X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
گابریل شخصیتش خیلی کلیشه ای هست و از اون شخصیت های هست که نمیشه زیاد باهاش ارتباط برقرار کرد بر عکس گرالت یک شخصیت کاملا واقعی هست که مانند یک انسان واقعی عمل می کنه و بسته به شرایط رفتارش عوض میشه.کلا شخصیت پردازی گرالت خیلی قوی تر کار شده.گابریل هم خوبه ولی شخصیتی کلیشه ای هست که بهتر از اون هم پیدا میشه

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
گابریل شخصیتش خیلی کلیشه ای هست و از اون شخصیت های هست که نمیشه زیاد باهاش ارتباط برقرار کرد بر عکس گرالت یک شخصیت کاملا واقعی هست که مانند یک انسان واقعی عمل می کنه و بسته به شرایط رفتارش عوض میشه.کلا شخصیت پردازی گرالت خیلی قوی تر کار شده.گابریل هم خوبه ولی شخصیتی کلیشه ای هست که بهتر از اون هم پیدا میشه
میشه یه مثال مشابه از یه شخصیت هم کلیشه ی گابریل برامون بیارید ؟ دی (این کلمه ی کلیشه ای گویا مُد شده دی)
گرالت هم منت به رمانش و گرنه خودش همچین چیز خاصی هم نیست !

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
گرالت ، یک آدم بی قید و بند و لاشیه که دومی نداره ! :biggrin1:
دوستان دیگه نبینم از این حرفا بزنیدا یعنی چی

خب خب می بینم که کارای بچه ها نتیجه داده
منظورم بیوگرافی هست
یا به قول احسان از هر 10 تا پست 9 تاش برای گرالته :d
خب جواب میده دیگه :d
ولی دوستان حواسشون جمع باشه که رودست نخوریم

حزب باد....
کی حذب باده ...ها ...)x

ezio 4

کاربر سایت
May 24, 2011
41
نام
Ezio Auditore
ارپز اول معلوم بود گرالت پر طرفدار تره که از نظر سنجی معلومه:d

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
میشه یه مثال مشابه از یه شخصیت هم کلیشه ی گابریل برامون بیارید ؟ دی (این کلمه ی کلیشه ای گویا مُد شده دی)
گرالت هم منت به رمانش و گرنه خودش همچین چیز خاصی هم نیست !
گابریل یک شخصیت مثل ماله تو قصه هاست ولی گرالت شخصیت پردازیش جوریه که انگار یک شخصیت واقعی و تاریخی هست.گرالت جوری نیست که همیشه کار درست رو انجام بده و هیچوقت هم شکست نخوره و یک تنه همه رو نابود کنه.گرالت اینقدر شخصیت پردازیش خوبه هست که گاهی میتونی به عنوان شخصیت منفی داستان بهش نگاه کنی

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
ارپز اول معلوم بود گرالت پر طرفدار تره که از نظر سنجی معلومه:d
چی می گی داداش گرالت که تازه جلو زده
اونم به خاطر زحمات شبانه روزی بچه ها

A R S A L A N

کاربر سایت
Nov 14, 2011
534
فکر کردم برای اولین بار شخصیت مورد علاقم بیشتر رای میاره ولی بازم نشد:((

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
گابریل یک شخصیت مثل ماله تو قصه هاست ولی گرالت شخصیت پردازیش جوریه که انگار یک شخصیت واقعی و تاریخی هست.گرالت جوری نیست که همیشه کار درست رو انجام بده و هیچوقت هم شکست نخوره و یک تنه همه رو نابود کنه.گرالت اینقدر شخصیت پردازیش خوبه هست که گاهی میتونی به عنوان شخصیت منفی داستان بهش نگاه کنی
من الان دقیقاً اسم اون شخصیت توی قصه ها رو میخوام که قبل از گابریل توی این نسل فراوون بوده ؟
اگر نمی تونید همچین شخصیتی نام ببرید پس انقدر شخصیت کلیشه ای رو به خیک این و اون نبندید (شکلک خنده) و گرنه الان منم میتونم بگم خب گرالت هم یه شخصیت واقعی و کلیشه ایه ! که واقعی تر از اون یه خروار بودن !
گابریل همیشه کار درست انجام داده ؟ بچه ها به کشتن چند نفر که مثبت بودن توی داستان اشاره نکردن ؟ الان شما دوستت رو بکشی میشه کار مثبت و درست ؟

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
ایول بچه ها بردیـــــــــم .... >:d<
دیگه دوره زمونه بچه مثبت هایی مثل گبریل به سر رسیده! :shrewd:
یه کف مرتب به افتخار خودتون!...

7a7slhu8g3qd2n5ysxwy.gif

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Gabriel Belmoun در ذهنم حک شده. C: LoS یکی از بهترین و خاطره انگیزترین بازیهای این نسل هست برای من. یعنی اگر 80 سال دیگه ازم بپرس 5 تا کرکتر محبوبت رو بگو، Gabriel Belmoun ام جزوشون هست.

5 کرکتر محبوبم:
Master Chief
Kratos
Solid Snake (و دارودسته دوستان مثل لیکوئید و گری فاکس و کلنل ولگن و باس و بیگ باس و .... :D).
Gabriel Belmoun
Sonic

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من فکر کنم بیشتر منظور کسایی که میگن گابریل ( گبریل؟ ) کلیشه ای هست، اینه که خیلی خاص نبود. یعنی بازیهای هم سبک انقدری شخصیت های اولشون خاص بودن که شاید گابریل خیلی ساده به نظر بیاد. فکر کنم البته.

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
من الان دقیقاً اسم اون شخصیت توی قصه ها رو میخوام که قبل از گابریل توی این نسل فراوون بوده ؟
اگر نمی تونید همچین شخصیتی نام ببرید پس انقدر شخصیت کلیشه ای رو به خیک این و اون نبندید (شکلک خنده) و گرنه الان منم میتونم بگم خب گرالت هم یه شخصیت واقعی و کلیشه ایه ! که واقعی تر از اون یه خروار بودن !
گابریل همیشه کار درست انجام داده ؟ بچه ها به کشتن چند نفر که مثبت بودن توی داستان اشاره نکردن ؟ الان شما دوستت رو بکشی میشه کار مثبت و درست ؟
شاهنامه یا ادیسه هومر رو یک چک کن می فهمی منظورم چیه.
منظورم من باورپذیر تر بودن شخصیت گرالت هست.گرالت شخصیته که تمام احساسات یک انسان واقعی مثلا طمع،خیانت،شجاعت و ... تو خودش داره و من به شخصه بیشتر باهاش ارتباط بر قرار می کنم.البته کلیشه ای بودن چیز بدی هم نیست ولی خب من تو شخصیت ها کلیشه زیاد از گابریل خوشم نمیاد

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
فکر کنم دیگه تمومه و ما برنده میشیم:d
Geralt در جواب ::d

sv38x5tnfsmbquamds6.jpg

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر