XBox 360 فوق العاده تمیز

PLEASE

کاربر سایت
Jan 9, 2011
87
Rating - 100%
3   0   0
سلام دوستان...........
یک عدد ایکس باکس آرکید موجود هست که مال پسرخالم هستش و از لحاظ تمیزی و کارکردش هیچگونه مشکلی نداره و خودم حاضرم از این بابت تضمینش بکنم. علت فروششم اینه که پول لازمه و به پولش احتیاج داره. حقیقتش من برای این دستگاه توی دوستام و آشناها قبل از اینجا برای فروشش اقدام کردم (چون دستگاهش واقعا تمیزه) ولی متاسفانه کسی ایکس باکس نمیخواست. خودم هم سه ماه پیش گفتم که ارشد دارم و فعلا از این وسایل دوست داشتنی دوری میکنم . :)
عزیزان تهرانی حضوری و دیگران هم هزینه ی پست با خودشونه... راستی همراه دستگاه یه دسته دیگه هم هست که یا با دستگاه و یا به صورت جدا فروخته میشه.عزیزان زيرسيصت و هشتاد[/SIZE] هم به هیچ وجه به من سفارش کرده که نفروشم پس خواهشا زیر این قیمت پیشنهاد ندید. دسته دوم هم جدا و با قیمت پیشنهادی فروخته میشه پس اون سيصد و هشتاد تومنی که گفتم بدون دسته ی دومه پس خواهشن دیگه در این مورد سوال نفرمایید.....
متشکرم...................................................

Attachments

• IMAG0598.jpg
    IMAG0598.jpg
    66.2 KB · مشاهده: 38
  • IMAG0603.jpg
    IMAG0603.jpg
    50.2 KB · مشاهده: 37
  • IMAG0605.jpg
    IMAG0605.jpg
    67.7 KB · مشاهده: 44
  • Controller 3.jpg
    Controller 3.jpg
    55.3 KB · مشاهده: 21
  • Controller 4.jpg
    Controller 4.jpg
    58 KB · مشاهده: 18
  • Controller 5.jpg
    Controller 5.jpg
    50 KB · مشاهده: 17
آخرین ویرایش:

PLEASE

کاربر سایت
Jan 9, 2011
87
Rating - 100%
3   0   0
دوستان شرمنده... واقعا روم سياه... ! :( من ميخواستم بنويسم سيصدو هشتاد نوشتم ...دوستان پست اول تصحيح شد.....

---------- نوشته در 01:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:03 PM ارسال شده بود ----------

دوستان شرمنده... واقعا روم سياه... ! :( من ميخواستم بنويسم سيصدو هشتاد نوشتم ...دوستان پست اول تصحيح شد.....

دستگاه موجوده...

---------- نوشته در 01:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:05 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 01:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:03 PM ارسال شده بود ----------

دستگاه موجوده...

دوستان برد دستگاه هم جاسپره....

---------- نوشته در 01:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:12 PM ارسال شده بود ----------

دوستان دستگاه به لايو وصل نشده ال تي سه هم هست.....

Tratman

کاربر سایت
Oct 6, 2012
16
نام
سعید
Rating - 100%
1   0   0
سلام برادر
این ورژن داشبردشو بگی خیلی ممنونت میشیم.
راستی از فایلای سیستمی چیزی داری؟مثلاDVD Key دستگاه؟
دستگاه هارد داشته یا بدون هارد کار کرده؟
بدون دسته دومی 380؟بالا نیست یکمی؟
تا کی قصد فروش دارید؟

آخرین ویرایش:

sarbaze_eshgh

کاربر سایت
Jan 16, 2011
67
نام
hasan
Rating - 0%
0   0   0
ﺧﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻠﻲ ﺑﺎﻻﺳﺖ ﺩﻻﺭ اﻭﻣﺪﻩ ﭘﺎﻳﻴﻦ ﻗﻴﻤﺘﺎ ﺑﻪ ﺣﺎﻟﺖ اﻭﻟﻴﻪ ﺑﺮﮔﺸﺘﻪ اﻣﺮﻭﺯ ﺗﻮ ﺗﻮﭖ ﺧﻮﻧﻪ ﺑﻮﺩﻡ

Tratman

کاربر سایت
Oct 6, 2012
16
نام
سعید
Rating - 100%
1   0   0
سلام داداش
جواب ما رو نمیدی؟ورژن داشبردت چیه؟هیچ اطلاعاتی ازش نداری؟DvDkey؟
قیمتت خیلی تنده اگه را میایPMبزنم؟;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر