X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
پفففففف از تریس turn off تر نبود؟ :D حتی شانی به تریس ارجعیت داره! ینیفر که دیگه بماند :D

jhrhh8my.jpeg
e31ba522f39f0518fd36720449662ff6.jpg
bd58fec595c473baebb696da17831c3f.jpg

آخرین ویرایش:

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
من آشنایی از این دو تا بانو ندارم خصوصیات اخلاقیشون چیه؟
کدوم مثبت تره؟
هر دو از بانوان پاک دامن و خوش طینت ویچر هستن
شما به همین بانو ینیفر رای بدین که بنده خودم پاکی و نجابت ایشان را ضمانت میکنم

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,376
نام
محمد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
میبینم به یوزر نیم قبلیت برگشتی، اینقدر سریع وایفو عوض میکنی.:D
حمایتت فقط یک روزه بود؟!:))

دیشب بانو اومد به خوابم و به همین حالت که برا آواتار انتخابش کردم، بهم گفت که چرا بهم خیانت کردی و منم گفتم که اوکی، بذار برگردم خونه عکسو و اسمو عوض می کنم!:D:x

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
این تریس خیلی دنبال گرالت موس موس میکرد :D
ولی قطعا ینفر...
میگم این تموم شد یه گوشه چشمی هم به morrigan vs leliana داشته باشید، خیلی سال پیش یه بار تو همین تاپیک داشتیمشون...

• Like
Reactions: ShahryR

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
آقا یکی به جز ایشون معرفی کنه این دو بانو رو?
بیشتر از خصوصیات اخلاقی بگین

ینفر از ونگربرگ و تریس مریگولد هر دو ساحره‌هایی هستن که تو مدرسه آرتوزا تحصیل کردن. ینفر تو کتاب حدودا ۱۲۰ سالشه و جزو ساحره‌های خیلی قدرتمنده. تریس سنش کمتره (حدودا ۵۰؟) و نتیجتا تجربه کمتری هم داره و از لحاظ مهارت جادویی احتمالا نتونه پابه‌پای ینفر جلو بیاد.

از گذشته هیچ‌کدومشون اطلاعات دقیقی نیست ولی می‌دونیم که ینفر کودکی سختی داشته (تو سریال که نویسنده کتاب هم باهاشون همکاری کرد، ینفر گوژپشت بوده در اصل). بعد از اینکه فرصت پیدا می‌کنه که بعد تحصیلات جادوگریش خودش رو زیبا کنه، در عوض بخاطر پروسه‌ای که هست تخمدان‌هاش رو از دست میده و دیگه نمیتونه مادر بشه و این مسئله هم تو کتاب، هم سریال و هم بازی بهش پرداخته شده. جدای از این‌ها، اتفاقاتی براش افتاده که نمی‌دونیم ولی باعث شده شخصیت معمولا سرد و خشکی داشته باشه. مدلی رفتار می‌کنه که انگار از بقیه بهتره. دائم گرالت رو اذیت می‌کنه و حتی تو بخشی از کتاب همزمان با گرالت و ایسترد دیت می‌کنه. ولی در کنار همه این‌ها، رفتارهایی از خودش نشون میده که کاملا مشخصه گرالت و به‌طبعش سیری، دخترخوانده گرالت رو دوست داره و عشقشون این مدله که آدم‌های شکسته و داغون کنار هم قرار بگیرن و بسازن با هم.

لباس های سیاه و سفید می‌پوشه و عطرش عصاره بنفشه و غوره‌فرنگی داره. تو کتاب هم love interest اصلی گرالت محسوب میشه و اسم کتاب اول «آخرین آرزو» داستان ملاقات این دوتاست.

---

تریس از اون طرف هم بخاطر سن کمترش هم شخصیتش چندین بار به تینیجر تشبیه شده. موهاش هم در واقع قرمز نیست، رنگ بلوط تازه‌س، قهوه‌ای خیلی روشن.

تو کتاب حقیقت خیلی نقش پررنگی نداره. اتفاقا تو کتاب اون یکی معشوقه مهم گرالت فرینجیلا ویگوئه که CDPR بی‌خیالش شد و تریس رو جایگزین کرد.

دلیل بی‌خود بودن تریس هم اینه که ویچر ۱ وقتی شروع میشه، هفت سال از اتفاقات آخرین کتاب گذشته و طی یک حوادثی گرالت حافظه خودش و رابطه‌ش با ینفر و همه چی رو فراموش کرده. تو این زمان تریس که یک علاقه ترسناک آبسسیوطوری به گرالت داره و میخواد به هر قیمتی باهاش باشه خودش رو بعنوان پارتنر گرالت معرفی میکنه، گولش میزنه که بتونه باهاش باشه و مدتی هم هست تا اینکه گرالت یادش میاد و ازش جدا میشه. بدتر اینکه دوست ینفره و در واقع جفتشون رو اذیت می‌کنه با این کار.

جدای از این تو ویچر ۲ سر یک ماجرای سیاسی‌ای در واقع گرالت رو گول میزنه و حقیقت رو ازش پنهان می‌کنه.

تو ویچر ۳ یکم انگار عاقل و بالغ‌تر شده ولی هنوز به قول دوستمون، موس موس‌طور دنبال رابطه داشتن با گرالته ? و ینفر وقتی با سیری هست، نقش خیلی مادرانه‌ای می‌گیره، تریس برعکس حالت خواهر بزرگتر رفتار می‌کنه که همزمان گرالت رو هم میخواد و حقیقتا یجور کریپی‌ایه.

خلاصه که من نمی‌دونم از چی تریس خوشتون میاد چون آبجکتیولی کاراکتر عوضی‌ایه. ینفر اذیتاش در حد سرد بودن و گاهی اوقات توهینه، ولی تجاوز نمیکنه به آدمی که حافظه‌ش رو از دست داده

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
رای ما تریس:D
بهترین وایفو ویچر3 بود:p
اخلاقی هم از ینیفر بهتر بود...از چیه این بشر خوشتون میاد آخه:| اخلاق داشت؟ :|
همینطور که یکی از بچه ها گفت، یکم سر به سرش گذاشتین و شوخی کردیم، برداشت تلپورتمون کرد تو هوا و وسط دریاچه:))

در وصف پر و پاچه هم...همین که تریس روی کاور پلی بوی رفته و ینیفر نرفته، خودش گویای همه چیز هست:-" :))

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,376
نام
محمد
رای ما تریس:D
بهترین وایفو ویچر3 بود:p
اخلاقی هم از ینیفر بهتر بود...از چیه این بشر خوشتون میاد آخه:| اخلاق داشت؟ :|
همینطور که یکی از بچه ها گفت، یکم سر به سرش گذاشتین و شوخی کردیم، برداشت تلپورتمون کرد تو هوا و وسط دریاچه:))

در وصف پر و پاچه هم...همین که تریس روی کاور پلی بوی رفته و ینیفر نرفته، خودش گویای همه چیز هست:-":))
من فکر میکردم داری شوخی میکنی الان سرچ کردم دیدم راسته.:|
برای اون دوره هم خیلی حرکت خفنی بوده:|الان که عمرا جرئت اش رو داشته باشن.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر