X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این کریتوس VS دانته نظر سنجی بسی عجیبیست
از طرفی هر دو گذشته درخشانی دارند(کریتوس بیشتر)
از طرفی هم DmC بازی خیلی خوبی بود و علاقمندان زیادی را به طرفدارهای دانته اضافه کرد(مثلاً خودم) ولی اسنشن یه سری رو نا امید کرد البته یه مقدار کمی رو
به هر حال به من چه که نمیشه این دو تا رو به جون کسی انداخت غیر از خودشون

DmC که از لحاظ شخصیت پردازی یک چیز نابودیه که نگو ! :D هر چی DMC فنه حضور اشخاصی به نام دانته و ورجیل رو در بازی DmC انکار میکنه :D اسنژن هم هر چی بوده باشه GOD of WAR III هنوز محصول همین نسله >:)

@ مرتضی :
No ! This one =))
مردک دانته $$bada ـه ! دانته نماد یه آدم گشاد و بی خیاله نه $$bada :D کلاً مثل اینکه از بس دویل زدید شخصیت شناسیتون هم داغون شده :D
66675606415686817540.jpg

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
@احسان
دانته badass نیس؟

دانته ی شماره یک رو میگما!!! نه شماره 3 ! واسه شماره 3 توصیف زیبایی کردی ولی عکسی که مرتضی گذاشت عمق بداسیه کاراکتر رو به نمایش گذاشته بود :D

@مرتضی
دیکشنریت از پهنا تو حلق همه ی حسودان و عنودان DMC و دانته الی الخصوص :D

@احسان (ویرایش)

اینقدر فن بازی در نیار :D حقیقته :D دانته واقعا بداسه :D ورجیل هم ابهت داره :D
من کریتوس رو هم خوشم میاد ولی کریتوس ترسناکه! فکر نمی کنم به این بگن بد اس :D

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
@ مرتضی :
No ! This one =))
مردک دانته $$bada ـه ! دانته نماد یه آدم گشاد و بی خیاله نه $$bada :D کلاً مثل اینکه از بس دویل زدید شخصیت شناسیتون هم داغون شده :D

میبینم که بازم دیدی نمی تونی به سری اصلی گیر بدی، گیر دادی به DmC :lol: :D

عزیز دل :D Badass یعنی Cool :D یعنی همانگونه که در Urban Dictionary یکی از اهالی فن گفته:
Ultra-cool motherf*cker.
:D
کریتوس Cool ـه؟ :| آقا خشنه میزنه دشمنارو مثل پنبه جر میده، قبول. دیگه Cool نیست عزیز من که :D Cool اینه:

wclv9hmoc2eszg2yxrrd.jpg

Cool و Badass کسانی هستن که از موتور به عنوان نانچیکو استفاده می کنن :D (یا از Middle Finger برای روشن کردن موتور استفاده می کنن که این یه نفر دیگه ست البته :-" :D)
Cool و Badass کسانی هستن که از گیتار الکتریک شون خفاش و رعد و برق بیرون میاد! :D
Cool و Badass کسانی هستن که قبل از اینکه بزنن غولاخر محترم رو نصف کنن، اول رو دمش میشینن میگن "فکر نمی کردم حالا حالا ها متوجه حضورم بشی!" یا میرن تو چشمش زل میزنن میگن: "اون بدن به اون گندگی رو میشه مخفی کرد، اما اون بو...!" :D

در زمینه Badassery دانته رقیب نداره قربان :D

پ.ن: اصلا فکر اجرای نظرسنجی رو از ذهنتون بیرون کنید لطفا :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@احسان
دانته badass نیس؟

دانته ی شماره یک رو میگما!!! نه شماره 3 ! واسه شماره 3 توصیف زیبایی کردی ولی عکسی که مرتضی گذاشت عمق بداسیه کاراکتر رو به نمایش گذاشته بود :D

خیر دانته در هیچ کدام از شماره ها $$bada نیست :D اصلاً نه به تیپش نه به رفتارش نه به حرکاتش نمی خوره که فلان باشه :D
کلاً مثل اینکه ویروس دویل اینجا اپیدمی شده :D میگی داستان میگن دویل میگی شخصیت پردازی میگن دو تا داداشا ! میگی ابهت میگن ورجیل میگی $$bada میگن دانته :D بازیهای دیگه هم توی این دنیا یافت میشنا ! :D کلاً کریتوس $$bada ترین کرکتر دنیای گیمه :D حتی نقد های گاو 1 رو اگر پیدا کردید رید بخونید :D حتی منتقد گیم اسپات زمان گاو 1 میگه این شخصیت انگار ذاتاً $$bada خلق شده :D دیگه از انواع و اقسام نظر سنجی ها و ... هم در این مورد بخوام بگم می تونم طومار بنویسم :D تنها تعریف مناسب دانته همونیه که گفتم و اتفاقاً بعد از مایکل آنجلو (لاکپشت محبوب دلها :D) این بشر برترین آدم توی این زمینه ـس ولی از لحاظ $$Bada بودن در حد کارماین (برادر سوم توی گیرز 3) هم نیست :D

@ مرتضی :
کی میگه Cool همون $$Bada ـه ؟ :|

@ آتوسا :

ترسناک کجا بود :D فن بازی هم نیست ! آقا من اشتباه میگم الان میرم نقد گیم اسپات رو میارم میکنم توی چشم همه ـتون :D
=======
حالا که جنگ رو شروع کردین باید همین نظرسنجی برگزار بشه تا به یه سریا بفهمونیم $$Bada به کی میگن >:)

آخرین ویرایش:

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
حالا که جنگ رو شروع کردین باید همین نظرسنجی برگزار بشه تا به یه سریا بفهمونیم $$Bada به کی میگن >:)

موافق نیستم با دانته و کریتوس
یک بار دیگه میگم گابریل و کریتوس خیلی بیشتر بهم میان :D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
کی میگه Cool همون $$Bada ـه ؟ :|

1fezlmbjbrsb3prqvfcj.jpg

2npg6ewf06c19kfgm32i.jpg

Need More Proof؟ :D منتقد گیم اسپات یه چیزی گفته برای خودش شما جدی نگیر :D

ابتدا از روی نعش بنده رد شده، سپس به فکر این نظرسنجی باشید :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
1fezlmbjbrsb3prqvfcj.jpg

2npg6ewf06c19kfgm32i.jpg

Need More Proof؟ :D منتقد گیم اسپات یه چیزی گفته برای خودش شما جدی نگیر :D

ابتدا از روی نعش بنده رد شده، سپس به فکر این نظرسنجی باشید :D
ببین به غیر از Cool چی نوشته بعد بگو بیداس بودن یعنی جلف بازی >:) اون Awesome رو که میبینی ایشالا ؟ :D یعنی واژه ی بیداس رو هم تحریف کردید رفت ! :D این کولی که اینجا نوشته با اون کول دانته خیلی فرق داره ! یه زمان هست طرف میزنه خیلی راحت یکی رو جر واجر میده طرف داد میزنه Cooooooool ! این اون منظورشه نه اجرای نمایش سیرک :D
http://www.gamespot.com/god-of-war/reviews/god-of-war-review-6120758/
پاراگراف چهارم همون دو خط اول :
A big part of what makes Kratos so endearing, despite his cruel and unforgiving demeanor, is how much of a total bada$$ he is
می تونید با دیکشنریهاتون سوت بلبلی تمرین کنید >:)

مرتضی جون از هر جا لازم باشه رد میشیم :D آقا همگی نظرسنجی رو تصویب کنید :D اون علی صلح و صفا کو که یه زمان توی امضاش می نوشت لُرد کریتوس ؟ :D نکنه توی این مدت اون بنده خدا رو هم منحرف کردید ؟ :D

آخرین ویرایش:

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
من به عنوان نایب علی :D میگم نه امکان نداره دانته و کریتوس رو رو به روی هم بزارین :D چون اصلا انصاف نیس :D
هیچ ربطی هم بهم ندارن :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
من به عنوان نایب علی :D میگم نه امکان نداره دانته و کریتوس رو رو به روی هم بزارین :D چون اصلا انصاف نیس :D

ربط که دارن ولی همونیه کف گفتم :D
درسته اینجا کلی DMC فن و سونی هیتر و ... داریم :biggrin1: ولی اگه همشون جمع بشن هم جلو کریتوس ( :> ) 30 % رای هم نمیارن :biggrin1:

من منظورم این بود اینقدر شکست بدی در انتظار دانته است که کسی از DMC فن ها فک نکنم راضی بشه :-? :biggrin1:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

منم به عنوان عضو کوچکی از این خانواده میگم باید این نظرسنجی تایید بشه :D
پ.ن : آقایی که پیشنهاد دادی پاشو بیا یه کم گرد و خاک کن :D

@ مرتضی :
حقیقت چیزیه که لینکش رو گذاشتم :D
بحث $$bada که تموم شده ـس قرار هم نیست زیر عکس ها بنویسیم :D فقط می خواهیم کریتوس رو توی نظر سنجی شرکت بدیم :D نگران نباشید تمام 360 فن های سایت عین تانک پشتتون هستن :D جمعیتشون هم فکر کنم از 50% کل کاربرهای سایت بیشتر باشه :D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
@Chuji

وقتی مستندات رسمی رو قبول ندارید من چی بگم خب :D

برام سواله، وقتی نتیجه رو می دونید چرا میخواین نظرسنجی برگذار کنین؟ :D معلومه کریتوس میبره! خودتون می گفتید "برد 70 به 30 که دیگه مزه نداره!" (نقل به مضمون) اگه میخواین نظرسنجی برگذار کنیم بیست صفحه برای همدیگه عکس بذاریم زیرش بنویسیم Badass، اشکال نداره میتونید تصویبش کنید.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
منم به عنوان عضو کوچکی از این خانواده میگم باید این نظرسنجی تایید بشه :D
پ.ن : آقایی که پیشنهاد دادی پاشو بیا یه کم گرد و خاک کن :D
خدایی اصلاً حق دانته این نیست :crying1:

حداقل بگذار Gabriel رو جلو پای کریتوس قربونی کنیم :> :D

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
ربط که دارن ولی همونیه کف گفتم :biggrin1:
یعنی فکر می کنی منِ dmc فن از اون هیکل کریتوس می ترسم :| :D

آقا Bring it On
دانته برندس :D >:)

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
عشق فقط یک کلام،دانته علیه السلام.

---------- نوشته در 10:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:44 PM ارسال شده بود ----------

@Chuji

وقتی مستندات رسمی رو قبول ندارید من چی بگم خب :D

برام سواله، وقتی نتیجه رو می دونید چرا میخواین نظرسنجی برگذار کنین؟ :D معلومه کریتوس میبره! خودتون می گفتید "برد 70 به 30 که دیگه مزه نداره!" (نقل به مضمون) اگه میخواین نظرسنجی برگذار کنیم بیست صفحه برای همدیگه عکس بذاریم زیرش بنویسیم Badass، اشکال نداره میتونید تصویبش کنید.

بد ترسیدینا...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر