X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
آقا ما بدبختا به علت نداشتن کنسول از بازی کردن یه سری انحصاری محروم بوده ایم ...
اما این سم فیشر برا من یکی از محبوب ترین شخصیت های گیمیم هست ... مهم نیست ببره و یه ببازه چون تو قلب ما جا داره ...
اصلا از همون شماهر اولش یه حس خیلی متفاوتی با سم نسبت به بقیه کاراکتر های گیمی داشتم ...
فوق العاده خونسرد، باهوش، اخلاق های عجیب و گاها تیز ....
با اینکه نتیجه نظرسنجی کاملا مشخصه و طرفدارهای بیگ یاس (که با عرض شرمندگی نمیشناسمش ولی میدونم شخصیت خیلی با حالیه!) بیشترن ما از عمو ماهیگیر طرفداری می کنیم ....

اما راجع به نظرسنجی بعدی ....
الان که لیست ها رو نگاه کردم دیدم "تامی آنجلو" کبیر هنوز قرار نگرفته! جان من تو نظرسنجی بعدی یکی رو در مقابل تامی آنجلو بذارین ...

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
تورو خدا یکی منو از سر در گمی در بیاره!
ببینید big bossهمون snakeهستش که تو mg3بود و the bossهم همون زنه هست دیگه درست گفتم؟فقط اگه میخواین ادرس بدین از سر mg3بدین اخه من فقط اونو بازی کردم د باس تو ام جی اس 3 بود یا نبود؟

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
سم ماهیگیر به خاک و خون کشیده شد :| :D! نظر سنجی بعدی رو بزارید لطفا. به نظرم همینقدر تحقیر کافیه :D
تورو خدا یکی منو از سر در گمی در بیاره!
ببینید big bossهمون snakeهستش که تو mg3بود و the bossهم همون زنه هست دیگه درست گفتم؟فقط اگه میخواین ادرس بدین از سر mg3بدین اخه من فقط اونو بازی کردم د باس تو ام جی اس 3 بود یا نبود؟
کاملا درسته.

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
والا منم بازی نکردم نمی دونم

---------- نوشته در 02:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:37 PM ارسال شده بود ----------

نمی دونم چرا الان این جوری شدم :(
قبلا وقتی کسی رو نمیشناختم دنبال بیوگرافیشون بوم تا رای بدم
ولی الان دیگه اینجوری نیستم :|/:)
به نظر سنجی بی میل شدم /:):|

---------- نوشته در 02:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:41 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها نمی دونم اینو بگم یا نه ولی
من الان سه دورس رای نمی دم

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
من که نفهمیدم چی شد نظرسنجی شد این
احتمالا devil خواست که هممون رو غافلگیر کنه
ولی خب راستشو بخواین شکه شدم
امیر دستهای پشت پرده در کاره ، ظاهرا از بالا دستور رسیده! :d
منم این سری حس تو رو دارم امیر .... دست و دلم به تبلیغات نمیره! فکر کنم به خاطر موضوع نظرسنجی باشه، هر چی ما گفتیم یه نظرسنجی بزارید برندش مشخص نباشه،هیجان کار بره بالا، اینو گذاشتن!!!:d آخه Big Boss کبیر که دیگه تبلیغ کردن لازم نداره....
کلا این نظرسنجی جز تحقیر سم فیشر هیچ گونه پیامد دیگری نخواهد داشت... ! :d

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
والا منم بازی نکردم نمی دونم

---------- نوشته در 02:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:37 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 02:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:41 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها نمی دونم اینو بگم یا نه ولی
من الان سه دورس رای نمی دم

خو اخه امير جان شما وقتي نه بيگ باس رو ميشناسي و نه سم فيشر رو ميشناسي و نه ريو و كن رو ميشناسي ديگه اون وقت ما بايد بيايم كي رو بزاريم تو نظر سنجي ؟؟؟

همش كه قرار نيست براي بازيباز هاي دو ساله باشه كه !!!! خو ما هم دل داريم و دوست داري شخصيت هاي قديمي كه از ته دل دوستشون داريم نظر سنجي بزاريم !

بعد هم بچه ها تقريبا 2 الي3 تا بيوگرافي كامل از بيگ باس گذاشتند اون ديگه مشكل طرفدار هاي سم فيشر هست كه همت نميكنند و در مورد شخصيت مورد علاقشون بيوگرافي نميزارند !!!!!

---------- نوشته در 03:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:51 PM ارسال شده بود ----------

اصلا فکر نمیکردم Big Boss بیشتر از Sam Fisher طرفدار داشته باشه:-o

/:):|:-/...........
.
.
.
.
.
.
بيگ باس از كل شخصيت هايي كه تو دنياي گيم ميشناسي طرفدار بيشتري داره چه برسه به اين ماهيگير !!!!!:d:|

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
من پشیمون شدم به سم رای دادم...جوونی کردم ببخشید.......دو سه روزه تا میرم تو فکر بیگ باس میاد جلو چشم کاشکی میشد رای رو عوض کرد:( :d

آخرین ویرایش:

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
خو اخه امير جان شما وقتي نه بيگ باس رو ميشناسي و نه سم فيشر رو ميشناسي و نه ريو و كن رو ميشناسي ديگه اون وقت ما بايد بيايم كي رو بزاريم تو نظر سنجي ؟؟؟

همش كه قرار نيست براي بازيباز هاي دو ساله باشه كه !!!! خو ما هم دل داريم و دوست داري شخصيت هاي قديمي كه از ته دل دوستشون داريم نظر سنجي بزاريم !

بعد هم بچه ها تقريبا 2 الي3 تا بيوگرافي كامل از بيگ باس گذاشتند اون ديگه مشكل طرفدار هاي سم فيشر هست كه همت نميكنند و در مورد شخصيت مورد علاقشون بيوگرافي نميزارند !!!!!
الان مشکل من نشناختن کاراکتر نیست
من فاینا فانتزی بازی نکردم ولی بعد از خوندن بیوگرافی به سفیروث رای دادم
منم یادم نمیاد جایی گفته باشم که فقط از کاراکترهای جدید نظرسنجی بزاریم
بیوگرافی اینارو هم خوندم ولی دیگه به نظرسنجی بی میلم .

کسی بیوگرافی کامل سم رو نداره

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
امیر دستهای پشت پرده در کاره ، ظاهرا از بالا دستور رسیده! :d

منم این سری حس تو رو دارم امیر .... دست و دلم به تبلیغات نمیره! فکر کنم به خاطر موضوع نظرسنجی باشه، هر چی ما گفتیم یه نظرسنجی بزارید برندش مشخص نباشه،هیجان کار بره بالا، اینو گذاشتن!!!:d آخه Big Boss کبیر که دیگه تبلیغ کردن لازم نداره....
کلا این نظرسنجی جز تحقیر سم فیشر هیچ گونه پیامد دیگری نخواهد داشت... ! :d

بابا کیان یکی از عوامل نفاق خودمون بودیم دیگه :D خودمون بحث رو به سمت مخفی کاری و این دو بنده خدا کشوندیم :D
اصلا فکر نمیکردم Big Boss بیشتر از Sam Fisher طرفدار داشته باشه:-o
96786298557874460959.png

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
هیچکدوم از طرفدارای سم انتظار پیروزیش رو نداشتن ولی این هیچی از ارزشهای سم کم نمیکنه!!
سم شخصیتیه که کمتر تو دنیای بازیها معرفی شده و یدونست!!
واقعا با این عذابهایی که تو زندگی کشیده نمیشه دوسش نداشت!!:x

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
رسما آبروی سم رفت ...

نه بابا کاری با آبرو نداره، طبیعیه. هر کرکتری در برابر رئیس بزرگ قرار بگیره سر تعظیم فرود میاره. هنوز هم سم رو می‌دوستیم ولی خوب در جای خودش:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر