X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
میبینم که بعضیـــــــــــــــــــــــــــــا در کمال ناباوری دارن میبازن اونم با اختلاف.

واکنش اونایی که به GoW III رای دادن:

View attachment 151156
تا اینجا 136 نفر رای دادن:D
رکورد در دور گروهی 126 رای و متعلق به گروه اخر یعنی p بود!
توی دور اول حذفی هم تا اونجایی که من نگاه انداختم مجموع دو اینفموس حتی نزدیک به این عدد نبود:D
پس رکورد شکسته شد:D
و احتمالا توی 2 ساعت باقی مونده تا 140 رای هم برسه:Smoke:

151159

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
خب، من برم اسم های دو بازی رو تو نظر سنجی جا به جا کنم؛ اینطور فایده نداره:D>:)

===============================================================
داشتم پولامو جمع می کردم برا خرید پلی ۳ که در یه زمان مناسبی برم سراغش دیگه، اما بعد از تماشای تریلر بسیار خفن و پشم افکن و پشم سوزان Vengeance بازی GoW 3، دقیقا یک هفته بعد رفتم خریدم کنسولو؛ درست حدس زدید دوستان عزیز، GoW 3 دلیل اصلی خرید پلی ۳ بوده:D

1080p

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
اینو خدا زده :D هر چی برای تبلیغش ذوق داشت حذف شد :D
View attachment giphy(6).mp4

....‌
فراموش کردی چه بر سر انچارتد ۴ آوردیم ،،، تازه tlou و هورایزنم هم مونده :Shrewd:

ولی هر چی گوگولی بود حذف کردید

..........

اصلا جای فکر داره؟ GOW3 بازی خیلی خوبی بود ولی اگر UC2 نبود الان سونی اینطوری نبود. اصلا تاثیری که ناتی داگ در سرنوشت سونی داشته غیرقابل انکاره. همش هم از UC2 شروع شد.

در رابطه با الینا و کلوئی هم بگم قطعا کلوئی زن لوندتر و جذابتریه ولی الینا زن زندگیه :D با حجاب متین و بچه هارم درست تربیت میکنه. اوکی حالا لوندی بانو کلوئی رو هم نداره. نیتن مغزش کار میکنه رو احساسات تصمیم نمیگیره:D
با امثال کلوئی میشه زندگی کرد،،، با امثال النا باید قسط وام بدی و پول دستی قرض بگیری و از سوپری محله جنس نسیه بگیری و بری جلسه اولیا مربیان و .‌....

انتخاب با خودتون

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
View attachment 151179

....‌
فراموش کردی چه بر سر انچارتد ۴ آوردیم ،،، تازه tlou و هورایزنم هم مونده :Shrewd:

ولی هر چی گوگولی بود حذف کردید

..........

با امثال کلوئی میشه زندگی کرد،،، با امثال النا باید قسط وام بدی و پول دستی قرض بگیری و از سوپری محله جنس نسیه بگیری و بری جلسه اولیا مربیان و .‌....

انتخاب با خودتون
خوب دیگه اونموقع بازی دست امی هنینگ بود. اگر دراکمن بالا سر بازی بوده اصلا نیتن زن نمیگرفت. یه هفته با کلوئی بود بعد زیر میزی یه شب غیب میشد میرفت پیش الینا بعد یه دعوا گاوبندی راه مینداخت میرفت پیش کلوئی بعدم خسته می شد یه بانوی دیگه پیدا میکرد والا

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خوب دیگه اونموقع بازی دست امی هنینگ بود. اگر دراکمن بالا سر بازی بوده اصلا نیتن زن نمیگرفت. یه هفته با کلوئی بود بعد زیر میزی یه شب غیب میشد میرفت پیش الینا بعد یه دعوا گاوبندی راه مینداخت میرفت پیش کلوئی بعدم خسته می شد یه بانوی دیگه پیدا میکرد والا
نه دیگه بعد g4y میشد:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
نه عزیزم دراکمن رو نشناختی ... سارقین به دنبال عتیقه میومد تو خونشون تو درگیری النا کشته میشد ... بعد میرن دنبال اون سارقان ،، تو زد و خورد و بکش بکش بینشون سالی هم میمره .... بعد آخرش معلوم میشه ، پشت سارق ها سم بوده و نیتن، از برون و درون منهدم میشه ...

آخرش هم با کلوئی میرن صفا و اونجا نیتن یه بیوتی دیگه میبینه و بازم کلوئی رو قال میزاره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر