X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خوب،خوشبختانه جیل رفت بالا.
دوستان فن joel شانس آوردید رای من حساب نشد والا با اختلاف خیلی بیشتری میباختید :|
(چون رای من مثل gamespot ـوی متاکریتیک ضریب بالایی داره و اندازه 3-4 تا رای حساب میشه....)
داداش حالت خوبه/؟

من اگه جيل همون جيل ايول 3 ميبود بهش راي ميدادم ولي ديگه زشت شد حالمو بهم زد:-&

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
اعصاب و حوصله ی بعضی ها رو اگر من داشتم الان امریکا رو پیاده فتح کره بودم.........:|:d

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
آقا یه ساعت مونده ایشالاه joel بالا بمونه :x این است شعار سونی واقعا شخصیتی که یه سال هم نیست اومده جیل ر که چندین سال و چندین نسل داره تکرار می شه ر اینجوری داره می بره

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دیگه به هیچ وجه الوجود نمیام تو این تایپک ...
ولش کن ارزش اعصاب خرد کردن نداره !!
M ξ λ δ ζ
مواظب خودت باش که دیگه داری از حد میگذرونی,صبر و تحمل هم حدی داره!!!

چشم. اصلا از سری بعد نظرسنجی هم برگزار نمیکنیم، هر کی ـم عشقمون کشید میبریم بالا هیچکس هم حق اعتراض نداره

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
من با اینکه TLOU رو بازی نکردم ولی به Joal رای دادم با این حال از کسانی که از رای من ناراحت شدند عذر می خوام .

پ.ن : البته حذف Dante رو توس لارا رو هم تحمل می کنم , چون شکست های زیادی در زندگی خوردم این یک شکست کوچک هم اشکال نداره .

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
نظر سنجی می ذارید بعد می گی کسی نیاد به خدا نوبره دیگه از این به بعد نظر سنجی دیدم بود به یکی رای میدم بعد حتما کامنت میدم آقا همگی ببخشید که به فلان کس رای دادم اخه این هم شد منطق می خواید کسی نفهمه خوب نمیذاشتید چه کاریه الان یکی من ر توجیح کنه )x

سگ Naughty

کاربر سایت
Jun 6, 2013
203
نام
رضا
یعنی آدم یه پستایی توی این تاپیک میخونه که دوست داره مانیتور رو بلند کنه بکوبه توی دیوار!

سونی فن های محترم طوری رفتار میکنند انگار ما ارث پدریشون رو خوردیم. طوری از نتیجه های قبلی حرف میزنند که هرکی نفهمه فکر میکنه ما تک تک به صورت دستی داریم شخصیت های مایکرو یا نینتندو رو میاریم بالا و شخصیت های سونی رو حذف می کنیم.

نیت و کول رو ما حذف کردیم ؟! اونوقت هدفمون از انجام اینکار چی بوده؟!

واقعا یه عده دیگه شورش رو در آوردن! 100 رحمت به هوادارای مایکرو و نینتندو! مسترچیف از بوکر باخت ولی یکیشون نیومد بگه برداشتن با فن بازی حذفش کردن، یکی نرفت توی پروفایلا یا کلاب ها برای شخصیت ها تیلیغ کنه چون میدونستن خلاف قوانینه. نینتندو فن ها هم همینطور.

اونوقت یه تعدادی که خودشون رو سونی فن میدونند همه جور تقلب میکنند
بعد هم اینجا کلی سر و صدا راه میندازن که حقشون ضایع شده و ما رو به فن بودن متهم میکنند.

اگه ما با سونی و شخصیت هاش مخالف بودیم، برنمیداشتیم 11 تا شخصیت انحصاری (بدون احتساب کراش و شخصیت های FF ) ازشون توی مسابقات قرار بدیم. حتی شخصیت هایی که شاید خیلی ها انتظارش رو نداشتن و توی مسابقات خود BC هم نبودن ما اینجا قرار دادیدم (Kazuma یکی از اون ها بود) اگه مایکرو فن و نینتندو فن بودیم که نمیزاشتیم بزرگترین شخصیت هاشون (مسترچیف، ماریو) به راحتی حذف بشن و به قول شما با تقلب بالا میاوردیمشون.

اگه قرار بود پارتی بازی کنیم نمیزاشتیم شخصیت های محبوب خودمون حذف بشن. همین دور قبلی دانته با اختلاف چند رای به لارا باخت و حذف شد، دیدید من اصلا چیزی بگم؟! یا بیونتا خورد به بیگ باس اصلا دیدید مرتضی اعتراضی بکنه یا بخاطر اینکه جز مسئولای مسابقه است بیاد شخصیت ها رو جابجا کنه؟!

یه ذره بزرگ شید بخدا، ما هر کدوممون کلی بدبختی و گرفتاری داریم، اما با این وجود 3 ماهه به صورت روزانه داریم اینجا فعالیت میکنیم و این تاپیک رو سر پا نگه میداریم تا در کنار باقی بچه های BC یه ذره خوش بگذرونیم. الان واقعا فکر کردید تنها هدف زندگی ما اینه که شخصیت های سونی رو حذف کنیم و لذت ببریم ؟!
من از شما خواهش دارم که مخاطبتون رو دقیقا مشخص کنید تا ما هم بتونیم دلایلمون رو توضیح بدیم.
اونجاهایی که قرمز کردم رو که فکر نمیکنم با من باشین چون من هرگز همچین جسارتی نمیکنم و به دوستانم تهمت نمیزنم اونم به خاطر یه نظرسنجی ساده.
اونجایی هم که مشکی کردم احتمال میدم با من بودین، باید بگم که من یه مدتی نبودم و از تغییر قوانین خبر نداشتم و بنابر قوانینی که قبل از تغییر بوده،من رفتم تو پروفایل چند نفر و برای تایپک تبلیغ کردم و شما هم تغییرات رو تو پست اول ثبت نکردین من از کجا باید خبردار میشدم؟ واقعا الآن تقصیر منه؟ خدایی خیلی بی انصافید امروز هم به من متقلب گفته شد(توسط شما،البته اگر منظورتون از قسمت مشکی من بوده باشم) هم دروغگو(توسط یه شخص دیگه).
بعضیا فقط دنبال اینن که مسائل رو بپیچونن و جنایی بهش نگاه کنن و متوجه نمیشن که فقط یه اشتباه ساده هم از طرف من و هم از طرف مدیرای عزیز این تایپک پیش اومده،اگرم الآن واقعا من رو مقصر میدونین لطف کنین بهم بگین تا دیگه یه دروغگو و متقلبی مثل من موجب آزار کاربرای این تایپک نشه و به این تایپک نیاد.
در آخر، هم از شما و هم از دیگر ناظمای این تایپک تشکر میکنم و به خاطر مسائل پیش اومده از همه معذرت میخوام.

آخرین ویرایش:

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
برادر بعضی ها انتظار الکی دارن انتظار دارن تو خفا نظر سنجی باشه خوب یعنی چی ؟؟؟؟؟؟

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
نظر سنجی می ذارید بعد می گی کسی نیاد به خدا نوبره دیگه از این به بعد نظر سنجی دیدم بود به یکی رای میدم بعد حتما کامنت میدم آقا همگی ببخشید که به فلان کس رای دادم اخه این هم شد منطق می خواید کسی نفهمه خوب نمیذاشتید چه کاریه الان یکی من ر توجیح کنه )x

منظور در پست اول که گفتم کاربران جدید رو حساب نکنید چون یدر ان صورت بعضی می تونند برند 3-4 رای بدهند که با عقل جور نیست . منظور کاربرایی مثل شما نیست که تک پروفایلید و دلتون صاف ـه . منظور برای جلوگیری از افراد متقلب هستش .

در مورد دومی هم اینکه چون دیدم بعضی خیلی ناراحتند شخصیت دیگری حذف شده گفتم ما سونی فن ها رو انقدر مورد لحن قشنگ ـشان قرار ندهند .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
MEHRAN ARBABI@

حاجی شما اول بذار تگت عضو جدیدت خشک بشه بعد برای بقیه تعیین تکلیف کنین.

سگ Naughty@

مشکل از شما نیست. مشکل از بعضیاست که این وسط از موقعیت سوء استفاده میکنن.

======
هر چی دوست دارین بگین چون چند دقیقه دیگه تمام پست های این چند صفحه پاک میشن.

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
- - -ویرایش - - -

MEHRAN ARBABI@

سگ Naughty@

======
ok ما تازه وارد ولی شما ناموس دمکراسی هستید

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
اميدوارم هر چي زودتر اين نظرسنجي تمام بشه تا اين بحث ها رو هم كنار بذارن بعضيا . نميدونم چرا گاهي اوقات بعضيا قدرنشناس ميشن ! اين دوستان ميان از وقتشون مايه ميذارن و اين تاپيك رو مي چرخونن ، سر انتخاب شخصيت ها كلي وقت ميذارن ، از آخر هر نظرسنجي تك تك راي ها رو ميشمرن اون هم نه تنها يك بار ! اون وقت به جاي تشكر بايد هنوز اعصابشون هم خورد بشه !
يكم اخلاق و طرز فكرمون رو عوض كنيم خيلي خوب ميشه ! به خدا ارزش نداره بابت 4تا شخصيت كلي دلخوري ايجاد كنيم !

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
MEHRAN ARBABI@

سگ Naughty@

======

Spamming for the sake of spamming :bighug: :d

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
یعنی چی اومدیم بعد از یک ماه 3 تا پست دادیم , بعدش ... ؟
باشه اگر با پاک کردن پست من اوضاع اروم میشه پاک بکنیدش .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر