XBOX غول نسل ششم

به نظر شما کدام یک بازی های زیر در XBOX از گرافیک بهتری بر

• مجموع رای دهنده‌ها
    183

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
340

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
بهترین شبیه ساز Xbox نسل 6 برای pc چیه؟
اصلا تولید شده؟
سریع و بی دردسر کار کنه مث pcsx 2/1
تا جایی که می دونم دوست عزیز اگرم تولید شده باشه فرضا نمی شه Ninja gaiden black بازی کنی.
https://github.com/Cxbx-Reloaded/game-compatibility/issues/741
یه نگاه به این لینک و امثال این لینک ها هم بندازید می بینید شبیه ساز پایداری نیومده. در رابطه با شبیه ساز ها من خودم به شخصه تا همون نهایتا نسل پنج رو رو پی سی من خودم بعضا استفاده می کنم (کنسول های نینتندویی مثل wii و ds کلا استثنا هستند!). به فرض دوست عزیز اگر یه پی سی چند میلیونی داری، می تونی با کمتر از یک تومن (!) یک og xbox بخری که دردسر هم نداره و اجرای بازی های کپی هیچ کار خاصی هم روی این کنسول نداره. قبلا این کنسول البته قیمتی نداشت، من خودم سه سال پیش خریدم از همین فروم 300 تومن با هزینه ارسال، حالا الان نهایتا 800 هم بدید بازم ارزش داره به نظرم. حالا هر کی نظری داره، این نظر ما بود :)

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
تا جایی که می دونم دوست عزیز اگرم تولید شده باشه فرضا نمی شه Ninja gaiden black بازی کنی.
https://github.com/Cxbx-Reloaded/game-compatibility/issues/741
یه نگاه به این لینک و امثال این لینک ها هم بندازید می بینید شبیه ساز پایداری نیومده. در رابطه با شبیه ساز ها من خودم به شخصه تا همون نهایتا نسل پنج رو رو پی سی من خودم بعضا استفاده می کنم (کنسول های نینتندویی مثل wii و ds کلا استثنا هستند!). به فرض دوست عزیز اگر یه پی سی چند میلیونی داری، می تونی با کمتر از یک تومن (!) یک og xbox بخری که دردسر هم نداره و اجرای بازی های کپی هیچ کار خاصی هم روی این کنسول نداره. قبلا این کنسول البته قیمتی نداشت، من خودم سه سال پیش خریدم از همین فروم 300 تومن با هزینه ارسال، حالا الان نهایتا 800 هم بدید بازم ارزش داره به نظرم. حالا هر کی نظری داره، این نظر ما بود :)
ممنون همین چند پست بالاتر یکی از دوستان مقایسه کیفیتی بین wii و og گذاشته واقعا اگه اینجوری باشه که کیفیتش در حد ps3 و psvita هست??‍♀️?‍♂️

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر