X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
یعنی میشه؟! داریم می بریم! آقا زود ببندین قبل اینکه کچل مقدس جلو بزنه :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
کریتوس بدون سلاح هاش هیچ قدرتی نداره ؟! :-/

آخرین ویرایش:

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
من نمیفهمم چرا بتمنُ هی میچسبونین به مایکرو , انحصاری که نبوده اینقد هی میگید مایکرو فن :D بتمن شاخ به دنیا اومده , شاخ ام هست و خواهد بود ... حالا هی بگید کریتوس مردکِ "کچل دپرس" :-j

یه بنده خدایی (چارلز تو X-men رو میگم ) میگفتش که "اگه بذاری قدرتت تو رو کنترل کنه , تو برده ی قدرتتی ... باید خشم توی کنترل باشه نه که خشم کنترلت کنه!"
حکایت بتمن و کریتوس همینه ... کریتوس کنترل نداره , بتمن خشمش برای انتقامش رو کنترل کرده و خیلی بهتر و مفیدتر جواب میگیره

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
همیشه ضد قهرمان هارو به ابر قهرمان های پاک و ساده که میان تا دنیارو پر از خوبی کنن ترجیح میدادم،درسته بتمن تا حدودی فرق داره ولی تعصباتش مثل آدم نکشتن خیلی مسخرس،تو بدترین شرایط هم آدم نمیکشه.بتمن هاش رو بخونید داره جوکرو میکشه،بعدش گوردون میاد میگه نمیزارم آدم بده بشیو این داستانا اونم بیخیال میشه.به قول سوپرمن تو اینجاستیس"یه نفر میمیره،میلیون ها نفر زنده میمونن"
پ.ن ضد قهرمن هم معنی آدم بده نیست

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
هاهاهاها ... خواب میبینم ... یا واقعا یه شخصیت مثل بتمن ... داره کریتوس کبیر رو شکست میده ؟؟؟

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
هاهاهاها ... خواب میبینم ... یا واقعا یه شخصیت مثل بتمن ... داره کریتوس کبیر رو شکست میده ؟؟؟
نه مطمئن باشین خواب نیستین .. ;)
بعدشم وقتی کریتوس کبیر هنوز تو شکم ننش هم نبود همین جناب بتمن 50 ساله بودن ... :)

- - -ویرایش - - -

کریتوس بدون سلاح هاش هیچ قدرتی نداره ؟! :-/
آقا قبلش این "هلیوس" مادر مرده رو با سلاح سرویس کرده بود که ... :D
بعدشم .. کریتوس اگرم قدرتی داشت از خدایان گرفته بود .. وگرنه خودش به تنهایی فقط یه جنگجو بود ...
ما حاظریم همین جنگجو (بدون قدرت های خدایان) با شاگرد "راس الگول" بدون تجهیزاتش مبارزه کنه .. :D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
از كريتوس شخصيت خشن تر و البته باحال تر نداريم واقعا چرا حذف شد !!!:-s

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
بلاخره بتمن پیروز شد . درود به همه اونهایی که به بتمن رای دادن و همینطو شروع کننده تاپیک . در ضمن کریپتوس و سایر اساطیر یونان باستان چیزی نبودن به جز چندتا اسم و همشون زاده تخیل انسانهای نخستینی بودن که طوفان و برق و ساعقه رو خدا میدونستن . بتمن برای من ی عمره

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
بعضیا یه طوری میگن کریتوس تخیلی کسی ندونه فکر میکنه که بتمن واقعی واقعی،شما مراجعه کن به همون THE DARK KNIGHT RETURNS(که ازش انیمیشن هم ساختن)ببین چطور با یه تیکه لباس آهنی جلوی سوپرمن وایمیسه.
در ضمن کریتوس هم توی افسانه های یونانی نبوده.حداقل دلیل منطقی بیارید آدم خندش نگیره."کریتوس بده چون منبع الهامش توی اساطیر یونانیه"
پیشنهاد میکنم بگید بتمنو ترجیح میدید و با این دلایل فوق منطقی خودتون رو خراب نکنید;)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
همیشه ضد قهرمان هارو به ابر قهرمان های پاک و ساده که میان تا دنیارو پر از خوبی کنن ترجیح میدادم،درسته بتمن تا حدودی فرق داره ولی تعصباتش مثل آدم نکشتن خیلی مسخرس،تو بدترین شرایط هم آدم نمیکشه.بتمن هاش رو بخونید داره جوکرو میکشه،بعدش گوردون میاد میگه نمیزارم آدم بده بشیو این داستانا اونم بیخیال میشه.به قول سوپرمن تو اینجاستیس"یه نفر میمیره،میلیون ها نفر زنده میمونن"
مسخره :))؟ moral های بتمن کاملا هم درسته. کشتن یه ویلین، دقیقا یکسان کردن خودت با اون کسی هست که پدر و مادرت رو کشتن. یک بار که انجام بدی، کاملا غرقش میشی و دیگه نمیتونی از حس انتقامت بیای بیرون. این جمله ای که از سوپرمن گفتی دقیقا یه سوپرمنه fallen هستش که دشمن اصلی بازی بودش.

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
\m/\m/\m/ That's what I'm talking about !! \m/:d

بالاخره كريتوس هم حذف شد !! اينقدر منتظر اين لحظه بودم ! :d
از تمام دوستان كه نذاشتن آبروي من بره تشكر ميكنم !! :d
و همچنين تبريك ميگم به همه طرفداراي The Dark Knight . :x:bighug:

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
مسخره :))؟ moral های بتمن کاملا هم درسته. کشتن یه ویلین، دقیقا یکسان کردن خودت با اون کسی هست که پدر و مادرت رو کشتن. یک بار که انجام بدی، کاملا غرقش میشی و دیگه نمیتونی از حس انتقامت بیای بیرون. این جمله ای که از سوپرمن گفتی دقیقا یه سوپرمنه fallen هستش که دشمن اصلی بازی بودش.
من نگفتم بتمن تبدیل بشه به پانیشر فقط میگم بتمن به عنوان یه آدم با گذشته تاریک بیش از حد پاک هست. پدر و مادر بتمن هم قاتل نبودن که بتمن با کشتن قاتل پدرو مادرش بخواد مثل اون شخص بشه،به علاوه بتمن به خاطر پول آدم نمیکشه.و یه سوال:چند تا آدم دیگه باید قربانی دیوونگی جوکر بشن تا بتمن به خودش بیاد؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آقا قبلش این "هلیوس" مادر مرده رو با سلاح سرویس کرده بود که ... :D
بعدشم .. کریتوس اگرم قدرتی داشت از خدایان گرفته بود .. وگرنه خودش به تنهایی فقط یه جنگجو بود ...
ما حاظریم همین جنگجو (بدون قدرت های خدایان) با شاگرد "راس الگول" بدون تجهیزاتش مبارزه کنه ..
:D
بهرحال با دستای خالی سرش رو از تن جدا کرد (البته قبلا هم با یه وسیله دیگه ای بهش ضربه زده بود نه سلاح هاش :-" )
این دیگه از اون حرفا بودا :D قدرت های کریتوس جزیی از داستان و شخصیتشه، این حرفت مثل اینه که من بگم "بتمن بدون آموزش های راس الگول یه آدم عادی بیشتر نبود. ما حاظریم همین آدم عادی (بدون آموزش های راس الگول) با شخصیت x ما مبارزه کنه" :d

حالا این نظرسنجی که تموم شد رفت و کاری بهش نداریم ولی خب بشخصه با این moral های بتمن (و شخصیت های مشابه) مشکل دارم. کسی که زده هزاران نفر رو قتل عام کرده دلیلی برای زنده بودنش وجود نداره، زنده نگه داشتن همچین کسی این شانس رو بهش میده تا دوباره همینکار رو تکرار کنه. در این زمینه نظر من به اُلیور کویین جوان (!) نزدیکتره.

آخرین ویرایش:

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
بابا این جروبحث ها دیگه واسه چیه ، شما که نمیتونین نظرات خودتون رو بر بقیه دوستان تحمیل کنین یکی میاد بتمن رو ترول میکنه میگه هیچی بارش نیست یکی میاد میگه کریتوس خیلی خشنه و از این حرفا ، به نظرات همدیگه احترام بگذاریم و بر دیگران حرف هاو تصمیم هامون رو تحمیل نکنیم و مجبورشون نکنیم که به کی رای بدن به کی ندن؟
من خودم شخصا به بتمن رای دادم ولی خب کریتوس هم کاراکتر قوی و پخته ای هستش ،دیگه این چیزا سلیقه ای هستش و ....

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر