X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
غم انگیز تر از این نمیشد، نه Yoshi و نه Tails هیچکدوم تو چهارتای نهایی نیستن. :(
Tails به نظرم قرعه بدی بهش خورد! و شاید فقط Agro و Trico توان حذفش رو داشتن:-"
اما یوشی.... انتظاراتی داری ها :D اینجا ایرانه :D نینتندو معنایی نداره:D

همین ؟ همش 3 تا ؟ :D انتظارم ازتون بیشتر از اینا بود :D فقط 3 تا نمونه از من پیدا کردین ؟ :D من خیلی بیشتر از این حرفهام ، با اون عدد 3 غرورم جریحه دار شد :D
یه روزی مشخص میشه کل سایت از احسانیون هستن، و همه خائنیم... و اون روز زیاد دور نیست>:)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
من الان پی بردم @m.a.t هم شدیدا جزو خیانت کارانه! :D
آواتارش سگه ، بعد میگه از سگ سانان خوشم نمیاد! الله اکبر! :-"
---

یه بازی سازی هم اینجا دوتا نماینده داره! به به! :-" ولی کاش دوتا اسب این مرحله خورده بودن به هم:-"

اما انشاالله فینال یه شترگاو پلنگ و یک سگ(گرگ) داشته باشیم>:)
گرچه احتمالا فینال بین مخلوقات یک کارگردان خواهد بود:-"
من مدام در تریبون‌های مختلف گفتم امیر آکیبا سلیقه‌اش نابوده.:-" الان متوجه شدم فرق روباه رو از سگ هم تشخیص نمیده.:>
بعد برای ما داد سخن سر میده که فلان چیز از بهمان چیز بهتره:-<

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
من مدام در تریبون‌های مختلف گفتم امیر آکیبا سلیقه‌اش نابوده.:-" الان متوجه شدم فرق روباه رو از سگ هم تشخیص نمیده.:>
روباه هم از سگ سانان هست:D

• Smile
Reactions: Eazy-E

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
بیا....همینو میخواستی که بهت یادآوری کنند روباه هم از سگ سانان هست؟ :-"
جدا از اینکه درسته گفتی مربوط به فایر فاکسه، ولی خدایی پوزش به روباه نمیخوره:)) :-"

هی به تخریب آکیبای مظلوم دست بزنید:(

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
روباه هم از سگ سانان هست:D
من مشکلی با تبار Vulpini ندارم. یعنی مشکلی با روباه‌ها و تانوکی‌ها ندارم. از تبار Canini خوشم نمیاد:>
البته عاشق روباه‌ها و ... هم نیستم. این آواتار مال نسخه بتای فایرفاکسه.
بیا....همینو میخواستی که بهت یادآوری کنند روباه هم از سگ سانان هست؟ :-"
جدا از اینکه درسته گفتی مربوط به فایر فاکسه، ولی خدایی پوزش به روباه نمیخوره:)):-"

هی به تخریب آکیبای مظلوم دست بزنید:(
خوبه خودت می‌دونی این مال چیه و چرا گذاشتمش:-"

آکیبای ستمگر هم مثل خونه‌ایه که توش دینامیت گذاشتن. خودش در حال تخریبه.:>

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
Trico :x شتر گاو پلنگ دوست داشتنی :x

من که خیلی دوستش داشتم، از دستش اذیت نشدم مثل بعضیا ، و کلا همراه دوست داشتنیی بود:x بریم برای فینالیست کردنش :x

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
Trico :x شتر گاو پلنگ دوست داشتنی :x

من که خیلی دوستش داشتم، از دستش اذیت نشدم مثل بعضیا ، و کلا همراه دوست داشتنیی بود:x بریم برای فینالیست کردنش :x
درود بر تو ! عجبه یه بار خیانت ندیدیم ازت :D
فقط اون چشم های مظلومش :( یه جوری بود انگار بغض کرده میخواد گریه کنه :(

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,596
بریم برا همون فینالی که پیش بینی کرده بودم :D Trico vs Agro

این دو تا رو تو دور بعدی مسابقات که بین همراهای انسانی هست هم می تونید بیارید اونجا هم میتونن همچنان به خوبی رقابت کنن.

برای تریکو لازمه دوباره به نقل قول معروف سازنده اش اشاره کنم که کاملا این جمله رو برای طراحی تریکو اثبات کرد.

quote-there-s-a-level-of-realism-you-can-only-achieve-through-the-imaginary-fumito-ueda-59-97-67.jpg

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,577
نام
Mehrdad
اخه کسی هم پیدا میشه روچ و ویچر رو دوست نداشته باشه؟ :D اخرین باری که چک کردم +5k اسکرین شات از بازی گرفته بودم که روچ هم تو خیلی هاش هست..!
نمیخوام روچ رو خراب کنم (هیتر که نیستم :D:-") ولی جدا تریکو از اون موجوداتی بود و هست که مانندش رو زیاد قرار نیست ببینیم.. یکی از بهترین دوست ها و همراه هایی بوده که از 5 6 سالگی تا همین الان تو بازی ها داشتم.. خلاصه با تمام احترام و علاقه ای که به روچ دارم رای من تریکو :D

View attachment The Last Guardian™_20190226170003.mp4
اینجارو هیچ وقت یادم نمیره.. ویدئو رو کات کردم که اسپویل نداشته باشه.. حسی که خودمم داشتم دقیقا شبیه حس تریکو بود که خب تو ویدئو معلومه..

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این پرنده قناصو تا اینجا اوردین هیچی نگفتیم دیگه مقابل روچ اینکارو نکنین مومنان :|
روچ که اصن بود و نبودش توی سری ویچر حس نمیشه :D فقط یه اسبه که سوارش میشی میری اینور اونور >:) تازه فست تراول هم هست نیازش به اون صورت حس نمیشه >:)

تریکو به معنای واقعی کلمه Never Walk Alone ـه >:) انقدر خیانت نکنید ، عاقبت نداره :D

===

191670

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر