X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
پرنسسی (ماست ـی :d) که به مبارزه با اهریمن پرداخت :

من از بازی این دختره بدم میاد :|
اونم از تو بدش میاد!!!
yahoo_4.gif

چطوری یه بازی میتونه از یه نفر بدش بیاد!؟ :-?

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
از اليكا شديد حمايت ميشه . فقط اين كالينا فكر نكنم زياد دووم بياره جلوي اليكا.:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
من با اینکه از الیکا به شدت حمایت میکنم! ولی میدونم اکثریت به POP 2008 هیت میورزن! :d ==> الیکا عمرا رای نمیاره :-"
نزارید این نظرسنجی رو :-"
---
به نظرم ایندفعه دیگه روی مهدی رو زمین نندازید و تگ تیمی که در مورد بتمن گفت رو بزارید! :d (البته با آپدیت مرتضی فکر کنم :d ) با اینکه 3تا از 4تا قبلا حضور داشتن:-" ولی باز هم گزینه ی خوبیه! چون اگر جلوش جوکر نباشه مطمئنا میبره :-" ( و هم اینکه این مهدی فکر کنم تا الان افسرده شده انقدر پیشنهاد داده و قبول نشده :d )

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
چند تا موضوع اینجا وجود داره :D اول اینکه برعکس همه من فکر می کنم الیکا از Kaileena معروف تره و بیشتر رای میاره، دوم اینکه به نظرم اینبار تگ تیم بریم بهتره سوم اینکه الان این پست من 6 تا لایک خورده، هم تگ تیمه و هم بتمن داره :D

این خیلی خوبه به نظرم :D البته اگه Batman & Cat Woman vs Joker & Quinn بود خیلی بهتر می شد :D

نظرتون چیه؟ :-/ :D

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
فقط ایندفعه نظر سنجی نذارین که یکیش رو بشناسن اون یکیش رو نه
من الیکا رو میشناسم ولی kaileena رو نه

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
فقط ایندفعه نظر سنجی نذارین که یکیش رو بشناسن اون یکیش رو نه
من الیکا رو میشناسم ولی kaileena رو نه
همیشه که قرار نیست همه همه رو بشناسن:d,هیچ وقت نبوده که همه هر دو طرف رو آشنا باشن!!!
چند تا موضوع اینجا وجود داره :D اول اینکه برعکس همه من فکر می کنم الیکا از Kaileena معروف تره و بیشتر رای میاره، دوم اینکه به نظرم اینبار تگ تیم بریم بهتره سوم اینکه الان این پست من 6 تا لایک خورده، هم تگ تیمه و هم بتمن داره :D
نظرتون چیه؟ :-/ :D

این جوکر و بتمن اگه بزارین بیشتر تاپیک میره تو فاز فیلم نولان نه بازیهاش!!!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
این جوکر و بتمن اگه بزارین بیشتر تاپیک میره تو فاز فیلم نولان نه بازیهاش!!!
با این هم موافقم البته ! :-" :d
---
مهدی بیا یک پیشنهاد دیگه بده :-"

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
بجز بت من هیچ نظرسنجی برای این دور پذیرفته نیست:d
4 تا پیشنهاد دادم چند صفحه قبل برسیشون کنید بت من هم از فیلمش بحث نمیشه فیلم تاپیک تو بخش آزاد داره:d
هرکسی هم مخالفه با KGB طرف بره یک ک.گ.ب رو تو ویکی پیدا سرچ کنه به عظمت پی ببره:d

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
همیشه که قرار نیست همه همه رو بشناسن:d,هیچ وقت نبوده که همه هر دو طرف رو آشنا باشن!!!
منظورم رو نگرفتی
الیکا و kaileena رو هم از خودم مثال زدم مثال خوبی هم نزدم:dچون هر دو فک کنم کم پیدان
مثلا مرد عنکبوتی و بت من رو فک کنم همه میشناسن نمیتونم تصور کنم یکی اینا رو نشناسه
اینا هم نمیگم تو نظر سنجی باشن
منظورم مثل vincent valentine و vergil نباشه:d
امید وارم بفهمی منظورم چی بود:d

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
کلا بتمن رو بیخیال بنظرم بیاین ریدل و جوکر رو به جون هم بنداریم....

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان@
باو ن دیشب چت کرده بودم و نفهمیدم کدوم پست ها رو خوندم و کدوما رو نخوندم:d این سمت راستیه خیلی خوفه>:) توی کدوم بازی یا فیلم یا کمیکش بوده؟
15330673771066138084.jpg

اوشون batzarro هستن و برعکس بقیه که Villain هستن ایشون Super Villain هست :D توی کمیک ـه ولی حضور ذهن در مورد بازی ندارم بعضی جاها دیدم گویا توی یکی از بازیهای قدیمی عکسش بود بعضی جاها هم خبری نبود :D ولی در کل باید بگم شخصیت بسیار خفنی داره و به شرح زیره :
این بشر کلاً همه چیزش برعکس بتمن ـه :D علاوه بر اینکه این برعکس بودن ، توی آرم ِ برعکس خفاش روی لباسش و برعکس بستن کمربند بتمن مشهوده ، ایشون اسمشم Wayne Bruce هست :D لقب خودش رو هم گذاشته " بدترین کارآگاه دنیا " (دقیقاً بر عکس بتمن) :D و نکته ی جالب دیگه اینکه خودش با گلوله پدر و مادر خودش رو کشته و تمام اخلاقیاتش بر عکس بتمنه :D

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر