X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001

PHP:
 !POETS OF THE FALL – Late Goodbye

In our headlights, staring, bleak, beer cans, deer’s eyes

تو چراغهای جلوی ما، نگاه های خیره، چشمان خیس،قوطی های آبجـ...! ، چشمان آهو

On the asphalt underneath, our crushed plans and my lies

روی آسفات زیر پامون، رشته های پنبه شدمون، دروغهای من

Lonely street signs, powerlines, they keep on flashing, flashing by

تابلوهای تنها تو خیابون، چراغهای راهنما چشمک میزنن و چشمک میزنن

And we keep driving into the night

و ما تو شب میرونیم

It’s a late goodbye, such a late goodbye

و این آخرین خداحافظیه، اون هم چه خداحافظی!

و ما تو شب میرونیم

It’s a late goodbye

و این آخرین خدا حافظیه

Your breath hot upon my cheeck, and we crossed, that line

نفسهای گرمت روی گونه هام، و ما از اون خط قرمز عبور کردیم

You made me strong when I was feeling weak, and we crossed, that one time

درست وقتی احساس ضعف می کردم به من نیرو دادی

و ما اون وقت از اونجا عبور کردیم

Screaming stop signs, staring wild eyes, keep on flashing, flashing by

چراغ خطرهای ایست! فریاد می کشن، چشمان وحشی به ما خیره میشن،
و برق می زنن و برق می زنن

و ما تو شب میرونیم

و ما تو شب میرونیم

It’s a late goodbye

و این آخرین خداحافظیه

The devil grins from ear to ear when he sees the hand he’s dealt us

شیطان نیشش تا بناگوش باز میشه وقتی که دست یاری به طرف ما دراز می کنه

Points at your flaming hair, and then we’re playing hide and seek

به موهای آتشینت اشاره می کنه، و ما شروع می کنیم به بازی قایم موشک

I can’t breathe easy here, less our trail’s gone cold behind us

نمی تونم درست نفس بکشم، جای پای سرد ما پشت سرمون باقی میمونه

Till’ in the john mirror you stare at yourself grown old and weak

تا وقتی که تو آینه توالت، به خودت خیره میشی،

(که چقدر پیر رو ضعیف شدی)

و ما تو شب میرونیم

و ما تو شب میرونیم

و این آخرین خداحافظیه، اون هم چه خداحافظی

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دیگه کلک بتمن کنده تس ، تازه با این سابقه قدیمیش و پیشینه اش بازم تو نظر سنجی با جان مارستون باخت تو رای ولی حالا قبلش رای بسته شد یعنی اختلافش میلیمتری بود اینجا دیگه کارش تمومه خود به خود.

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
سابقه همون قدر مهمه که احترام گذاشتن به بزرگتر مهم و واجبه !
همین یه مورد کافیه که BATMAN از بقیه کاراکترها سر باشه، دیگه بقیه موارد نیازی به گفتن نداره
FLYYYYYYYY
24228254859871963735.jpg

00276646063972840423.jpg
BATMAN تو هر زمینه ای (کمیک،سینما، گیم،انیمیشن،رکورد،سرگرمی و _____) موفق بوده
کم چیزه؟ با الهام از کاراکتری لامبورگینی خلق شه، یا الهام بخش پرواز واقعی انسان باشه ؟!
17849375677210426448.jpg

شوالیه تاریکی بودن در آینده، تخیل نخواهد بود !
25679609032373775894.jpg
اینجا فروم بازی و سرگرمیه، بنابراین طبیعیه که مسائل مهم دیگه کمرنگ شن
این حرفارو برای کسب رای بیشتر نزدم، فقط حس کردم باید گفته میشد
دوستان هم مختارن با توجه به سلیقه و روحیاتشون کاراکتر خودشون رو انتخاب کنن !
فقط امیدوارم تقلب و برنامه ریزی در کار نبوده و نباشه !
در پایان باید بگم BATMAN و هواداراش نیازی به برنده شدن ندارن، BATMAN شوالیه تاریکی خاص و تکه، (در حالیکه شخصیتهای دیگه شبیه به هم زیاد دارن) و اینه که قابل تامله
NO GUNS / NO KILLING

آخرین ویرایش:

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
در پایان باید بگم BATMAN و هواداراش نیازی به برنده شدن ندارن، BATMAN شوالیه تاریکی خاص و تکه، (در حالیکه شخصیتهای دیگه شبیه به هم زیاد دارن) و اینه که قابل تامله
NO GUNS / NO KILLING
rofl
قصد ترول ندارما ولی یه مقایسه کوچیک :D
superman؟ هر دو یه سری درگیری های عاطفی بخاطر قدرتاشون دارن، هر دو به دنبال صلح و آرامش واسه مردمشون هستن... نه، نه، اصلن شبیه نیستن!
spiderman؟ هر دو تقریبا میتونن یه مسیر طولانی رو هوا باشن، هر دو دارای یه سری درگیری های عاطفی بخاطر قدرتاشون هستن، هر دو به دنبال صلح و آرامش واسه مردمشون هست، نه، نه، ایانا هم اصلن شبیه نیستن!
catwoman؟ برو باو! اینکه اصن زنه اون مرد! نه اصلن! حتی حرفشم زشته!
ironman؟ این یکی که دیگه اصن!!!! نه اینکه جفتشون جزو مایه دارای شهرشون هستن، واسه همین طبیعیه که از این کارا بکنن دیگه :D
american captian؟ که چون بیشتر جنبه ســـکسی داره، نوچ!
بعله... بتمن واقعا کارکتری بی مانند است و این بر همگان ثابت شده است :D

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
کلِ قضیه رو در نظر گرفتی، پس طبق نظرت مکس و جیمز هم جز هموناست چون برای برقراری عدالت مبارزه میکنن
مد نظر من ظاهر بتمن بود و کارهای مختص خودش، ضمن اینکه هیچ قهرمان و ابرقهرمانی نتونست موفقیت بتمن رو بدست بیاره و حتی بتمن الگوی خیلی از فیلمها شده !
قهرمانایی هم که اسم بردی به نظر من به هیچ وجه قابل قیاس با بتمن نیستن
ضمن اینکه هیچ کدوم شخصیت منفی به خوبی جوکر ندارن،و جوکر مدیونه بتمنه چون بعد از بتمن خلق شد
دو سکانس تاثیرگذار از شوالیه تاریکی با دوبله کیکاووس یاکیده و استاد دوبله ایران منوچهر اسمائیلی
شاهکار جوکر با صدای منوچهر اسماعیلیHD

شوالیه تاریکی(جوکر)
اما هیچ کدوم تراژدی بتمن رو ندارن !
90763702705016795187.jpg
]
البته دور قبلی به مکس رای دادم بیشتر بخاطر mona

آخرین ویرایش:

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
منم به مکس رای دادم! امیدوارم همونطوری که پیش بینی کردم (اولای مسابقات) مکس قهرمان بشه
همین جا جا داره بوکمارکی رو بشه!:d

آیا می دانید مکس پین در نهایت برنده مسابقات خواهد بود؟:d

و پاسخ علی صلح و صفا:d

I don't think so:shrewd:

که البته من میدونم این علی فن بتمنه و حتما توطئه ای میکنه مکس قهرمان نشه:d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
rofl
قصد ترول ندارما ولی یه مقایسه کوچیک :D
superman؟ هر دو یه سری درگیری های عاطفی بخاطر قدرتاشون دارن، هر دو به دنبال صلح و آرامش واسه مردمشون هستن... نه، نه، اصلن شبیه نیستن!
spiderman؟ هر دو تقریبا میتونن یه مسیر طولانی رو هوا باشن، هر دو دارای یه سری درگیری های عاطفی بخاطر قدرتاشون هستن، هر دو به دنبال صلح و آرامش واسه مردمشون هست، نه، نه، ایانا هم اصلن شبیه نیستن!
catwoman؟ برو باو! اینکه اصن زنه اون مرد! نه اصلن! حتی حرفشم زشته!
ironman؟ این یکی که دیگه اصن!!!! نه اینکه جفتشون جزو مایه دارای شهرشون هستن، واسه همین طبیعیه که از این کارا بکنن دیگه :D
american captian؟ که چون بیشتر جنبه ســـکسی داره، نوچ!
بعله... بتمن واقعا کارکتری بی مانند است و این بر همگان ثابت شده است :D

این مثال هایی که زدی بجز آیرون من کوچکترین ربطی به بتمن ندارن. آیرون من فقط امکاناتشون شبیه هست و از نظر شخصیتی کوچکترین ربطی ندارن.

Dirk

کاربر سایت
Sep 17, 2013
70
نام
Dirk
اگه بخام از نظر بازی نظر بدم باید به مکس رای بدم اما کلی بتمن خیلی شاخ تره :d و به مکس رای دادم :d

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
کلِ قضیه رو در نظر گرفتی، پس طبق نظرت مکس و جیمز هم جز هموناست چون برای برقراری عدالت مبارزه میکنن
مد نظر من ظاهر بتمن بود و کارهای مختص خودش، ضمن اینکه هیچ قهرمان و ابرقهرمانی نتونست موفقیت بتمن رو بدست بیاره و حتی بتمن الگوی خیلی از فیلمها شده !
قهرمانایی هم که اسم بردی به نظر من به هیچ وجه قابل قیاس با بتمن نیستن
ضمن اینکه هیچ کدوم شخصیت منفی به خوبی جوکر ندارن،و جوکر مدیونه بتمنه چون بعد از بتمن خلق شد
دو سکانس تاثیرگذار از شوالیه تاریکی با دوبله کیکاووس یاکیده و استاد دوبله ایران منوچهر اسمائیلی
شاهکار جوکر با صدای منوچهر اسماعیلیHD

شوالیه تاریکی(جوکر)
اما هیچ کدوم تراژدی بتمن رو ندارن !
90763702705016795187.jpg
]
البته دور قبلی به مکس رای دادم بیشتر بخاطر mona
من کی گفتم مکس بی همتاست؟ lol
بی خیل بابا! من خودم جزو بزرگترین سوپر فن های جوکر هستم. یه ترم تعلیق از دانشگاه به خاطر ارائه chaos theory جوکر کمترین چیزی بوده که بخاطر جوکر دادم! اما چه ربطی داره؟ ینی چون من سوپر فن جوکر هستم باید اینجا به بتمن رای میدادم؟
جوکر از بتمن زاییده شد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در ثانی جوکر تو فیلم بتمن دارک نایت، چه ربطی به بازیش داره؟ اون جوکر بخش عظیمش رو مدیون هیث لگر بود و هست! شما فقط داری کلی گویی میکنی!
و همونطور که خودت هم گفتی بتمن به تنهایی بی معناست! وجود جوکر هست که بهش معنی میده!
آقا مگه نمیگید بتمن با سابقست! سابقه چند 10 ساله هم داره! فقط 3 تا دیالوگ! 3تا دیالوگ عمیق از تو بازیاش (نه فیلم) که بیانگر شخصیت این بتمن هست رو به من بگید!
پ.ن1:شما که داری اسم فیلم بتمن دارک نایت رو میاری، یادت هست جوکر تو بازداشتگاه چطور داره بتمن رو شیر فهم میکنه؟!
پ.ن2: لطفا دیگه سنگ جوکر رو به سینه نزنید! ما داریم اینجا در رابطه با بتمن حرف میزنیم، نه داستان های فیلماش!
این مثال هایی که زدی بجز آیرون من کوچکترین ربطی به بتمن ندارن. آیرون من فقط امکاناتشون شبیه هست و از نظر شخصیتی کوچکترین ربطی ندارن.
:D
جدا گیج شدم :D میشه شخصیت بتمن رو برای من شرح بدید؟ چون بنظر هیچ شخصیت یونیکی نداره! کاملا کلیشه ای!

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
آقا جدی اگه هزار صفحه رفتیم جلو، ولی نتایج مثل همون کاراکتربتل صفحه اصلی سایت شده، من تمام این پست ها و بحث هارو وقت تلف کردن کامل می دونم. OP و دوستاش جوابگو باشن خواهشن.:D

جدا گیج شدم :D میشه شخصیت بتمن رو برای من شرح بدید؟ چون بنظر هیچ شخصیت یونیکی نداره! کاملا کلیشه ای!

این از صفحه ویکی ـشه :

Batman is the secret identity of Bruce Wayne, an American billionaire playboy, industrialist, and philanthropist. Having witnessed the murder of his parents as a child, he swore revenge on criminals, an oath tempered with the greater ideal of justice. Wayne trains himself both physically and intellectually and dons a bat-themed costume in order to fight crime

ببین خود شخصیت بتمن کاملا کلیشه‌ایه. دیگه دیفالت ترین روش برای قهرمان شدن همین اتفاقه. مطمئنم حتی 70 سال پیش که اول توی کامیک بوک DC معرفی شده بوده بازم شخصیت کلیشه ای بوده. چیزی که بت من رو می سازه شخصیتش، لباس ها و گجت های خفنش، World Greatest Detective بودنش، Villain ها و Nemesis های جالبش که هرکدوم از یکی دیگه روانی تر و غیرقابل پیشبینی ترن. باید کلا توی دنیای Comic Book و این چیزا باشی تا بفهمی، اما بازم بت من کلاً شخصیت کلیشه ای داره کسی هم منکرش نیست.

WARRIOR WITHIN

کاربر سایت
Jan 22, 2013
55
من کی گفتم مکس بی همتاست؟ lol
بی خیل بابا! من خودم جزو بزرگترین سوپر فن های جوکر هستم. یه ترم تعلیق از دانشگاه به خاطر ارائه chaos theory جوکر کمترین چیزی بوده که بخاطر جوکر دادم! اما چه ربطی داره؟ ینی چون من سوپر فن جوکر هستم باید اینجا به بتمن رای میدادم؟
جوکر از بتمن زاییده شد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در ثانی جوکر تو فیلم بتمن دارک نایت، چه ربطی به بازیش داره؟ اون جوکر بخش عظیمش رو مدیون هیث لگر بود و هست! شما فقط داری کلی گویی میکنی!
و همونطور که خودت هم گفتی بتمن به تنهایی بی معناست! وجود جوکر هست که بهش معنی میده!
آقا مگه نمیگید بتمن با سابقست! سابقه چند 10 ساله هم داره! فقط 3 تا دیالوگ! 3تا دیالوگ عمیق از تو بازیاش (نه فیلم) که بیانگر شخصیت این بتمن هست رو به من بگید!
پ.ن1:شما که داری اسم فیلم بتمن دارک نایت رو میاری، یادت هست جوکر تو بازداشتگاه چطور داره بتمن رو شیر فهم میکنه؟!
پ.ن2: لطفا دیگه سنگ جوکر رو به سینه نزنید! ما داریم اینجا در رابطه با بتمن حرف میزنیم، نه داستان های فیلماش!

با سلام
بالعکس گفتی دوست گرامی
مکس پین کاملا کلیشه اییه
ضمن اینکه بتمن 1989 اولین فیلم تاریخ بود که طی 10 روز 100 میلیون فروخت و دستمزد نیکلسون هم برای جوکر 56 میلیون دلار بود که اون موقع رقم نجومی به حساب میومد برای یه بازیگر
حالا مهم نیست بتمن باندازه کافی افتخارات کسب کرده این یه نمونه دیگه
من فکر میکنم کسایی که بتمن دوست ندارن از کشت و کشتار و خونریزی خوششون میاد برای همین به مکس رای میدن
بهترین فیلم سه گانه تاریخ سینما معرفی شد

«شوالیه تاریکی» به عنوان بهترین فیلم سه گانه (تریولوژی) معرفی شد.
پایگاه اطلاع رسانی «مووی فان» در نظرسنجی اینترنتی خود فیلم «شوالیه تاریکی» را به عنوان بهترین فیلم سه گانه (تریولوژی) معرفی کرد.
در این نظرسنجی اینترنی که از ۲۹ آوریل تا ۲۸ اوت روی صفحه اصلی این پایگاه خبری قرار داشت ، صدها هزار نفر از مردم دنیا شرکت کردند و از میان ۶۴ فیلم سه گانه در نهایت فیلم های «هری پاتر» در مقوله فانتزی ، «ایندیانا جونز» در مقوله اکشن ، «جنگ ستارگان» در مقوله تخیلی و «شوالیه تاریکی» در مقوله ابرقهرمانی انتخاب شدند.
در فهرست فیلمهای برگزیده نیز «شوالیه تاریکی» با ۶۷ درصد آراء به عنوان بهترین فیلم سه گانه معرفی شد./سینما خبر

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,304
نام
shahab
خوب دوستان بنظر من خرد کردن دو شخصیت بزرگ مثل مکس و بتمن اصلا رقابت بحساب نمی اید. هیچ گیمری در عظمت این دو شخصیت شکی نداره.
بتمن رو من نه بخاطر فیلم بلکه بخاطر شماره بازی های اخرش بسیار دوست دارم و البته یک بازی خیلی قدیمیش.
درباره مکس هم که واقعا دوستش دارم و بهش رای دادم این بود که مکس پین رو من یک بازی کشت کشتار حساب نمی کنم بلکه اون رو تنها بازی پلیسی و کارگاهی با طمع غمناک به حساب می ارم. همیشه فکر می کردم این همه فیلم کارگاهی و اکشن ایا بازی خوبی می شه ازش در اورد و با دیدن بازی مکس پین که تنها بازی هست که من رو در این سبک راضی کرده. فهمیدم می شود و افرین بر سم لیک.;)
درباره شخصیت پردازی باید بگم واقعا هر دو عالی هستن ولی انصاف رو رعایت کنیم بتمن شخصیت پردازی بهتری داره..
درباره اتمسفر بازی هردو یکسان هستن و برای انتخاب بهتر بودن باید سلیقه شخصی رو قاطی کرد. البته تا حدودی هم اتمسفر بازی ها به هم نمی خوره.
اما درباره دیالوگ و گفته گو های به یاد ماندنی مکس پین واقعا عالی تر عمل کرده است حتی در نام گذاری مراحل واقعا یدونه است...البته مکس شماره های 1و2 و درمورد دیالوگ ها می توان شماره3 هم تا حدودی به حساب اورد.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
:d:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر