X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
با توجه به اینکه احتمالا همه مثل من منتظر شمارش آرا هستن و اینکه من هم بیکارم . رفت شمردم رای هارو :d
ada = 64
geralt = 63
:((

?Joke
57413_m167.gif

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
دوباره مساوی کردن:|
و بدتر این که ایدا برد:|
و خیلی بدتر از اون،این که مجتبی ضایع گردید و علی پیروز شد:|(یه جور جنگ لفظی بین اینا بود که...)
و بدتر از همه اینا نظرسنجی بعدیه که خدا بهمون رحم کنه:D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
دوستان با توجه به اینکه هنوز شمارش رسمی نشده آرا یکی از اون دو نفر کابر جدیدی رو که به گرالت رای داده گیرش بیارین سریع کاربر سایتش بکنین برابر می شه رای ها :d

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
لول =))
آره دیدم . تو شمارش هم سوتی دادین البته :d
leon 5260 کاربر جدید هست به ada رای داده اما رایشو حساب کردین :d
اون 2 نفر کاربری جدیدی هم که به گرالت رای دادن جفتشون اکانتشون از مال من قدیمی تره :dولی متاسفانه پست هاشون کمه ...
پ.ن: نتایج رو ساعت 4:55 زدین من پستمو ساعت 4:50 دادم :d

آخرین ویرایش:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
لول =))
آره دیدم . تو شمارش هم سوتی دادین البته :d
leon 5260 کاربر جدید هست به ada رای داده اما رایشو حساب کردین :d
اون 2 نفر کاربری جدیدی هم که به گرالت رای دادن جفتشون اکانتشون از مال من قدیمی تره :dولی متاسفانه پست هاشون کمه ...
سوتی ندادیم، اون اکانت متعلق به کاربر N!rvana هست که بن موقت شده و اکانت دومشه. این دفعه استثنائا به درخواست خودش حساب کردیم. (تازه حذفشم کنیم فرقی نمیکنه به حال هیچکس، بیخیال قضیه شین.)
خو قدیمی باشن، از کجا بدونیم اکانت ذخیره نباشن؟:-/

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
Spy Sends Her Regards>:)

همین که یه کاراکتر فقط با دو تا بازی انحصاری می تونه پا به پای یکی از کاراکترهای اصلی RE با پیش از nتا بازی پیش بره گویای همه چیز هست!!!!>:):d
این نظر سنجی با گذشت زمان و مسابقات بعدی نتیجش عوض میشه و محبوبیت گرالت رو به افزایش و محبوبیت ایدا رو به کاهشه!!!:d

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
دوستان با توجه به اینکه هنوز شمارش رسمی نشده آرا یکی از اون دو نفر کابر جدیدی رو که به گرالت رای داده گیرش بیارین سریع کاربر سایتش بکنین برابر می شه رای ها :d

ههه اینجا فن های رزیدنت زیادن :))

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
سوتی ندادیم، اون اکانت متعلق به کاربر N!rvana هست که بن موقت شده و اکانت دومشه. این دفعه استثنائا به درخواست خودش حساب کردیم. (تازه حذفشم کنیم فرقی نمیکنه به حال هیچکس، بیخیال قضیه شین.)
خو قدیمی باشن، از کجا بدونیم اکانت ذخیره نباشن؟:-/
خوب حالا 2 تا پست بیشتر می دادن می فهمیدین؟:-/

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
همین که یه کاراکتر فقط با دو تا بازی انحصاری می تونه پا به پای یکی از کاراکترهای اصلی RE با پیش از nتا بازی پیش بره گویای همه چیز هست!!!!>:):d
این نظر سنجی با گذشت زمان و مسابقات بعدی نتیجش عوض میشه و محبوبیت گرالت رو به افزایش و محبوبیت ایدا رو به کاهشه!!!:d
بیشین بینیم باو:d کل الاجمعین روی هم بذاریم، حضر ایدا بیشتر از 6-7 ساعت مفید نمیشه:d نه مثل گرالت که هر کدوم از بازیاش قریب 50 ساعت حضور داره:d نکته جالب اینجاست که ایدا یه شخصیت فرعیه ولی گرالت اصلی:d
ایدا فقط توی شماره دوم و چهارم و ششم بوده (که شماره 6 داخل آدم حساب نمیشه:d)

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
بیشین بینیم باو:d کل الاجمعین روی هم بذاریم، حضر ایدا بیشتر از 6-7 ساعت مفید نمیشه:d نه مثل گرالت که هر کدوم از بازیاش قریب 50 ساعت حضور داره:d نکته جالب اینجاست که ایدا یه شخصیت فرعیه ولی گرالت اصلی:d
ایدا فقط توی شماره دوم و چهارم و ششم بوده (که شماره 6 داخل آدم حساب نمیشه:d)

دقیقا واسه چی شماره 6 حساب نیست؟؟؟چه بخواین چه نخواین ایدا یه کمپین اصلی تو این شماره داره پس به هیچ وجه شخصیت فرعی نیست و اصلی حساب میشه!!!:d
تازه تو شماره 4 هم میشد باهاش بازی کرد!!!:>
به غیر بازیهاش تو انیمیشنهای اویل هم بوده و نقش پررنگی داشته,الان با همه اینا باز هم فرعی حساب میشه؟؟؟
ضمن اینکه سری اویل فکر کنم فقط واسه چرخ گوشت عرضه نشده و رو همه کنسولها یه شماره ازش هست,ولی ویچر فقط PCبازها و تا حدودی X360دارا باهاش آشنا هستن!!!
yahoo_4.gif

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دقیقا واسه چی شماره 6 حساب نیست؟؟؟چه بخواین چه نخواین ایدا یه کمپین اصلی تو این شماره داره پس به هیچ وجه شخصیت فرعی نیست و اصلی حساب میشه!!!:d
تازه تو شماره 4 هم میشد باهاش بازی کرد!!!:>
به غیر بازیهاش تو انیمیشنهای اویل هم بوده و نقش پررنگی داشته,الان با همه اینا باز هم فرعی حساب میشه؟؟؟
ضمن اینکه سری اویل فکر کنم فقط واسه چرخ گوشت عرضه نشده و رو همه کنسولها یه شماره ازش هست,ولی ویچر فقط PCبازها و تا حدودی X360دارا باهاش آشنا هستن!!!:d
آفا اصلا اشانتیون 6 هم حساب باشه (یادت باشه یه زمانی و یه جایی ما هم DAII رو حساب میکنیم:-" If You میدونی و این حرفا:d) باز هم کل بار داستانی شماره 6 رو ایدا به دوش میکشید و کاری میکرد بازی تا حدودی قابل تحمل باشه:d مثل اینه که وسط یه مشت زباله یه الماس پیدا کنی:d
کلا داری از یه طرف ویچر رو محدود به 2تا پلتفرم نشون میدی که بگی مخاطباش کم هستن و از طرف دیگه میگی گرالت رو همه میشناسن و محبوبیتش بین کاربرا بیشنر از ایدا هست:d برو آقا این تاکتیک های جدید جواب نمیدن:d تازه اینو هم باس بدونیم که تعداد دیالوگ هایی که ایدا توی بازی ادا میکنه نهایتا 2 تا برگه A4 میشه ولی حط دیالوگ های گرالت رو قشنگ یه مجموعه 7 جلدی میشه از توش درآورد:d منظورم از دیالوگ، حرفای هر کدوم از این 2تا شخصیته که به اونا جون میدن و به واسطه اونا شخصیتشون نشون داده میشه.
همه اینا رو گفتم که به این برسیم ایدا یه کاراکتره که با حضور کم و دیالوگ های کم تونسته یه شخصیت سازی فوق العاده داشته باشه و تاثیر گذاریش بیشتر بوده:d چیزی که گرالت با حضور فراوان و دیالوگ های زیاد باهاش رقابت میکنه:d
خلاصه کلوم، هرگز نمیر خواهر:bighug::d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر