X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,384
نام
محمد
با اینکه بعد SoC احترام شدیدی نسبت به اوئدا کسب کردم و حتی به تریکو رای میدم...واقعا غیر قابل انکاره که یکی از بیشعور ترین موجودات تاریخ گیمه! هوش مصنوعی اش با روح و روان آدم بازی میکنه:|

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
با اینکه بعد SoC احترام شدیدی نسبت به اوئدا کسب کردم و حتی به تریکو رای میدم...واقعا غیر قابل انکاره که یکی از بیشعور ترین موجودات تاریخ گیمه! هوش مصنوعی اش با روح و روان آدم بازی میکنه:|
اتفاقاً یکی از طبیعی ترین هوش مصنوعی حیوانات رو داره :D مگه آدمه که هر چی میگی گوش کنه ؟ :D

• Like
Reactions: MrElectricWizard

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,596
همینجا این تاپیک رو ببندید بره :D بعدا با نتایج این نظر سنجی دیگه این فروم رو هیچ جا به رسمیت قبول نمی کنن :D به راه راست هدایت شد :D
هوش مصنوعی هم یعنی همین دیگه. دوستان تا حالا یا حیوون از نزدیک ندیدید یا اگه دیدید زیادی تکامل یافته بودن. حیوون بعضی وقتا خودت رو بکشی هم، کاری که بخوای رو، نمی کنه. مخصوصا اگه خیلی وقتا بیشتر پا فشاری کنید نتیجه معکوس میده. اتفاقا حتی همینم به نوعی تو بازی پیاده شده. یعنی اگه زیاد پشت سر هم دکمه نزنید معمولا با همون بار اول به حرفتون گوش میده.

پ.ن: چرا رای دهنده ها رو نمیشه دید بزاریمشون تو بلک لیست :D

• Like
Reactions: Vagabond

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

با دیدن این ویدیو واقعا تمام اعصاب خوردی های تجربم با بازی دوباره برام زنده شد :D

تلاش اینایی که ویدئو میسازن تا با هر روش ممکن ثابت کنن تریکو احمقه و باید عین یه آدم هر دکمه ای زدی رسپاند بده منو یاد این عزیزانی میندازه که ریختن توی یوزر اسکور پارت 2 :))

===

کجایید برادران حق علیه باطل :D

@NINJѦ
@Tenshi

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,384
نام
محمد
اتفاقاً یکی از طبیعی ترین هوش مصنوعی حیوانات رو داره :D مگه آدمه که هر چی میگی گوش کنه ؟ :D
والا ما که با خود حییوون هم ور میریم این همه رو اعصاب و معصاب ما نمیره!:D قرار نیست همیشه گوش کنه ولی اینکه میخواد هر حرکتی بزنه باید 5 دقیقه صداش کنی و انواع ژانگولک بازی ها رو در بیاری تا یک توجه ایی بهت کنه(که خیلی وقت ها هم شده عملکرد اشتباه انجام میده) واقعا روی اعصابه!
من که بشدت با پایان اش حال کردم و بخش پایانی تجربه بازی رو برای من نجات داد ولی بدون شکی از زجر آورترین تجربه های گیمینگ برای من بوده.

• Like
Reactions: HIGH DEVS

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
والا ما که با خود حییوون هم ور میریم این همه رو اعصاب و معصاب ما نمیره!:D قرار نیست همیشه گوش کنه ولی اینکه میخواد هر حرکتی بزنه باید 5 دقیقه صداش کنی و انواع ژانگولک بازی ها رو در بیاری تا یک توجه ایی بهت کنه(که خیلی وقت ها هم شده عملکرد اشتباه انجام میده) واقعا روی اعصابه!
من که بشدت با پایان اش حال کردم و بخش پایانی تجربه بازی رو برای من نجات داد ولی بدون شکی از زجر آورترین تجربه های گیمینگ برای من بوده.
الان کی با حیوون ور نمیره ؟ :D
ولی سگ ، گربه یا هر حیوون دیگه ای داری تریکو ـه ؟ یه حیوون وحشی که تازه داره با یه انسان ارتباط برقرار میکنه ؟ یا یه حیوان دست آموز و تربیت شده و خریداری شدس ؟ :D شما فکر کردی عین سگی که توی خونس ، تریکو رو هم یه تربیت کننده حیوون رفته خریده شناسنامه ـش رو هم گرفته گذاشته توی قفس که شما بری انتخاب کنی :D خیلی فرق دارن اینا با هم :D
تریکو هوش مصنوعی مخصوص به خودش رو داره ، منم همون بازی رو بازی کردم دیگه ولی خیلی هم راحت تونستم باهاش ارتباط بگیرم :D قلق خاص خودشو داره ، مثل اگرو ! مگه اگرو وقتی وایساده ، هر چی دکمه بزنی و وندر با پا بزنه به پهلوش سریع مسابقه ی اسب سواری رو استارت میزنه ؟ خیر :D طول میکشه تا به دستورت پاسخ بده ، طول میکشه تا از حالت سکون شروع کنه به راه رفتن. همینطور جهت دادن و باقی چیزاش :D که ملت نادانسته میذاشتن روی حساب لگ :D
کلاً استاد یوئدا کارش توی رفتار و واکنش حیوانات عالیه ، این مخاطبه که ممکنه نتونه درست ارتباط بگیره و بدش بیاد :D اگه هوش مصنوعی مشکل داشته باشه همه باید باهاش مشکل داشته باشن و بدشون بیاد. نه اینکه واسه یه سری درست عمل کنه واسه یه سری بد :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
حق ترین کامنت بازیسنتر :D

-----------------------------------------

من اتفاقا اصلا هنری توی هوش مصنوعیش ندیدم بیشتر ضعف دیدم. اگر هم قرار بوده باشه هوش مصنوعی طبیعی باشه، بشدت ضعیف کار کردن و اقلا از دید یک کاربر فقط زجر کشیدم من حین این بازی (جدای داستان و گرافیک هنری معرکش...)

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
والا من فكر كنم 4 دور حداقل بازی رو تموم كردم.. پلتشم كردم.. یعنی یه اسپید ران خفن -5 ساعت هم رفتم.. و تا جایی كه یادمه همون دور اول و شروع بازی حدودا بعد 30-60 دقیقه قلق تعامل و حركت دادن تریكو دستم اومد..:-":-?? به شدت هم باهاش حال میكنم. خودمم شدیدا حیوون دوستم و مثلا با 99% سگ ها تو برخورد اول ارتباط سوپر خفن میگیرم.. به نظرم حتا در مقایسه با مثلا سگ هم تریكو خیلی خوب و باورپذیر در اومده بماند كه تریكو beast هست و pet نیست..
همین الانم اگه بازی های نیمه تموم زیادی نداشتم شاید یه دور دیگه میرفتم (رو ps5 كه 100% دوباره بازی میكنم)
میگم اصن شایدم مشكل از تریكو نباشه :D : )))) ^^

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر