X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
@ DNC

Still Not Convinced

این برداشت شما از آخر بازی ـه.

می تونه همونجا با زنش فرار کنه و بره مکزیک، دوست هم اونجا داره، یا مثلا کلا می تونه بی خیال North America بشه در بره. غرب وحشی هم هست دیگه کسی به بود و نبود ـش اهمیت نمی ده.

چجوری دلتون میاد آخه؟ :-s

شیرجه هم فقط شیرجه های الطایر:bighug: از بالای برج میپرید پایین:bighug:

با هر پستی که می دی اپیک فیل ـت بدتر می شه.:D

به به چه ترجمه ای:biggrin1: داستان فارسیش کجاست برم بخونم؟:biggrin1: هم این هم TLOU :biggrin1: من کلا دیالوگها رو دقیق می خونم و زبانمم خوبه ولی دیگه دکتری انگلیسی ندارم با اون سرعتی که زیرنویس رد می شه 100 در 100 بفهمم:biggrin1: (البته اغلب سکانسی رو نفهمم دوباره لودش می کنم ولی از زیر دست آدم در می ره دیگه، اونم بازی هایی که کلی دیالوگ دارن)
روی قبر جان دقیقا به انگلیسی چی نوشته بود؟ فکر نکنم اینو نوشته بودها! بعد چند سالم
زنش بغلش دفن شد:(

اگه تلو رو اسپویل کنی می دم ابدی بنت کنن این دفعه. :| :D

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
گوجیرا ^
با وجود اینکه شما رو نمیشناسـم ولی چند تا از پستاتون رو اینجا دنبال کردـم :-"
حالا هم بذار یه چیزی رو بهت بگـم برادِر
خوشبختانـه کل طرفدارها از این پایان و از این
روند داستانی خوششون اومده :d

آخرین ویرایش:

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
اینطوری پیش بره هم مکس و هم مارستون اول میشن و بعد از تمام شدن این گروه یه دعوای اینترنتی راه میوفته یکی میگه پین برنده است یکی میگه مارستون اونجاست که یه حال اساسی بکنیم.:d

اخه من موندم کسی 20 و 30 سال سابقه ی گیمری داره میره به مارستون رای میده؟:| شاید بعضی ها هنوز نتونستن مکس پین رو بازیش کنن یا اینکه بازی رو درکش نکردن:|در مورد پرنس و الطایر و اتزیو هم که دیگه باعث ابرو ریزیه این رای هایی که اوردن:-s

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
images

حسّبه مـــردی رای دادم که همه چیش رو از دست داد غیر از حسّ ​انتقام

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خداییش خیلی ضایعست اولین و آخرین اساسی حقیقی (با اون Original Assassin فرق داره ها :D) رای هاش اندازه این جوجه باشه :|

images

حسّبه مـــردی رای دادم که همه چیش رو از دست داد غیر از حسّ ​انتقام
اوه اوه این عکس رو که دیدم رفتم یه مکس پین فن قدیمی رو خبر کردم :-"

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
با عرض شرمندگی خدمت جان مارستون کبیر، رای ما پرنده، فرزند هیچ کس :D

میدونستم جان مارستون و مکس رای خودشونو میارن به الطیر رای دادم که حداقل با سر افکندگی از دور مسابقه کنار نره :D

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
اخه من موندم کسی 20 و 30 سال سابقه ی گیمری داره میره به مارستون رای میده؟
:|[/SPOILER]
نظر شخصی
من عمر گیمریم 22 ساله و وقتی به کلمه ی مکس پین نگاه میکنم یاد بازی مکس پین 1 میفتم که تو اون سالهای دور یه انقلابی بود تو صنعت گیم. گرافیک یه سرو گردن بالاتر بود. گیم پلی شاهکار . داستان فوق العاده عالی. و از همه مهمتر موزیکهای دیوانه کننده. فکر کنم هم سن ای ما (30 ساله) همشون به مکس رای دادن.
البته اینم به طرفدارای مارستون (یکیش هم خودمم) بگم که اگه به جای مکس هر کاراکتر دیگه ای بود من 100% به مارستون رای میدادم

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
این است خشم کسی که عزیزش رو ازش میگیری :((

images

:-s

images

البته عکس های max payne1 زیاد خوب نبودن فرض کنید این همون نسخه1 هستش:d

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
نظر شخصی
من عمر گیمریم 22 ساله و وقتی به کلمه ی مکس پین نگاه میکنم یاد بازی مکس پین 1 میفتم که تو اون سالهای دور یه انقلابی بود تو صنعت گیم. گرافیک یه سرو گردن بالاتر بود. گیم پلی شاهکار . داستان فوق العاده عالی. و از همه مهمتر موزیکهای دیوانه کننده. فکر کنم هم سن ای ما (30 ساله) همشون به مکس رای دادن.
البته اینم به طرفدارای مارستون (یکیش هم خودمم) بگم که اگه به جای مکس هر کاراکتر دیگه ای بود من 100% به مارستون رای میدادم

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
نظر شخصی

من 18 سالی میشه گیمرم ولی اگه 2 سال دیگه هم این نظر سنجی باشه باز هم به مارستون رای میدم :-"

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
نظر شخصی

البته من red dead redemption رو بازی نکردم ولی میدونم بازیه فوقالعاده ای هستش. اگه هم بازی میکردم بازم هم بهش رای نمیدادم:|البته هر انسانی نظر متفاوتی داره.:|

- - -ویرایش - - -

من 18 سالی میشه گیمرم ولی اگه 2 سال دیگه هم این نظر سنجی باشه باز هم به مارستون رای میدم :-"

منم 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 سال بگذره8-x :dبه مارستون اصلا رای نمیدم

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
این نظر سنجی یه جور رقابت بین کاراکترهای *R و Ubisoft هم هست که فعلا *R با نتیجه 111 به 59 جلوتره :>
-------------------------------------------------------------
ولی زنده باد Ezio Auditore da Firenze و دیگر هیچ

Play

کاربر سایت
Jul 23, 2011
43
اینجا الان ایهام وجود داره! مکس راک استار یا رمدی؟
من خودم به مکس رای دادم فارغ از رمدی یا راک استار بودنش اما اگه منظور مکس راک استار (شخصیت جدید مکس) بوده باشه من از همینجا اعلام میکنم اشتباه کردم و باید به جان رای میدادم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر