X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
من یه سوال دارم همیشه رو اعصابم بوده!:dین بیگ باس مگه به نوعی یک کاماندو محسوب نمیشه؟ مگه نباید در بهترین حالت بدنی باشه؟ خو چرا یه چشم مصنوعی نمیذارن براش؟
اخه دید سه بعدی و تشخیص عمق فقط با دید دو چشمی برای انسان امکان داره.تو درگیریه تن به تن صد در صد باید کم بیاره چون نمیتونه فاصله ها رو درست تشخیص بده.از اون ساده تر این بشر میدان بیناییش نصف ادم عادیه یعنی منم میتونم برم سمت راستش قایم شم دو تا تیر بزنم بکشمش:d
همون گوردون بهتره...
البته نصف نیست، شما یک چشمتو ببندی یه چیزی تو مایه های 1/4 از دیدت کم میشه:D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
86014976611793292174.jpg

really?

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
من یه سوال دارم همیشه رو اعصابم بوده!
:d
ین بیگ باس مگه به نوعی یک کاماندو محسوب نمیشه؟ مگه نباید در بهترین حالت بدنی باشه؟ خو چرا یه چشم مصنوعی نمیذارن براش؟

نباید از این دید به بیگ باس نگاه کنیم؛البته نه فقط به این کاراکتر،بلکه تمام کاراکترهای دنیای بازی.کلی مثال هست که میشه با اونها غیر منطقی بودن کاراکترهارو ثابت کرد.مسئله ریل بودن کاراکترها از نظر علمی نیست،بلکه اینه که ما بتونیم با کاراکتر ارتباط برقرار کنیم و به نوعی یه جذابیتی داشته باشه.اصلا مگه یکی از دلایلی که ما بازی میکنیم فرار از زندگی برای مدت کوتاهی به یه دنیای متنوع و سرگرم کننده نیست؟چه فایده اگه بخوایم دوباره با حقایقش رو برو شیم:d؟

چشم بیگ باس و چشم بندش و یا حتی دست قطع شدش علاوه بر اینکه به طراحیش جذابیت میده،نماد راه سختیه که طی کرده تا به وطن و یاراش خدمت کرده باشه،ولی با این حال هم وطن و هم یارانش بهش خیانت میکنن.

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
ای بابا تاپیک اصلا حس و حال قدیم رو نداره:(

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ای بابا گوردون که لوله شد. وحید راستشو بگو، از وقتی موافقت کردی با این نظر سنجی، به چند نفر رشوه دادی؟/:):d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ای بابا گوردون که لوله شد. وحید راستشو بگو، از وقتی موافقت کردی با این نظر سنجی، به چند نفر رشوه دادی؟/:):d

علی باید یه چیز هیجان انگیز تر بزاری تا تاپیک دوباره اوج بگیره :D این نظرسنجی قبلی با وجود اینکه شخصیتا معروف بودن ولی تاپیک فقط یه صفحه جلو رفت 8-| فکر کنم بخاطر اینه که خیلی وقته خبری از Gordon نشنیدیم و چندین سال از آخرین حضورش توی یه بازی میگذره :D

Jin Kazama Vs Scorpion چطوره؟ :-" هم Tekken و هم MK نسخه های جدیدشون داره میاد و میتونه نظرسنجی جذابی باشه :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
پیشنهاد خوبیه:d
بقیه اگه نظر و پیشنهادی دارن بگن. لطفا همگی بیایین یه نظر ول بدین.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
با اینکه لعنت به اد بون! :-" ولی رای ما اسکورپیست! :d (اسکورپی رو کلا دوست دارم و کاراکتر دوممه،ولی اد بون میخواد گند بزنه به علایق ما:| )

Jin هم توی Tekken کلا جزو کاراکترهای محبوبم نیست:-" :d ولی پیشبینی میکنم رایش بیشتر میشه:-"

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
باید یه چیز جنجالی بزاریم!:d
مثلا الی با الیزلبت!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر