XBox 360 فوق العاده تمیز

PLEASE

کاربر سایت
Jan 9, 2011
87
Rating - 100%
3   0   0
سلام دوستان...........
یک عدد ایکس باکس آرکید موجود هست که مال پسرخالم هستش و از لحاظ تمیزی و کارکردش هیچگونه مشکلی نداره و خودم حاضرم از این بابت تضمینش بکنم. علت فروششم اینه که پول لازمه و به پولش احتیاج داره. حقیقتش من برای این دستگاه توی دوستام و آشناها قبل از اینجا برای فروشش اقدام کردم (چون دستگاهش واقعا تمیزه) ولی متاسفانه کسی ایکس باکس نمیخواست. خودم هم سه ماه پیش گفتم که ارشد دارم و فعلا از این وسایل دوست داشتنی دوری میکنم . :)
عزیزان تهرانی حضوری و دیگران هم هزینه ی پست با خودشونه... راستی همراه دستگاه یه دسته دیگه هم هست که یا با دستگاه و یا به صورت جدا فروخته میشه.عزیزان زيرسيصت و هشتاد[/SIZE] هم به هیچ وجه به من سفارش کرده که نفروشم پس خواهشا زیر این قیمت پیشنهاد ندید. دسته دوم هم جدا و با قیمت پیشنهادی فروخته میشه پس اون سيصد و هشتاد تومنی که گفتم بدون دسته ی دومه پس خواهشن دیگه در این مورد سوال نفرمایید.....
متشکرم...................................................

Attachments

• IMAG0598.jpg
    IMAG0598.jpg
    66.2 KB · مشاهده: 38
  • IMAG0603.jpg
    IMAG0603.jpg
    50.2 KB · مشاهده: 37
  • IMAG0605.jpg
    IMAG0605.jpg
    67.7 KB · مشاهده: 44
  • Controller 3.jpg
    Controller 3.jpg
    55.3 KB · مشاهده: 21
  • Controller 4.jpg
    Controller 4.jpg
    58 KB · مشاهده: 18
  • Controller 5.jpg
    Controller 5.jpg
    50 KB · مشاهده: 17
آخرین ویرایش:

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
Rating - 100%
12   0   0
عزیز شما که یه جواب درست و حسابی نمیدی به ادم چی شده توی پست دوم زده فروخته شده ولی شما همچنان داری آپ میکنی قیمت رو هم نمیدی

بگو تکلیف ما رو مشخص کن

shahab0098

کاربر سایت
Apr 18, 2010
142
نام
shahab
Rating - 93.3%
14   1   0
من احتمالا دستگاه رو خریدارم با 2 دسته... فردا خبر قطعیش رو بهت میدم... شمارتو توو پ خ بزار بهت میزنگم ... ممنون...
قیمت هم با هم راه میایم...

PLEASE

کاربر سایت
Jan 9, 2011
87
Rating - 100%
3   0   0
عزیز شما که یه جواب درست و حسابی نمیدی به ادم چی شده توی پست دوم زده فروخته شده ولی شما همچنان داری آپ میکنی قیمت رو هم نمیدی

بگو تکلیف ما رو مشخص کن

دوست عزيز شما به صحبت هاي من فقط توجه کنين... اوني که نوشته فروخته شد براي خودش نوشته....

دوستان حرفاتون رو هم سعي کنين همين جا بزنين....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر