X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
DMC رو که بازی کردی درسته ؟! :D
ساسکه = ورجیل

نوید گوش نکن :D ساسکه اصلا هیچ سنخیتی با ورجیل نداره :D یعنی این بشر کجا:
02853333455255709659.png

و ورجیل کبیر کجا! :D
به گارا رای بده، باشد که شن های سوناگاکوره همراهت باشن! :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
تازه طرفدارِ slipknot هم هست :biggrin1:

نظرم عوض شد >:d

نوید گوش نکن :biggrin1: ساسکه اصلا هیچ سنخیتی با ورجیل نداره :biggrin1: یعنی این بشر کجا:

=))

قیافه رو . خجالت نمیکشه اینو با ورجیل یکی میکنه ؟!!!
علی کیه باو عشق است Slipknot :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ساسکه پدر مادرش رو از دست داد، عشق رو که از دست نداد! حتی بعد از مرگ اونا مردم بهش احترام می ذاشتن، دوستش داشتن! درسته که باید می رفت و انتقامش رو می گرفت من هم اگر جاش بودم همین کارو می کردم ولی حداقل عشق کسایی که حال کنارم بودن رو قبول می کردم باهاشون می موندم و بعد از اینکه فهمیدم برادرم بی گناه بوده با صحبتهای اون با فداکاری هاش کنار می اومدم، تبدیل نمی شدم به یه سنگ بی احساس که در حال حاضر فقط هدفش قوی تر شدنه !
با این همه بازم من معتقدم به این حرف کاکاشی که اون زمان به ساسکه زد : " انتقام چیزی رو حل نمی کنه ! همه ی کسایی که روی دنبال انتقام بودن، در نهایت فقط خودشون رو نابود کردن ! " و حالا هم این ساسکه فقط خودش رو خراب کرده ! چرا یه نفر مثه گارا باید بشه فرمانده ی کل قوا و همه از دستوراتش اطاعت کنن! یه نفر که نه می دونسته خانواده چیه نه عشق چیه نه روابط چیه یه کسی که خب اصل و نسبی هم نداشته ولی یه اوچیهایی که با اصل و نسب حالا باید تبدیل به کسی بشه که فقط به دنبال قدرته !!
نمیدونم تا کجای انیمه دیدی ولی خب بعد از دست دادن خاندانش مردم با یه دید بهش نگاه میکردن. بعد از کشتن شدن قوم اوچیها، برای مردم کونوها ساسکه دیگه اون ساسکه اوچیها قدیمی نبود و تبدیل شد به آخرین باز مانده قوم خودش و طرز رفتار مردم هم باهاش تغییر کرد (به محض اینکه از جایی رد میشد سریعا همه شروع میکردن پچ پچ کردن، همیشه تنها بود و هیچکس بهش نزدیک نمیشد و ...)
اتفاقا ساسکه داشت دقیقا همین راه ناروتو رو پیش میرفت و دوستاش براش خیلی اهمیت داشتن طوری که کم کم داشت قضیه انتقام رو فراموش میکرد ولی این ایتاچی بود که نذاشت همچین اتفاقی بیوفته. بعد از گذشت سالها ساسکه احساس میکرد که تونسته یه خانواده جدید برای خودش پیدا کنه (تیم کاکاشی) اما ایتاچی به بدترین شکل ممکن بهش یادآوری کرد که همه عزیزانش رو ازش گرفته.
وقتی که ایتاچی از تسوکیومی روی ساسکه استفاده کرد، 2 روز متوالی داشت همون صحنه مرگ پدر و مادر و خاندانشون رو نشونش میداد. تحربه یه همچین اتفاقی همون یکبارش هم میتونه شخص رو نابود کنه ولی اینکه برای 2 روز متوالی بارها و بارها شاهد مرگ عزیزانت باشی و نتونی هیچکاری برای کمک بهشون انجام بدی ...... هر کس دیگه ایی هم جای ساسکه بود از پا در میومد.

تازه بعد از همین اتفاق هم باز ساسکه سعی داشت بیخیال انتقام بشه و بعد از گوش دادن به حرفای کاکاشی آروم شده بود و آماده برگشتن پیش دوستاش بود که دست نشانده های اوروچیمارو نزاشتن اینکار رو بکنه. بعد از حرفای ایتاچی در مورد ضعیف بودن ساسکه و فرو بردنش توی تسوکیومی، همین که ساسکه میخواست آروم بشه افراد اوروچیمارو اومدن و به ساسکه ثابت کردن که ایتاچی درست میگفته !!!

هر کی باشه بعد از همچین اتفاقاتی کنترل خودش رو از دست میده و تمام تلاشش رو میکنه تا اونقدری قوی بشه که بتونه انتقامش رو بگیره.

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
صداش هم همینطور :D
وای صدای گارا فوق العاده ست! وقتی میگه Sabaku Soso اصلا آدم میخواد همونجا تعظیم کنه در مقابل ابهت این بشر! :D یعنی Akira Ishida یه استاد به حساب میاد در زمینه دوبله انیمه! صدای Katsura توی Gintama و Zeref توی Fairy Tail هم برعهده ی ایشیدا ست :D
05209541947716361772.jpg
:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یه 5 دقیقه نبودم ها سریع یه رای رو روی هوا زدید ؟ :| :D
نوید بیا برو به ساسکه رای بده اصلا به حرف اینا گوش نکن :D ساسکه عینا همون ورجیله، از اخلاق و رفتارش بگیر تا علاقه اش به Katana :D

اون Slipknot هم فیکه و شایعه ای بیش نیست، گارا 24 ساعت داره خاک بازی میکنه دیگه کی وقت میکنه بیاد آهنگ گوش بده =))

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
نمیدونم تا کجای انیمه دیدی ولی خب بعد از دست دادن خاندانش مردم با یه دید بهش نگاه میکردن. بعد از کشتن شدن قوم اوچیها، برای مردم کونوها ساسکه دیگه اون ساسکه اوچیها قدیمی نبود و تبدیل شد به آخرین باز مانده قوم خودش و طرز رفتار مردم هم باهاش تغییر کرد (به محض اینکه از جایی رد میشد سریعا همه شروع میکردن پچ پچ کردن، همیشه تنها بود و هیچکس بهش نزدیک نمیشد و ...)
اتفاقا ساسکه داشت دقیقا همین راه ناروتو رو پیش میرفت و دوستاش براش خیلی اهمیت داشتن طوری که کم کم داشت قضیه انتقام رو فراموش میکرد ولی این ایتاچی بود که نذاشت همچین اتفاقی بیوفته. بعد از گذشت سالها ساسکه احساس میکرد که تونسته یه خانواده جدید برای خودش پیدا کنه (تیم کاکاشی) اما ایتاچی به بدترین شکل ممکن بهش یادآوری کرد که همه عزیزانش رو ازش گرفته.
وقتی که ایتاچی از تسوکیومی روی ساسکه استفاده کرد، 2 روز متوالی داشت همون صحنه مرگ پدر و مادر و خاندانشون رو نشونش میداد. تحربه یه همچین اتفاقی همون یکبارش هم میتونه شخص رو نابود کنه ولی اینکه برای 2 روز متوالی بارها و بارها شاهد مرگ عزیزانت باشی و نتونی هیچکاری برای کمک بهشون انجام بدی ...... هر کس دیگه ایی هم جای ساسکه بود از پا در میومد.

تازه بعد از همین اتفاق هم باز ساسکه سعی داشت بیخیال انتقام بشه و بعد از گوش دادن به حرفای کاکاشی آروم شده بود و آماده برگشتن پیش دوستاش بود که دست نشانده های اوروچیمارو نزاشتن اینکار رو بکنه. بعد از حرفای ایتاچی در مورد ضعیف بودن ساسکه و فرو بردنش توی تسوکیومی، همین که ساسکه میخواست آروم بشه افراد اوروچیمارو اومدن و به ساسکه ثابت کردن که ایتاچی درست میگفته !!!

هر کی باشه بعد از همچین اتفاقاتی کنترل خودش رو از دست میده و تمام تلاشش رو میکنه تا اونقدری قوی بشه که بتونه انتقامش رو بگیره.

تا آخرین قسمتی که از انیمه اومده همه رو دیدم :D

می دونم اینارو باز میگم بعدش چی! رفت و زد و برادرش رو کشت، بعدش که می تونست برگرده! دنزو رو هم کشت قبول! دیگه چرا اینقدر بی رحم شده بود که می خواست کارین رو بکشه ؟
من گفتم ساسکه همه بچه ی پاکی بود ولی کم کم تو راهی قدم گذاشت که اصلا نمی فهمه بقیه چقدر دارن براش تلاش می کنن، گارا توی آخرین دیدارش با ساسکه با اون ابهت با اون مقام بهش گفت من و تو مثه همیم بیا و دست برادر ولی ساسکه چشاش رو همه چی بسته بود

اتفاقاتی که اون زمان براش افتاد، مرگ پدر و مادرش و همه درسته که یه بچه رو نابود می کنه ولی بازم ساسکه یه آدم متزلزله! یعنی با هر حرفی میشه اون به هر طرفی کشوند، به قول ایتاچی حرف قشنگی به ناروتو می زد : " ساسکه الان مثه یه صفحه ی سفید می مونه و به هر رنگی می تونه در بیاد. "
باید قبول کرد که چنین شخصیتی از لحاظ روحی اصلا ثبات نداره !

وای صدای گارا فوق العاده ست! وقتی میگه Sabaku Soso اصلا آدم میخواد همونجا تعظیم کنه در مقابل ابهت این بشر! :biggrin1: یعنی Akira Ishida یه استاد به حساب میاد در زمینه دوبله انیمه! صدای Katsura توی Gintama و Zeref توی Fairy Tail هم برعهده ی ایشیدا ست :biggrin1:

صدای سه نفر هست که تو دوبله ی ژاپنی انیمه من عاشقشون یکی گارا یعنی به قول تو آدم می خواد همون لحظه جلوش سر تعظیم فرود بیاره :D
یکی شیکاکو که وقتی میگه : شیکاماریو ! ( با همین لحن میگه دقیقا :D ) آدم چهار ستون بدنش شروع به لرزیدن می کنه :D
یکی هم مرد ماسکی :D و مادارا اوچیها :D

اون Slipknot هم فیکه و شایعه ای بیش نیست، گارا 24 ساعت داره خاک بازی میکنه دیگه کی وقت میکنه بیاد آهنگ گوش بده
yahoo_24.gif

هدفون میزاره تو گوشش :D کلا این شنهاش همون با ترکهای Slipknot به رقص در میان >:) >:d<

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
تا آخرین قسمتی که از انیمه اومده همه رو دیدم :D

می دونم اینارو باز میگم بعدش چی! رفت و زد و برادرش رو کشت، بعدش که می تونست برگرده! دنزو رو هم کشت قبول! دیگه چرا اینقدر بی رحم شده بود که می خواست کارین رو بکشه ؟
من گفتم ساسکه همه بچه ی پاکی بود ولی کم کم تو راهی قدم گذاشت که اصلا نمی فهمه بقیه چقدر دارن براش تلاش می کنن، گارا توی آخرین دیدارش با ساسکه با اون ابهت با اون مقام بهش گفت من و تو مثه همیم بیا و دست برادر ولی ساسکه چشاش رو همه چی بسته بود

اتفاقاتی که اون زمان براش افتاد، مرگ پدر و مادرش و همه درسته که یه بچه رو نابود می کنه ولی بازم ساسکه یه آدم متزلزله! یعنی با هر حرفی میشه اون به هر طرفی کشوند، به قول ایتاچی حرف قشنگی به ناروتو می زد : " ساسکه الان مثه یه صفحه ی سفید می مونه و به هر رنگی می تونه در بیاد. "
باید قبول کرد که چنین شخصیتی از لحاظ روحی اصلا ثبات نداره !

خب اگه تا اینجای کار ساسکه رو درک کردید، درک بقیه کارهاش که دیگه راحت تره :D

اون همه از برادر خودش تنفر داشت، به هر طریقی تلاش کرد تا اون رو بکشه و نهایتا موفق هم شد، خب بعدش چی ؟! اگه توبی ساسکه رو پیدا نمیکرد به نظرتون چه اتفاقی میوفتاد ؟ مطمئنا الان که به هدفش رسیده و انتقامش رو گرفته دیگه هیچ دلیلی نداره بیش از این به خودش سختی بده و خیلی راحت میتونه برگرده به دهکده اش و در کنار دوستاش زندگی جدیدی برای خودش شروع کنه. پس مطمئنا اگه توبی پیداش نمیکرد ساسکه برمیگشت به کونوها.

اما توبی پیداش کرد و یه حقیقت خیلی خیلی تلخ تر رو بهش گفت ! وقتی این همه زجر بکشید، این همه سختی رو تحمل کنید و نهایتا برای گرفتن انتقام خانواده و قومتون برادر خودتون رو بکشید، چه حسی بهتون دست میده که بفهمید برادرتون مقصر نبوده ؟! نه تنها مقصر نبوده بلکه داشته از شما مراقبت میکرده و تمام زندگیش رو وقف این کرده تا از شما در برابر مقصر اصلی محافظت کنه!
در واقع ساسکه بزرگترین ضربه رو اینجا خورد، برادرش زجر کشید تا از ساسکه محافظت کنه در حالی که ساسکه ازش متنفر بود. هر کسی جای ساسکه بود مطمئنا خشمش چندین برابر میشد و سعی میکرد حتی اگه به قیمت جونش هم تموم بشه انتقام خانواده، خاندان و از همه مهمتر برادرش رو از مقصر اصلی بگیره.

وقتی اوضاع بدتر میشه که مقصر اصلی در واقع دهکده اییه که ساسکه تمام این مدت اون رو خونه خودش میدونست. اینجا بود که ساسکه به طور کامل همه چیز رو فراموش کرد و فقط در فکر انتقام فرو رفت و بشخصه نمیتونم هیچ خورده ایی به این کار ساسکه بگیرم و هرکاری بکنه درکش میکنم. ساسکه الان نسبت به همه بی اعتماد شده و هیچکش جز خودش براش مهم نیست و این موضوع هم کاملا قابل درکه، وقتی کسایی که از دوران بچگی بهشون اعتماد کرده بود و بهشون اهمیت میداد همون قاتل های خانواده و برادرش از آب در اومدن، چطور میتونه به شخص دیگه ایی اعتماد کنه و به کسی غیر از خودش اهمیت بده ؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
خدایی بحث Slipknot شد من واقعا شرمندت شدم علی . از Stone Sour هم نام میبردن بچه ها بازم کارساز بود به خاطر اردات خاصی که به Corey Taylor و James Root دارم :d
به هر حال فرق خاصی نمیکرد آخرش گارا برنده میشه دیگه حالا با یه رای بیشتر یا کمتر :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
علی من همچنان باهات مخالفم! :d ساسکه از همون موقعی که به اوروچیمارو پیوست،به کونوها خیانت کرد و شد دشمن کونوها! هیچ ربطی به دونستن حقیقت نداره! :d (دوست دشمن=دشمن! :d وقتی ساسکه توی گروه اوروچیمارو هست یعنی دشمنه! :d )
بعدش اینکه اگر برادرش رو دوست داشت،به خواست برادرش که نجات کونوها بود احترام میزاشت! ایتاچی خودش بود که انتخاب کرد اوچیها رو بکشه! صدها آنبوی دیگه هم توی کونوها بود! و مطمئنا همشون هم قوی هستن،ولی داوطلبانه ایتاچی اینکار رو انجام داد! این نشون میده که ایتاچی هم با کار اوچیهایی ها مشکل داشته! (نگو تنها دلیلش نجات ساسکه بوده که قبول نمیکنم! :d )
+ الان ساسکه داره به توبی گوش میده! توبی؟ اگر با این همه قدرتش و اینکه میگه ماداراست،هیچ واکنشی به قتل خاندان اوچیها نداشته،اولین خائن خودشه! اگر ساسکه راست میگه بزنه این رو نفله کنه:-" :d (البته با این نوع قدرت گرفتن ساسکه اصلا بعید نیست :d :-" )

در مورد اینکه گفتی بعد از اون واقعه نگاه مردم به ساسکه عوض شد! پچ پچ کردن رو با اینکه طرف رو مثل یک هیولا حساب میکردن یکی میکنی؟ :d ساسکه هیچی که نداشت،بچه ها (دخترها:-" )همیشه دور و برش بودن و تحسینش میکردن! یحتمل اگر کسی رو هم میکشت بازم تحسینش میکردن:-" اما از اونطرف یکی مثل ناروتو یا گارا ! هیچ بچه ای حق نداشت بهشون نزدیک بشه! ناروتو بدبخت به خاطر هیناتا دعوا کرد آخرشم مجرم شناخته شد! :d یا گارا که برای امتحان کردنش بهش چه دروغ هایی گفتن،که همین چند قسمت پیش هم اشکش رو در اوردن:-s و تا امتحان چونین ازش به عنوان یک سلاح استفاده میکردن! اما بعد از حرف زدن با ناروتو فهمید کیه و چیه و باید چیکار کنه! :d اون خشونت و عشق کشتارش رو کنار گذاشت، و حالا به عنوان کازه کاگه ای که کل دهکده بهش احترام میزارن و فرمانده ی کل قوا که توی مبارزات انرژی خفنی میده به سربازها داره به زندگیش ادامه میده! :d توی همین چند قسمت هم دیدیم که با هوش و قدرتش 2تا کاگه رو ترکوند:-" :d

کلا سختیی که جینچوریکی ها کشیدن به نظرم خیلی سخت تر بوده! ولی جینچوریکی های نسل فعلی،سعی کردن آدم باشن و برای مردمشون یکجوری قهرمان باشن! :d فقط حیف که فعلا به جز گارا هیچکدوم به مقامی که حقشون بود نرسیدن:-"

---
@نوید!
معذرت خواهی چیه :-" رای درست رو دادی دیگه! :d اگر به ساسکه رای میدادی باید از بشریت تقاضای بخشش میکردی:-" :d

این هم یک عکس در جهت تخریب ساسکه :-"

---
در مورد دور چشم های گارا بگم! این بشر آرایش نمیکنه ها! کلا چشم هاش از بدو تولد همینطور بوده :d

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
من به Sabaku No Gaara رأی می دم:x واقعاً یک شخصیت با جذبه و دوست داشتنیه>:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
امیر دوباره شروع کردی به تخریب ساسکه ؟! :| :D ساسکه از اوروچیمارو استفاده کرده تا به قدرت برسه، بعدش هم به زیباترین صورت ممکن کشتش :D درواقع اونجا هنوز یه شخصیت مثبت بود (یادت نیست بهش گفت "حالم از این آزمایشاتی که روی انسان ها انجام میدی بهم میخوره" و همینطور هیچکس رو هم نمیکشت و همه رو زنده میزاشت ؟! :D )

ساسکه الان دقیقا داره همینکار رو با توبی هم انجام میده. ببین کی بهت میگم همین ساسکه علیه توبی میشه و نهایتا میکشتش ( یا در کشتنش کمک میکنه :D )

دوباره برگشتی سر خونه اول ! زجری که ساسکه کشید بدتر بود چون همه چیز داشت و از دستشون داد :D
-------
@ نوید
نه :((
حالا اشکال نداره، میتونی برای جبران این کار یه هفته آواتار ورجیل بزاری :-":d
-------
@ کیان
از تو دیگه توقع نداشتم :| :D حالا امیر گمراه شده، تو دیگه چرا به ساسکه هیت میورزی ؟! :D

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
امیر دوباره شروع کردی به تخریب ساسکه ؟! :| :D ساسکه از اوروچیمارو استفاده کرده تا به قدرت برسه، بعدش هم به زیباترین صورت ممکن کشتش :D درواقع اونجا هنوز یه شخصیت مثبت بود (یادت نیست بهش گفت "حالم از این آزمایشاتی که روی انسان ها انجام میدی بهم میخوره" و همینطور هیچکس رو هم نمیکشت و همه رو زنده میزاشت ؟! :D )

ساسکه الان دقیقا داره همینکار رو با توبی هم انجام میده. ببین کی بهت میگم همین ساسکه علیه توبی میشه و نهایتا میکشتش ( یا در کشتنش کمک میکنه :D )

دوباره برگشتی سر خونه اول ! زجری که ساسکه کشید بدتر بود چون همه چیز داشت و از دستشون داد :D
-------
@ نوید
نه :((
حالا اشکال نداره، میتونی برای جبران این کار یه هفته آواتار ورجیل بزاری :-":d
-------
@ کیان
از تو دیگه توقع نداشتم :| :D حالا امیر گمراه شده، تو دیگه چرا به ساسکه هیت میورزی ؟! :D

به دلیل پاره ای از مسائل مثل اسپویل و اینا چون بنده مانگا هم می خونم و جلوتر هستم سعی می کنم در مقابل این جمله سکوت کنم :D

و اینکه بازم یه نکته ی کوچولو هست در مورد ایتاچی و ساسکه و اینکه ساسکه بخاطر برادرش هم انتقام نمیگیره از کونوها بلکه فقط و فقط بخاطر خودش داره این کارو می کنه چون فکر می کنه بدبخت شده و اونا حقشون این نیست که خوشبخت باشن !!! بازم به دلیل پاره از مسائل اسپویلی از ادامه دادن این مبحث معذورم :D

در مورد دور چشم های گارا بگم! این بشر آرایش نمیکنه ها! کلا چشم هاش از بدو تولد همینطور بوده
yahoo_4.gif
اتفاقا امیر خان در ادامه ی این جمله ی شما عرض کنم اگر آرایش می کرد چه بسا شخصیتش واقع گرایانه تر میشد مگر نه حالا ملت هی راه می افتن به بنده خدا میگن راکون بی ابرو :| :D واقعا درک نمی کنم چرا دور چشاش مشکیه بچم :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
به دلیل پاره ای از مسائل مثل اسپویل و اینا چون بنده مانگا هم می خونم و جلوتر هستم سعی می کنم در مقابل این جمله سکوت کنم :D

و اینکه بازم یه نکته ی کوچولو هست در مورد ایتاچی و ساسکه و اینکه ساسکه بخاطر برادرش هم انتقام نمیگیره از کونوها بلکه فقط و فقط بخاطر خودش داره این کارو می کنه چون فکر می کنه بدبخت شده و اونا حقشون این نیست که خوشبخت باشن !!! بازم به دلیل پاره از مسائل اسپویلی از ادامه دادن این مبحث معذورم :D
* "مانگا" رو توی اولین جمله میبینه و از ترس اسپویل فرار میکنه *
:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر