديد 3D شركت LG قابليت اجراي 3D بازي هاي XBOX 360 را دارند

آخرین ویرایش:

MansoN

کاربر سایت
Nov 20, 2009
32
نام
مصطفی
حالا چرا اینا جو گیر شدن رفتن با ال جی به توافق رسیدن؟!:confused:(بدم میاد از این کره ایها:-")
نمیخوام بگم ال جی بده و از این حرفا هم خوبه هم پر فروش , ولی چون سونی شرکت رقیب هست و مشارکت باهاش غیر ممکن هر عقل سلیمی پاناسونیک رو هم به ال جی و هم به سامسونگ ترجیح میده که کیفیت TV هاش بر کسی پوشیده نیست... (انصافا بعد از سونی براویا که خارق العاده هست پاناسونیک هم پا به پاش میره)
ولی اون قضیه که بازیهای 3D مایکروسافت فقط با TV های ال جی سازگار باشه از روز هم روشنتره که اینطور نیست...
در هر حال اگه اسمون به زمین بیاد هم من یکی سونی رو با هیچی عوض نکردم , نمیکنم , و نخواهم کرد.

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
حالا چرا اینا جو گیر شدن رفتن با ال جی به توافق رسیدن؟!:confused:(بدم میاد از این کره ایها:-")
نمیخوام بگم ال جی بده و از این حرفا هم خوبه هم پر فروش , ولی چون سونی شرکت رقیب هست و مشارکت باهاش غیر ممکن هر عقل سلیمی پاناسونیک رو هم به ال جی و هم به سامسونگ ترجیح میده که کیفیت TV هاش بر کسی پوشیده نیست... (انصافا بعد از سونی براویا که خارق العاده هست پاناسونیک هم پا به پاش میره)
ولی اون قضیه که بازیهای 3D مایکروسافت فقط با TV های ال جی سازگار باشه از روز هم روشنتره که اینطور نیست...
در هر حال اگه اسمون به زمین بیاد هم من یکی سونی رو با هیچی عوض نکردم , نمیکنم , و نخواهم کرد.

تو تائید حرفای این رفیقمون این 5 hdtv برتر:

Best HDTVs:

http://www.hdtvtest.co.uk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر