X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
6=6 مساوی :D
فقط میت بوی موجودی ندیدم انقدر تلاش و پشتکار داشته باشه ما بودیم همون مرحله اول بیخیال میشیدم :D
این بازی سخت ترین بازی عمرمه Darl souls رو تموم کردم اینو هنوز دارم میرم تو یه باس گیر کردم نمیتونم رد کنم :|

[/SPOIL
ER]

از این شخصیت dr.festus هم خیلی خوشم میاد فقط میدل فینگر نشون میده :D

آخرین ویرایش:

BlackRainbow

کاربر سایت
Oct 14, 2011
12
با رای من هم هردو مساوی شدن :))

من که با meat boy آشنایی ندارم .. isaac رو هم رای دادم چون خیلی مظلوم بنظر میاد آدم یاده این شکلکای اموها میافته:)

shm744

کاربر سایت
May 8, 2008
391
نام
شهام سمیع عادل
با رأی من Meatboy رأی 8 به 7 جلو افتاد :d
منم اسپیس ترکوندم واسه میت بوی ها !!!
یعنی کیبورد اسپیسش دگرگون شد حسابی !!!!

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
حیف که فردا و پس فردا امتحان دارم نمی رسم خیلی بیام! ... isaac بازها این دو روز جبهه رو حفظ کنید تا من برگردم!:d
هر چند به پسر گوشتی قهرمان هم خیلی ارادت دارم ولی اگه ایزاک برنده نشه کل تاپیک رو به همراه تمام اعضاش از جمله خودم به نابودی میکشم!!!!>:):d

wrupz1h8fe3f7yvloa0.jpg

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
يكي اين دوتا رو به ما معرفي كنه:d بينم علي اين ميت بوي چرا عين خودت بدتركيبه:dبچه كرمونه؟:dهم محلي؟:dهم سن؟:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
يكي اين دوتا رو به ما معرفي كنه:d بينم علي اين ميت بوي چرا عين خودت بدتركيبه:dبچه كرمونه؟:dهم محلي؟:dهم سن؟:d
برو بمیر باو!:d
خیلیم خوشگله! میدونم حسودیت میشه!:p
جفتشون بازی های یه سازنده هستن و بینهایت سخت و طاقت فرسا هستن! کافیه یه بار بازیشون کنی تا بفهمی شکسته شدن یه دسته چه لذتی داره!>:d

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
بچه ها برای منم توضیح بدید که اینارو...
علی نترکی، آخرش کار خودت رو کردی؟ حالا یعنی باید برم بازی کنم...؟
Damn

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
هر دو کاراکتر غم بسیار عظیمی در دل دارن و آدم دلش نمیاد یکی رو نسبت به اون یکی انتخاب کنه ! :D
ولی خب Isaac مظلوم تره به نظرم ! :D Meat Boy برای رسیدن به عشقش فداکاری میکنه و جای سالم توی بدنش نمونده ، ولی Isaac یه بچه معصوم بدبخت هست که مادرش میخواد قربونیش کنه و توی سیاهچال ها باید با زشت ترین جک جونورهای ممکن روبرو بشه ! :D اصلآ وقتی اسلحه این بنده خدا ، اشک های چشماش هست دیگه آدم روش نمیشه بهش رآی نده ! :D

عکسی از Isaac و Meat Boy و Gish (اولین بازی مک میلن که خیلی هم جالب بود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
رای من هم ایزاک! :d بازیش که خداست بحثش جداست! :d
ولی خود ایزاک هم خیلی خیلی مظلوم و دوست داشتنیه! مظلوم ترین آدم توی دنیای گیم همینه! بچه به این کوچیکی بین این همه جک و جونور ترسناک! :((

این هم داستان بازی(شروع داستان البته! ) از زبان دوست عزیزمون raya2 :

یکی بود یکی نبود. یه مامانه بود با پسر کوچولوش که با هم شاد و خرم بودن. پسره همش با اسباب بازیهاش بازی میکرد. مامانه هم همش از طریق تلویزیون شبکه ی مسیحیهارو نگاه میکرد. یه روز یه صدا از آسمون به مامانه ندا میده که پسرت خیلی شیطون شده, حالشو بگیر. مامانه هم میگه چشم و اسباب بازیهای پسره رو میگیره. بعد از مدتی دوباره صداهه ندا میده به مامانه که پسرت گناهکاره, حالشو بگیر, مامانه هم پسررو توی اتاقش زندونی میکنه. ولی کار به اینجا ختم نمیشه و دوباره صداهه میگه که این کارا فایده نداره, باید پسرتو برام قربونی کنی. مادره هم بی چون و چرا قبول میکنه و با یه چاقو میره سمت اتاقه پسره. پسره که از شکاف درب موضوع رو میبینه, هی خودشو به این ور و اون ور میکوبه تا راه فراری پیدا کنه و ناگهان دربی چوبی زیر کفه اتاقش پیدا میکنه و میپره توش. ناغافل از اینکه وارد شهر غولها و آدمخورا شده و ...

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
مگه میشه اشکای بچه م آیزاک رو ببینی و بهش رای ندی ...

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
تاپیک خلوت شده...
سابقه نداشت این تاپیک بیافته رده ی سوم چهارم...
-------------------
مجبورم برم هرچه سریعتر این Meat Boy و Issac رو بازی کنم بیام یه ذره شیطنت و کل کل...
:p

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
تاپیک خلوت شده...
سابقه نداشت این تاپیک بیافته رده ی سوم چهارم...
-------------------
مجبورم برم هرچه سریعتر این Meat Boy و Issac رو بازی کنم بیام یه ذره شیطنت و کل کل...
:p

به خاطر کاراکتراشه که یکم کمتر معروفن
من خودم میتبوی رو تموم کردم و میدونم چطوریاست
ولی هنوز ایزاک رو بازی نکردم که بخوام شرکت کنم :d

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
آقا چه وضعیه 14 تا رای عقبیم صاحب تاپیک ها یه کاری بکنید این ایزاک چیه همش افت فریم :D
ایزاک رو میشه تا آخرش رفت ولی هنوز کسی رو ندیدم SMB رو تموم کرده باشه الان یه مدتی هست بازیشو گذاشتم کنار بخاطر دست درد و خراب شدن انالوگ سمت چپ :D اصلا اون زمانی که بازی اومد آمار فروش کیبورد و کنترلر چند برابر شد اینم چند نمونه

پس کسایی که میخوان اینو بازی کنن حتما یادشون باشه یه کنترلر قبلش بخرن ( توصیه پزشک :D )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر