Xbox 360 یا PS3 کدامیک در سال 2011 بیشترین بازی انحصاری را دارند ؟

کدامیک بازیهای انحصاری بهتری دارند ؟

• PS3

رای‌ها: 198 55.2%
  • 360

رای‌ها: 116 32.3%
  • اهمیت نمیدهم

رای‌ها: 45 12.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    359

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
تا جاییکه ذهن من یاری میکنه کیلزون 1 هم از همین سیستم بهره میبرد !!
اما اینکه ابداعش با چه کسی بوده رو نمیدونم

سنگرگیری رو هم کیل سوییچ وارد کرد
ابداعش با هیلو 1 بوده ولی از اونجا که xbox فن ها خدای منطق هستند تا 50 سال دیگه هر هیلو یی که بیاد و قرار باشه با هر بازی ای مقایسه بشه میگن: نه! هیلو بهترینه چون سال 2001 یه سری قابلیت وارد FPS و کنسولی کردن FPS کرد...
آقای هیلو بابای FPS کنسولی.10 سال پیش به خاطر چیزایی که ابداع کرد شاهکار بود قبول.چیکار داره به الان سال 2011؟؟؟
سنگرگیری رو کیل سوییچ وارد کرد ولی فن های منطقی 360 به اسم گیرز به ثبت رسوندنش. چرا؟ چون کیل سوییچ انداره گیرز اسم در نکرد خیلی ها نمیشناسنش...

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,184
نام
حسین
ماشالا حتی یک نفر هم در امتحان Sarcasm قبول نشد:biggrin1:
ول کن آرین جان.حال داریا:d
چرا من قبول شدم ! :biggrin1: به دوستان توصیه میکنم حتماً رو سوابق حسین یه تحقیقی بکنن ! :biggrin1:
محسن جان فکر کنم یه عده زبان فارسی رو کلا تو دوران تحصیل نخوندن:))کلا فرق صبحت جدی،کنابه،شوخی،رو یه عده متوجه نمیشن.:d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,819
نام
فرخ
آقای هیلو بابای FPS کنسولی.10 سال پیش به خاطر چیزایی که ابداع کرد شاهکار بود قبول.چیکار داره به الان سال 2011؟؟
HALO CE در حال ریمیک هست و به نزدیکی دوباره همون تجربه 10 سال پیش با گرافیک بهتر عرضه میشه و امتیازاتی که میگیره کاملا مشخص میشه که چیکار داره با 2011 ! مشخص میشه که هنوز هم اکثر FPS های امروزی عددی نیستند جلوش ! از جمه چند تا بازی که نام نمیبرم !
سنگرگیری رو کیل سوییچ وارد کرد ولی فن های منطقی 360 به اسم گیرز به ثبت رسوندنش. چرا؟ چون کیل سوییچ انداره گیرز اسم در نکرد خیلی ها نمیشناسنش...
قبل GEARS OF WAR سنگیرگیری حکم برگ چغندر را داشت .
GEARS OF WAR اولین بازی بود که معنای سنگر گیری را به بازیهای رایانه ای اورد کاری کرد که سنگر گیری به یک اجبار تو بازی تبدیل بشه کاری کرد مفهوم اصلی , کاور بگیر تا زنده بمونی و برو جلو تو بازی های رایانه ای نقش بسیار بزرگی پیدا کنه . کاری کرد که در سبک TPS سنگر گیری به یک استاندارد تبدیل بشه .
حالا تا 100 سال دیگه بخواید خودتون را بزنید اون راه که گیرز 3 بانی اصلی سنگر گیری در بازی TPS نبوده در حقیقت خودتون را گول زدید !

آخرین ویرایش:

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
قبلنم گفتم بازیای انحصاری ماکرو از نظر فروش و کیفیت از انحصاریای سونی سرتر هستن نمونه هاش که موجود و نیاز به تکرار دوباره نیست اما خوب برای اینکه تاپ ترین بازیای هر نسلو از دست ندید باید هر دو کنسولو داشته باشی چون هر دو بازیای با ارزشی دارن که مجبورت میکنن اون کنسولو بخری الان مثلا کسی که یه گیمر حرفه ایه و به دنبال تجربه ی بهترین بازیا میتونه عناوینی مثل HR ، U.1.2 ، MG4، GOWIII و... رو از دست بده مطمئنا نه از اون طرفم به هیچ وجه نمیشه از بازیایی مثل GEARS ، HALO ، FMS، AW ,.... گذشت پس در کل میشه نتیجه گرفت خرید هر دو کنسول واجب و هر دو شرکت تو این نسل خوب کار کردن و بازیایی به وجود آوردن که میتونه هر کسی رو برای خرید کنسولشون ترغیب کنه البته بحث کینکت و موو جداست چون کینکت به هیچ از نظر میزان خلاقیت و کارایی با موو که یه وسیله ی تقلیدیه قابل مقایسه نیست ولی خوب همونطور که گفتم عناوین انحصاری ماکرو به راحتی عناوین انحصاری سونی رو حداقل از بعد فروش شکست دادن و این خودش نشونه برتری ماکروسافته حتی اگه تعداد عناوین انحصاریش کم تر باشه

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
بزرگترین تقلید دنیا
این تقلید سونی هست که move رو امده اینهو wii ساخته که مردم همه می بینند که چه تقلید بزرگی کرده شرکتی که با اون همه اعداش امده از wii تقلید کرده که باید یه خاک تو سری بهش گفت
تقلید بازی هم تو همه بازی ها بود طرف یک سبک ساخته حالا هرچی بازی دنیا میان این سبک رو میسازنند باید گفت اون بازی هیچ هست و بدرد نمی خوره که تقلید یه بازی ده سال پیش کرده

---------- نوشته در 10:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:40 PM ارسال شده بود ----------

لطفه جعمش کن این ps3 رو
دوست عزیز اینا کنایه هستن، آقا حسین هم با کنایه نوشتن راجع به کیلزون و هیلو.
1.
5.اینو دیگه همه میدونن که سونی خیلی کمتر از ماکروسافت برا بازیهاش هایپ و تبلیغات راه میندازه.دلیلش رو من نمیدونم باید بری از خود سونی بپرسی ولی چیزی که معلومه اینه که سر و صدا و تبلیغاتش کمتره.
این قسمت شماره 5 به نظرم حرف خنده داریه. حس نمی کنید این یه توجیه برای فروش کم بعضی از بازی های انحصاری سونی از طرف طرفداراش باشه؟
یعنی به نظرت سونی با این همه سابقه یکی از اولین اصول تجاری رو نادیده گرفته و واسه بازی هاش به اندازه کافی تبلیغ نمی کنه؟
اگه جوابت آره باشه به نظرت لقب شرکت احمق رو میشه به سونی داد؟

آخرین ویرایش:

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,038
نام
میثم

این قسمت شماره 5 به نظرم حرف خنده داریه. حس نمی کنید این یه توجیه برای فروش کم بعضی از بازی های انحصاری سونی از طرف طرفداراش باشه؟
یعنی به نظرت سونی با این همه سابقه یکی از اولین اصول تجاری رو نادیده گرفته و واسه بازی هاش به اندازه کافی تبلیغ نمی کنه؟
دوست عزیز فروش کم بعضی از انحصاری سونی چند دلیل میتونه داشته باشه ........سونی بعضی مواقع تو 1 سبک 2 تا بازی انحصاری با کیفیت خوب داره خوب شما خودت با این وضع قیمت بازیها میتونی 2تاش رو بخری حالا اینم باید در نظر باید بگیریم که بازیهای مولتی خوب هم در کنار اینها هستند ........بعضی بازیها هم که با سلیقه های خاص استقبال میشه که اون هم باعث فروش کمتر میشه.......در کل از اینکه بعضی انحصاریهای سونی کم میفروشه وچند تاشون هم کیفیت پایین دارند نمیشه کتمان کرد ولی اینکه بازیهای xbox برتری مطلق نسبت به سونی دارند واقعا بی انصافی محض هستش .....چون همه هم میدونن که حداقل 4 ,5 تا از انحصاری های سونی دارای سطح کیفی عالی هستند ......... بعضی دوستان فقط به خاطر فن بازی میان بازی های سونی رو له میکنن.....الته بر عکسشم همینطور من خورم واقعا با سری gears حال میکنم وhalo رو جزو بهترین بازیهای که مولتی پلیر کامل داره دوست دارم ..............

آخرین ویرایش:

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
حتما geow 1 رو به طور کشکی بهترین بازی سال 2006 شده

---------- نوشته در 06:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:55 PM ارسال شده بود ----------

جناب Behnam_Yakuza یک سوال دارم آقا بهترین بازی اول شخص تو این نصل که بالاترین نمرات گرفته چه بازینی هست؟

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
HALO CE در حال ریمیک هست و به نزدیکی دوباره همون تجربه 10 سال پیش با گرافیک بهتر عرضه میشه و امتیازاتی که میگیره کاملا مشخص میشه که چیکار داره با 2011 ! مشخص میشه که هنوز هم اکثر FPS های امروزی عددی نیستند جلوش ! از جمه چند تا بازی که نام نمیبرم !
این هیلو فقط پیشرفت گرافیکی و صوتی هست وگرنه داستان و مراحل که دقیقا همون هست و در کل کار شاقی نکردن.امتیاز هاش رو هم قبلا گرفته الان هم هر امتیازی بگیره بیشتر به کیفیت ریمیک کردنش میدن تا خود بازی.
عزیز همین RAGE که شما این همه سنگش رو به سینه میزنی و همه رو باهاش کشتی و میگی سازندش خدائه و بابای FPSــه هم در حال حاظر داره از استاندارد هایی که هیلو آورده استفاده میکنه پس بگیم هیلو از این هم بهتره و کلا از هر بازی ای بهتره تا ابد چون یه زمانی یه استاندارد هایی رو وارد کرده؟ این حرف قابل قبوله؟
قبل GEARS OF WAR سنگیرگیری حکم برگ چغندر را داشت .
GEARS OF WAR اولین بازی بود که معنای سنگر گیری را به بازیهای رایانه ای اورد کاری کرد که سنگر گیری به یک اجبار تو بازی تبدیل بشه کاری کرد مفهوم اصلی , کاور بگیر تا زنده بمونی و برو جلو تو بازی های رایانه ای نقش بسیار بزرگی پیدا کنه . کاری کرد که در سبک TPS سنگر گیری به یک استاندارد تبدیل بشه .
حالا تا 100 سال دیگه بخواید خودتون را بزنید اون راه که گیرز 3 بانی اصلی سنگر گیری در بازی TPS نبوده در حقیقت خودتون را گول زدید !
حالا چه حکم برگ چغند رو داشتن چه حکم پوست خیار.در هر صورت ابداعش با کیل سوییچ بود و تبدیل کردنش به استاندارد با گیرز.در ضمن تو همون کیل سوییچ هم باید حتما کاور میگرفتی تا زنده بمونی من اون بازی رو رو PS2 بازی کردم.

عزیز هر شرکتی با توجه به سرمایه و امکاناتش یه سری سیاست هایی رو داره.سیاست ماکروسافت تبلیغات سرسام آور هست ولی سونی به هر دلیلی تبلیغات کمتری داره.حالا ممکنه هر دلیلی داشته باشه.مثلا کمبود سرمایه برای تبلیغات یا هر چیز دیگه ای که من و شما نمیدونیم.نمیشه هم بهش گفت حماقت.
تو یه مقاله خوندم گیرز 1 هزینه ی ساخت خیلی زیادی نبرد ولی هزینه ی تبلیغات بازی از هزینه ی ساختش خیلی بیشتر بود.به نظرت میشه به ماکروسافت گفت احمق به خاطر اینکه بیشتر از هزینه ی ساخت بازی خرج تبلیغاتش کرده؟
حتما geow 1 رو به طور کشکی بهترین بازی سال 2006 شده

جناب Behnam_Yakuza یک سوال دارم آقا بهترین بازی اول شخص تو این نصل که بالاترین نمرات گرفته چه بازینی هست؟
GOTY سال 2006 اول Oblivion بود و بعد گیرز1
بهترین FPS های این نسل از نظر امتیاز modern warfare , modern warfare 2 و halo 3 هستند هر 3 با امتیاز 94
بعد از اونها هم کیلزون 2 و هیلو ریچ و کرایسیس 1 هر 3 با امتیاز 91

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر