X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اوه اوه Clash of of Titans :D امیدوارم کریتوس بره بالا . و بایدم بره بالا :D

اگه میخاین به بتمن رای بدین یه لحظه ben affleck رو بیارید به یادتون بعد سریع به کریتوس کبیر رای بدین :D

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
یه سوال: خدایی شما چه شخصیتی توی دوتا شماره اول آرکام دیدید از بتمن؟(هنوز اریجینز رو بازی نکردم)بتمن شخصیت خیلی خوبیه ولی نه توی بازی
خشم کریتوس فراموش نشدنیه:x

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
! F**k
واقعا نظرسنجی توپی میشه !
ای دوستان به بتمن رای بدهید !

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
اوضاع خیلی خطریه...وایمیستیم تا باد به هر طرفی وزید ما به اون رای بدیم :D

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
اگه میخاین به بتمن رای بدین یه لحظه ben affleck رو بیارید به یادتون بعد سریع به کریتوس کبیر رای بدین
:biggrin1:
آقا یکی این پستو پاک کنه :d

نظرمنو تغییر داد در حد المپیک

به کچل رای میدم :d

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
Dammit !! :| يادمه گفته بودم ميخوام يك كاري كنم كه بتمن ، كريتوس رو حذف كنه !! از شانس ما به هم ديگه هم افتادن !! :|:d
يعني اگه بتمن نره بالا آبروم رفته . :-s:d

راي ما BATMAN :x

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
اگه میخاین به بتمن رای بدین یه لحظه ben affleck رو بیارید به یادتون بعد سریع به کریتوس کبیر رای بدین
وای خدا8-| این بتمن بتمن گیم ـه، نه بتمن فیلم! :-l

:crying:

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
تا حالا تو هیچ فارومی بن نشدم ...
اگه این بار جون سالم به در ببرم تا آخر عمرم بن نمیشم .. :D
خوب من خودم از طرفدارای کریتوسم ولی وقتی جای بزرگمردی جوانمرد مثل بتمن میاد وسط کچل کیلو چنده ... :-j
اصلا هم بحث و روی بتمن فیلم ها نبرید و بحث مسخره و تکرای و نخ نمای فیلمای نولان و محبوبیت بتمن به خاطر اونا رو پیش نکشید که خودتون رو مسخره کردین!
بتمن سه گانه آرکام به قدری عالی پرداخته شده که جای هیچ حرفی باقی نمیذاره ... من حرفم رو بازی ها نیستا چون بازیای آرکام که غوغا بودن و هیچ حرفی هم توش نیست ...
بحث سر خود شخصیت پردازی بتمن و کاراکترهای دیگه است که به صورتی باور نکردنی عالی پرداخته شده بودن ...
یعنی جدای از بتمن دشمنای بتمن و کاراکترهای فرعی هم به اندازه خودش شخصیت پردازی عمیق داشتن ...
دلیلشم برمیگرده به کمیک های بتمن که به قدری شخصیت بروس وین و بتمن رو عمیق به تصویر کشیده که آثارش رو روی تمامی آثاری که ازش اقتباس شده گذاشته ...
برای من این راند فیناله ... :D

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
تا حالا تو هیچ فارومی بن نشدم ...
اگه این بار جون سالم به در ببرم تا آخر عمرم بن نمیشم .. :D
خوب من خودم از طرفدارای کریتوسم ولی وقتی جای بزرگمردی جوانمرد مثل بتمن میاد وسط کچل کیلو چنده ... :-j
اصلا هم بحث و روی بتمن فیلم ها نبرید و بحث مسخره و تکرای و نخ نمای فیلمای نولان و محبوبیت بتمن به خاطر اونا رو پیش نکشید که خودتون رو مسخره کردین!
بتمن سه گانه آرکام به قدری عالی پرداخته شده که جای هیچ حرفی باقی نمیذاره ... من حرفم رو بازی ها نیستا چون بازیای آرکام که غوغا بودن و هیچ حرفی هم توش نیست ...
بحث سر خود شخصیت پردازی بتمن و کاراکترهای دیگه است که به صورتی باور نکردنی عالی پرداخته شده بودن ...
یعنی جدای از بتمن دشمنای بتمن و کاراکترهای فرعی هم به اندازه خودش شخصیت پردازی عمیق داشتن ...
دلیلشم برمیگرده به کمیک های بتمن که به قدری شخصیت بروس وین و بتمن رو عمیق به تصویر کشیده که آثارش رو روی تمامی آثاری که ازش اقتباس شده گذاشته ...
برای من این راند فیناله ... :D
کاملا تایید میشه البته فلیم ها روی فروش بازی بی تاثیر نبودن فکر کنم قبلا هم بحث کردیم درموردش ولی اینکه بازی ها شاهکار بودن درش شکی نیست
______
یادمه ی زمانی پیشنهاد دادم ک همین بتمن مقابل کریتوس باشه ک ی جنگ واقعی بشه ولی استقبال نشد حالا این دوتا ب هم افتادن خدا بخیر کنه :d عکس خوب هم اگر دارین از بتمن بذارین برای اواتار:d
درنهایت تو این نظرسنجی هرکدوم ببرن من خوشحال میشم :bighug:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
Do Not Deny Me My Revenge
15888786856637518839.jpg

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر