X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب ببینیم چی داریم...
Gran Turismo 6 ایی که هیچ احدی بازی نکرد چون همه کوچ به 4 کرده بودیم:|

White Knight Chronicles خب... بازی نکردم و با امتیازات زرینی(متای 60) که داره دو احتمال میدم:
1.یک زباله غیر قابل بازیافت هست که صرفا انحصاریه!

2.مثل Nier از اون بازی های اندرریت محسوب میشه، که صرف نظر از مشکلات اثر خوبیه ولی بهش توی اون دوره کم لطفی شده.

کسایی که تجربه کردن بیان بگن کدومه! :-?
با این کارنامه ی نابودت پاشو بیا خودت برو درخواست بن شدنت رو بده :D

اون GT 6 لعنتی به شدت چیز خوفی بود به خصوص با یه سری اضافات جالبش مثل مدل های مفهومی که هر چند وقت یه بار رایگان براش میومد :D بیا برو توبه کن به محضر آریا @Dinosaur :D
---
این یکی هم واقعاً شیم آن یو :D Level 5 و زباله ؟! :D بیا پاشو برو خودت هاراکیری کن که مرگ راحت تری نصیبت بشه :D لعنتی بازی JRPG بود ولی میتونستی برای کرکترها کمبو بسازی و توی منو بذاری تا اجرا کنن :)) هر چی می رفتی جلوتر کمبو های خوف تر در حدی که دشمن ها پاره بشن و اصن فرصت کاری نداشته باشن :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
اولین گروه آدمیزادی این رقابت‌ها رو شاهدیم. انصافاً بچه‌ها مچکریم:D
----
خوشبختانه اختلاف سوتک با بقیه انقدر زیاده که چندان جای بحث و جدل نمی‌مونه و همه خائنین هم حتی این بار رای درستی رو به صندوق انداختن.
آنچارتد اول که هنوز خشت خام بود و کپی پیست از شصت نورد. GT6 زمانی اومد که رقیب مستقیمش به شدت توی اوج بود و هیچ شانسی نداشت. همه هم کوچیده بودن به نسل بعد.
The Last‌ هم با تمام شایستگی‌هاش، درگیر مسايلی بود که همه ازش خبر دارن اما اگر سوتک توی این گروه نبود، خیلی راحت می‌شد بهترین بازی گروه دونستش.
و اما در مورد WKC....
White Knight Chronicles خب... بازی نکردم و با امتیازات زرینی(متای 60) که داره دو احتمال میدم:
1.یک زباله غیر قابل بازیافت هست که صرفا انحصاریه!

2.مثل Nier از اون بازی های اندرریت محسوب میشه، که صرف نظر از مشکلات اثر خوبیه ولی بهش توی اون دوره کم لطفی شده.
من یه دوره‌ای در آخرای عمر مرحوم مغفور PS3 چند تا بازی کمتر دیده شده اون دوران رو به صورت دزدی دریایی شده دانلود کردم و ریختم روی کنسول. چندتاش رو الان می‌گم. اولی همین WKC‌بود، بعد Nier‌و آخری هم El Shaddai‌ و یه چیزی که شبیه گیرز بود. حداقل کاراکترهاش خیلی گولاخ بودن. ضمن احترام به یوکو تارو، هر سه‌ی WKC و Nier و اون گولاه‌ها به دلایل مختلف به نظرم همین گزینه یکی بودن که گفتی. حالا ممکنه بعد از نیم ساعت قابل تحمل می‌شدن. اما واقعا به نظرم زباله‌های غیرقابل بازیافت می‌اومدن. اما از اون ور El Shaddai یکی از عجیب و غریب‌ترین تجربه‌های عمرم شد. شاید الان اگر بازی می‌کردم اونم همون گزینه یک می‌شد شاید هم نمی‌شد.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این این! همین لعنتی بود که باعث شد من اون زمان PS2 بازی رو ول کنم:| الان قیافه نحسش رو دیدم و یادم اومد:| اون موقع هم نوب بودم و هیچی نمیفهمیدم. تو فکرم برم بزنم تو سر رفیقم و کنسولش رو بدزدم و ریمسترش رو بازی کنم. من اگر اینو تموم نکنم و بمیرم، خودمو میکشم.

یه نگاهی به بالای پستت بنداز علی:D
در خروجی فروم کجاست؟:|:D
===
به همین مناسبت استاد SunhiLegend گیفی تدارک دیدن که با هم میبینیم:

ezgif-6-ef09b1e2a64d.gif

===
راستی از محضر Uncharted هم طلب بخشش میکنیم:D بر خلاف خیلیا، من واقعا شماره 1 رو دوست داشتم و جزء بازی های مورد علاقمه>:D< حتی عقیده دارم اگر 3گانه جدید TR رو جمع بزنیم، بازم زیر U1 قرار میگیرن:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,378
نام
محمد
با این کارنامه ی نابودت پاشو بیا خودت برو درخواست بن شدنت رو بده :D

اون GT 6 لعنتی به شدت چیز خوفی بود به خصوص با یه سری اضافات جالبش مثل مدل های مفهومی که هر چند وقت یه بار براش میومد :D بیا برو توبه کن به محضر آریا @Dinosaur :D
---
این یکی هم واقعاً شیم آن یو :D Level 5 و زباله ؟! :D بیا پاشو برو خودت هاراکیری کن که مرگ راحت تری نصیبت بشه :D

دیگه تقصیر خود سونی هست:D

البته Level 5 سر نینوکونی 2 هم خراب کرده بود...:|
خب بیا از خوبی های اون بازی بگو ما هم آشنا شیم:D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دیگه تقصیر خود سونی هست:D

البته Level 5 سر نینوکونی 2 هم خراب کرده بود...:|
خب بیا از خوبی های اون بازی بگو ما هم آشنا شیم:D
ادیت کردم :D قبل توضیح @m.a.t هم جزو خائنینه که بعداً عذاب بهش نازل میشه ، نیر و زباله ... :|
چیز که برای گفتن زیاده ولی یکیش همین کمبو بود :D فکر کن بازی JRPG ولی بتونی توش کمبو بزنی :D یکی احضار همین نایت ها بود که قشنگ لذت جر دادن ملت زیر زبون آدم می موند :D

144178

حالا خواستی سر فرصت قشنگ برات توضیح میدم بخش های مختلفش رو ، الان دارم بیهوش میشم :D فقط کرکتر سازیش چیز داغونی بود :D کلی وقت میذاشتی برای ساخت کرکتر ولی در طول کل بازی نقش چوب لباسی داشت فقط :D
نمیخوام بگم بازی شاهکار بود ولی در نوع خودش چیز جالبی بود و خیلی باهاش حال کردم :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
اون GT 6 لعنتی به شدت چیز خوفی بود به خصوص با یه سری اضافات جالبش مثل مدل های مفهومی که هر چند وقت یه بار رایگان براش میومد :D بیا برو توبه کن به محضر آریا @Dinosaur :D
آره واقعاً با اینکه توی احمقانه‌ترین زمان ممکن اومد، ولی باز کلی حال داد بهم! :D یه سری از ایرادات GT5 رو برطرف کرده بود و اون قضیه Vision Gran Turismo که گفتی هم برای سلیقه‌ی من غوغا بود! یعنی به عنوان کسی که از قدیم عاشق ماشین‌های مفهومی بودم، همچین پروژه‌ای مثل بهشت بود برام. :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اگه به من بگن از بین انحصاریها یکیو حق داری انتخاب کنی و تا آخر عمر باید همونو بازی کنی بی‌شک رای من و پرو ریسینگ بازها gtهست الانم یه کالکتور و یه gts آرشیو دارم و بس،بازی gt6 رو بخاطر خل بازی‌های سونی بازی نکردم ولی چشم بسته رای دادم gt6، مایکرو فورزا هوریزون 2 رو برای هردو نسل وان و 360 منتشر کرد سونی بعد یا چند هفته لانچ ps4، gt6 رو برای ps3 منتشر کرد من به این میگم خل بازی

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,571
نام
Mehrdad
نکنید این کارو ;/ همه ی بازی ها تو لیست خفنن.. (اصلا مگه راند های پیش همه خفن نبودن؟ :/ ) اما با این حال فقط 3 نفر TLG ?? :/

144212

یکی از چند صد شاتی که تو این بازی گرفتم : ( من با این بازی زندگی کردم.. تو 2-3 هفته بازی رو 3 بار تموم کردم اتفاقی که زیاد نمیفته. گرچه کلا زیاد بازی میکنم اما از قدیم عادت دارم که بیشتر بین بازی ها بچرخم و کم پیش میاد در این حد میخکوب یک بازی بشم و جای بقیه رو کامل بگیره. اگه بخوام احساسی انتخاب کنم بهترین بازی زندگیم هست. دیگه ببینید از چیا گذشتم تا به این رای بدم.. مثلا در مجموع فکر کنم 4-5 برابر این، GT6 بازی کردم..! در واقع اگه بخوام منطقی انتخاب کنم خیلی راحت به GT 6 رای میدم... اصلا GT 6 یار وفادار من تو سال اول نسل بود که هنوز PS4 نگرفته بودم -_- (همین GT6 هم که 4 نفر -_- )
یا U1 و SOTC هم خیلی دوست دارم.. همشونو دوست دارم :/ مثلا با U1 هم خیلی خاطره دارم و از اولین بازی هایی بود که رو PS3 رفتم به شدت هم حال کرده بودم.. اما The Last Guardian برام یه چیز دیگست..

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
برای این گروه دیگه خیلی رای دادن سخته! :D اصولا باید به Gran Turismo رای بدم ولی خب یکی از مریدان uncharted drake's fortune هم هستم.
یه مقدار استراتژیک عمل کنیم چون GT و Uncharted شماره های زیاد و بهتری هم دارن پس شاهکار بی حد و وصف Shadow of The Colossus انتخاب میکنم :D
پ.ن.الان رای دادم نتایج بسیار جذابه ماشالا بچه ها! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر