X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
کازویا که رای ـشو میاره :D من رای ـمو میدم به بانو آیانه :D

The Rossoneri

کاربر سایت
Apr 12, 2015
73
نام
هادی
حاجیت آثِ مـــ ثــِ میلان :d

Kazuya Mishima

cb7aa1c19595416098566b8ccc09587f.jpg

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,300
نام
shahab
معلومه دیگه فقط سلطان ابهت
>:)شیطان مخوف کازویا>:)
>:)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
در بین رای دهنده ها اسم عجیبی به چشم میخوره که متعجبم کرده:d @Dinosaur
بیا سریع بگو کی DoA زدی و چرا Ayane؟:d آخه تا جایی میدونم تو فایتینگ نمیزنی/:):d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
در بین رای دهنده ها اسم عجیبی به چشم میخوره که متعجبم کرده:d @Dinosaur
بیا سریع بگو کی DoA زدی و چرا Ayane؟:d آخه تا جایی میدونم تو فایتینگ نمیزنی/:):d
فایتینگ که میزنم و اگه بحث کاراکترهای MK/SF/Tekken باشه، میتونم راحت توی نظرسنجی شرکت کنم! :D ولی خب به صورت حرفه ای بازی نمیکنم و تنها فایتینگی که کم و بیش داشتم به صورت نیمچه حرفه ای دنبال میکردم و کلی از حرکات کاراکترها رو یاد گرفته بودم، Street Fighter IV بود که اون هم بعدش پشیمون شدم. چون دوستام جوری میباختن که سریع میگفتن این آشغال رو عوض کن و MK/Tekken بذار! :D البته SoulCalibur رو هم عاشقانه دوست داشتم و نصف عمرم پشت Dreamcast پای اون شاهکار گذشت.
در مورد Ayane هم دلیل خاصی نداره، ولی دیدم بنده خدا جلوی Kazuya مظلوم واقع شده و Zasalamel هم که نخودی هست، از بین Ayane و Tina هم بانو Ayane رو توی Dead or Alive 2 خیلی بیشتر دوست داشتم و بهش رأی دادم. :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
آقا من این نظرسنجی رو تازه دیدم. :d خیلی ایده ی خوبیه. فعلا یه رای به کازویا دادم. چون از شخصیت های مونث DOA خیلی بدم میاد. اون یکی رو هم نمی شناختم. :d
کلا چندتا نظر سنجی هست؟ :d

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
خب معلومه کازویا اینا رو میبره. کازویا جین رو هم با خاک کوچه یکی میکنه :d
فقط خدا رو شکر که Kasumi یا Hitomi رو نیاوردین تو این نظرسنجی که اگه میباختن خیلی ناراحت میشدم.
به کازویا هم رای ندادم چون رای میاره.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آقا من این نظرسنجی رو تازه دیدم. :d خیلی ایده ی خوبیه. فعلا یه رای به کازویا دادم. چون از شخصیت های مونث DOA خیلی بدم میاد. اون یکی رو هم نمی شناختم. :d
کلا چندتا نظر سنجی هست؟ :d
هنوز کلی راه مونده:d تازه نظر سنجی دومیه. 22 تا دیگه مونده و بعد از اون مرحله بعدی:d
فقط خدا رو شکر که Kasumi یا Hitomi رو نیاوردین تو این نظرسنجی که اگه میباختن خیلی ناراحت میشدم.
;;)

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
کازویا رای منه
از زمان tekken 3 باش کلی خاطره دارم
این Zasalamelکه اصلا رای نیاورد:d

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
این ضعیفه ها چه کار به مبارزه دارن آخه....:d باز آیانه یه نینجای درست حسابیه! تینا چی! همش بخاطر چیزش رای آورده!
اون یکی عمو هم خیلی خفنه عاشق داسشم ولی هیچ وقت نتونستم درست باهاش بازی کنم :D

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,537
این Zasalalalala (:D) رو هر کی گذاشت تو نظرسنجی بیاد بگه که بخندیم بهش :D
کلا رای نیاورده تا این لحظه :lol:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این Zasalalalala (:D) رو هر کی گذاشت تو نظرسنجی بیاد بگه که بخندیم بهش :D
کلا رای نیاورده تا این لحظه :lol:

انتخاب کرکتر از سری سول کالیبر دست من بوده :D باید یه تعداد مشخص (فک کنم حداقل 5-6 تا) کرکتر از هر سری انتخاب میشد (نه یکی دو نفر یا هر دم بیلی و عشقی :D) به جز کرکترهای درست و حسابی سری (که تعدادشون قطعاً به 5-6 تا نمیرسه) شما بهتر از Zasalamel و چیزی که توی کرکترها نذاشته باشیم نام ببر من همینجا تعظیم سامورای میکنم برات :Dمگه اینکه از نظرتون مثلاً یه سوسمار یا یه آدم با ماسک کرگدن انتخاب بهتری باشه :D
+ انتخاب کرکترها هیچ ربطی به سلیقه ی فرد انتخاب کننده نداشته و بسته به یه سری شرایط انتخاب شده :D اگه به من بود که اصن مرد توی نظرسنجی نمی دیدید :D

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,537
انتخاب کرکتر از سری سول کالیبر دست من بوده :D باید یه تعداد مشخص (فک کنم حداقل 5-6 تا) کرکتر از هر سری انتخاب میشد (نه یکی دو نفر یا هر دم بیلی و عشقی :D) به جز کرکترهای درست و حسابی سری (که تعدادشون قطعاً به 5-6 تا نمیرسه) شما بهتر از Zasalamel و چیزی که توی کرکترها نذاشته باشیم نام ببر من همینجا تعظیم سامورای میکنم برات :Dمگه اینکه از نظرتون مثلاً یه سوسمار یا یه آدم با ماسک کرگدن انتخاب بهتری باشه :D
+ انتخاب کرکترها هیچ ربطی به سلیقه ی فرد انتخاب کننده نداشته و بسته به یه سری شرایط انتخاب شده :D اگه به من بود که اصن مرد توی نظرسنجی نمی دیدید :D
من خودم SC باز نیستم (و وقتی شماها مشغول تدارکات بودین نت نداشتم کلا :D) ولی کلا عقیده دارم نباید این طور انتخاب میکردین از اول :D بخش اعظم کاراکترا رو میذاشتین واسه Holy Trinity استریت فایتر/تکن/مورتال کامبت، بعدشم میرفتین سراغ کاراکتر های مشهور و به اصطلاح iconic فرنچایز های دیگه، یه تعداد کمی هم از اونا میذاشتین عوض زور چپون کردن یه تعداد خاصی کاراکتر از هر فرنچایز :D

همین کار رو هم کردیم:biggrin1: تعداد شخصیت های اون 3تا بازی بیشتر از بقیه فایتینگ ها هستن. چون مسابقه هم در مورد فایتینگ بود، مجبور بودیم از همه بازی ها بیاریم (البته نه همه، منظور فایتینگ هایی هست که عموما شناخته شده هستن) و سعی شد معروف ترین شخصیت های اون بازی رو هم بیاریم. دیگه یکی ناشناخته هست و یکی شناخته شده و کاریش نمیشه کرد
والا احسان الان اینو گفت:
اید یه تعداد مشخص (فک کنم حداقل 5-6 تا) کرکتر از هر سری انتخاب میشد
:D
والا من نمیدونم دیگه لول، فقط اگر کاراکتر دیگه ای پیدا شد که رای نیاورد پیشنهاد میکنم آخر مسابقه یه مزار یادبود بذارین برای این شهدای گمنام :D

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر