X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بد هست دیگه نااااابود نیست. اخمو از ابروهاشون وردارن حله :D

توی 9 یه امیدی بود ولی توی X کلاً هیچ امیدی بهشون نیست :D

نمی دونم ، شاید زیادی دارن زور میزنن که به رئال نزدیک بشن و این حرفها (اگرچه گرافیک و مدلینگ بازم به همچین چیزی نمیخوره) ولی توی دنیای فایت اصلاً همچین چیزی توصیه نمیشه :D

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
توی 9 یه امیدی بود ولی توی X کلاً هیچ امیدی بهشون نیست :D

نمی دونم ، شاید زیادی دارن زور میزنن که به رئال نزدیک بشن و این حرفها (اگرچه گرافیک و مدلینگ بازم به همچین چیزی نمیخوره) ولی توی دنیای فایت اصلاً همچین چیزی توصیه نمیشه :D
من X تجربه نکردم اما از این تصویر میشه فهمید ناااابود که هیچی ناااااااااابوده :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
به جز اینایی که آریا گذاشت، آرت ورک های قبلی هیچ کدوم مربوط به بحث کاوایی و اینا نبودن :D
و اما در مورد عکس هایی که گذاشته ، بــوب از آدم کاوایی نمیسازه :D دیگه همه می دونن طراحی چهره ها توی MK نابوده :D این عکس هایی هم گذاشتی فقط نمایش BWH ـه :D
بحث سر کلیت کارکتر ها بود که اینا رو گزاشتم که ببینی MK توی این زمینه و در کل کرکتر دیزاین خیلی هم عالیه. مشکل اصلی NRS همونطور که خودت هم گفتی، توی طراحی کردن Face هاست که اوجش تو این بازی هست:

توی MK طراحی صورت ها OK هست و به چندتا کرکتر اونطوری نیست که بگیم افتضاح هست. :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بحث سر کلیت کارکتر ها بود که اینا رو گزاشتم که ببینی MK توی این زمینه و در کل کرکتر دیزاین خیلی هم عالیه. مشکل اصلی NRS همونطور که خودت هم گفتی، توی طراحی کردن Face هاست که اوجش تو این بازی هست:

توی MK طراحی صورت ها OK هست و به چندتا کرکتر اونطوری نیست که بگیم افتضاح هست. :d

خب اصل مسئله هم دقیقاً همینه :D مهم اینه که چی رو توی گیم میبینیم ، و گرنه طبق آرت میشه هر فیسی رو جای فلان کرکتر جا زد :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
بحث به کجا رسیده الان؟ :-" نظرسنجی بعدی رو بزارید! :d

اما همچنان بگم یوشیمیتسو خیلی هم خوفه! طراحیشم خیلی خوفه >:)
حتی همین 8پاـه! :d (البته این خوف نیست...ولی خوب،بدکش نیست :d )
فقط اون سوسکه بد بود:-" که کلا Tekken 4 فاجعه ترین Tekkenـه:-" من خودم یه بار گذاشتم تو دستگاه،با کینگ بازی کردم،حالم از طراحیش بهم خورد،دیگه طرفشم نرفتم:-" (نمیدونم فازشون از اون موی بلند کینگ چی بود:| )

البته یک موردی هست که میگه در 97% مواقع،اونی که شمشیر به دست میگیره کاراکتر خفنیه! >:)

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
خب اصل مسئله هم دقیقاً همینه :D مهم اینه که چی رو توی گیم میبینیم ، و گرنه طبق آرت میشه هر فیسی رو جای فلان کرکتر جا زد :D
توی خود بازی هم مشکل فقط صورته بقیه ی قسمت ها که هیچ فرقی با آرت ها ندارن. اون صورت رو هم با ماسکی چیزی ردیفش می کنن. :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
توی خود بازی هم مشکل فقط صورته بقیه ی قسمت ها که هیچ فرقی با آرت ها ندارن. اون صورت رو هم با ماسکی چیزی ردیفش می کنن. :d

اصل بخش کاوایی هم به همون صورت برمیگرده :D اگه مهم نباشه پس یه ساعت سر چی داریم بحث می کنیم :D

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
اصل بخش کاوایی هم به همون صورت برمیگرده :D اگه مهم نباشه پس یه ساعت سر چی داریم بحث می کنیم :D
من بیشتر واسه این پست دادم که گفتی شبیه هیولان. :d ولی Jade توی MK9 انصافا کاواییه. :x

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من بیشتر واسه این پست دادم که گفتی شبیه هیولان. :d ولی Jade توی MK9 انصافا کاواییه. :x

سکچی هست ولی کاوایی نیست :D

بعد همون قضیه ای که بین آرت و In-Game مدل گفتم هم دقت کنی اینجا برقراره :D توی آرت ها خیلی سفید و گوگولیه ولی توی بازی انگار همین الان از روی باربکیو ورداشتنش :D (البته در جریان رنگ پوستش توی اون MK های اولی هستم :D)

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
سکچی هست ولی کاوایی نیست :D

بعد همون قضیه ای که بین آرت و In-Game مدل گفتم هم دقت کنی اینجا برقراره :D توی آرت ها خیلی سفید و گوگولیه ولی توی بازی انگار همین الان از روی باربکیو ورداشتنش :D (البته در جریان رنگ پوستش توی اون MK های اولی هستم :D)
خوب خودت داری میگی دیگه. Jade از اول سیاه پوست بوده و هست. :d
من مدلینگ بد به این میگم:

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
خوب خودت داری میگی دیگه. Jade از اول سیاه پوست بوده و هست. :d
من مدلینگ بد به این میگم:

تو ارت اکثرا خوبن ولی وقتی تو بازی رو میبینی کلی تفاوت بینشون هست . کمتر بازیایی هست که تو in game هم عالی باشن . MK تو بازی زیاد جالب نیست ولی ارت هاش بعضیاشون خیلی خفنن :d.همیشه رو صورت شخصیت هاش کم کاری شده دقت کنی لباسم تن زنا نمیکنن که بیشتر به اون پایین توجه کنی:dکلا بنظرم زنا تو MK کاوایی نیستن. البته هر کسی نظری داره و نظر همه محترمه:bighug:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
استغفرالله، احسان تو چه مواردی هم در جریان موارد بچه ها هست;))

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@NaRiiMaN

البته بیشتر منظورم با چهره ی زمختش بود ، رنگ پوست رو برای اشاره به آرت هاش گفتم :D
و اینکه بنده خدا شاندی اون عکس هاییش که قبل از بازی میاد اصن آرت نیست ، یه سری ادم رو ورمیدارن میارن عکس میندازن جای این بندگان خدا :D توی هر شماره هم فرق میکنه ، مثلاً می بینی توی SR III یه نفر جای شاندیه ، توی SR IV یکی دیگه :D

==========

علی @Safety & Peace کجایی ؟ :D چی شد ادامه ی نظر سنجی ؟ :D
4 نفر بعدی رو لو بدم ؟ >:)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر