X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
نه این قضیه کبوتر و آدم منظور Medivh هست که البته کبوتر نه به کلاغ تبدیل میشدن ایشون!!!
میگن Medivh که با فرم کلاغ اومد پیش ترنس و به آدم تبدیل شد چرا ترنس بی اعتنایی کرد بهش,البته از کلاغ به ادم تبدیل شدن تو دنیای وارکرفت یه چیز طبیعیه پس دلیل نمیشه ترنس بخواد خیلی تعجب کنه!!:d
پادشاهی که ندونه Medivh کیه پادشاه نیست که:D تو دالاران تو سرزمینت باشه, ندونی یکی از بزرگترین جادوگرانی که کتابش هم توی Dalaran هست کیه؟:D
حالا من دفاعی در اینباره نمیکنم اما اصولا از شاه ترانس خوشم نمیاد:D
ولی مطمئنم شما از دنیای وارکرافت بیشتر از من خبر داری:D
پ.ن: حالا بگزریم که خود آرتاس هم نمیدونست Medivh کیه=))

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
پادشاهی که ندونه Medivh کیه پادشاه نیست که:D تو دالاران تو سرزمینت باشه, ندونی یکی از بزرگترین جادوگرانی که کتابش هم توی Dalaran هست کیه؟:D
حالا من دفاعی در اینباره نمیکنم اما اصولا از شاه ترانس خوشم نمیاد:D
ولی مطمئنم شما از دنیای وارکرافت بیشتر از من خبر داری:D
پ.ن: حالا بگزریم که خود آرتاس هم نمیدونست Medivh کیه=))
همه می دونن Medivh کیه و چه کارهایی کرده،ولی هیچ کس انتظار نداره Medivh (که مدت خیلی زیادیه مرده) جلوشون از کلاغ به انسان تبدیل بشه:D
در ضمن ترنس بدتر از تبدیل شدن کلاغ به انسان هم دیده.:D
زمانی که آرتاس کودک بود Death Wing خودش رو به جای یک لرد نجیب زاده جا می زنه و از طریق کنترل ذهن ترنس می خواد با دخترش ازدواج کنه و کم کم کنترل اتحاد رو به دست بگیره.پس ترنس تجربه ملاقات Death wing با اون قدرتش رو داشته و نتونسته تشخیصش بده.نمی شه ازش انتظار داشت Medivh رو شناسایی کنه:-"
پ.ن:نظرتون چیه یک تاپیک بحث و تبادل نظر در مورد وارکرفت زده بشه و بحث رو اونجا ادامه بدیم تا تاپیک بیشتر از این منحرف نشه؟:D

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
صاحاب تاپیک بیاد این آرتاس vs ویدر رو تایید کنه دیگه:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
صاحاب تاپیک بیاد این آرتاس vs ویدر رو تایید کنه دیگه:D
What the...؟
نه آقا از آرتاس نمیذاریم فعلا:|:biggrin1: به چیر سبک بگین. الان نمیتونم سنگین بذارم.

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
با این 100 درصد موافقت میشه!
200px-DVader.jpg
250px-Arthas.jpg

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
از لجن هم پر نکرد,خاکستر پدرش رو دور ریخت تا بقایای کل تزاد رو بتونه به کوئل تالاس ببره,از کی تا حالا کل تزاد لجن شده؟؟؟/:)
یه دلیل داره گفتم اگه دقت کرده باشی بعد که ارتاس کشتش کل فرایند تجزیش تو مدت کوتاهی صورت گرفت تو کتاب گفته توش یه چیزی شبیه مایع ریخته پس واژه ی لجن مناسب تره:d
نظرسنجی رو بزارید دیگه دیررر شددد:|

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر