X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
بر عکس ظاهرش فوق العاده سخته این نظرسنجی :d
سونیک به کل تو بچگیامون بود و خیلی خیلی خاطره داریم باهاش. ولی جان مارستون هم از اون شخصیت هاست که خیلی راحت اسطوره شد :d از یه طرف نامردیه به سونیک رای ندیم از یه طرف جان حیفه :d
من به احترام خاطراتی که از بچگی همراهم بود به سونیک رای دادم:d

من به احترام خاطراتی که از بچگی همراهم بود به سونیک رای دادم:d

Me too !
میخواستم به مارستون رای بدم ولی یاد بچگیام می افتادم !

Sonic_en_Sonic_Advance_2.png

آخرین ویرایش:
من برای اینکه با سونیک خیلی خاطره دارم و خیلی ازش خوشم میاد به جان مارستون رای میدم بله من اهل این محله نیستم:d

من خودم به جان مارستون رای دادم چون سال ها دنبال یه همچین کاراکتری تو دنیای گیم بودم ولی تا قبل از Redemption هرگز نیافتیده بودمش :-" :دی
با این حال :
80249896122692677441.gif

برو جلو پسر :x
92.2 کیلو بایت که خوبه دیگه :-" :دی

خوب به امید خدا داریم یکی از شخصیت های محبوب دوران کودکی گیمر ها رو حذف میکنیم!:d

به مارستون رای دهید \m/

===========
یه قول یکی از دوستان:
آقایون، ملت غیور ایران زمین، چند بار بگیم عکسها رو به صورت Thumbnail قرار بدید؟!

آخرین ویرایش:
جان مارستن راحت اسطوره نشد...تک تک دقایقی که تو بازی همراهشی ابعاد شخصیتش بیشتر واسه آدم رو میشه ...
هوش مندی از بازی سازا بوده که چنین شخصیتی رو تونستن اینقد فوق العاده نشون بدن با این که دیالوگایی که خود مارستن استفاده میکنه
خیلی هم خاص نیست ولی تو طول 13 14 ساعتی که بازی میکنی مارستن میشه نزدیکترین کَست ...
کارایی که میکنه ظاهرا شجاعت و دلیری توشه ولی باطن قضیه یه چیز دیگس...تو یه جور ناامیدی دست و پا میزنه , یه کورسوی امید کارش رو تا کجاها میکشه و اگه از من بپرسن جان میخواست , میخواست که توی همون اولین ملاقاتش با بیل کشته بشه!

شخصتش قابل مقایسه با سونیک نیست , نه اینکه سونیک ضعیف و این حرفا.نه.سونیک یه دنیای دیگس...از بچگی باهاش بزرگ شدیم ولی جان واسه همه ی ماها یه مدت کوتاهی جزو اعضای خوانوادمون محسوب میشه مثه برادرمون

اون عده از دوستان عزيزي كه سر دوتا شخصيت بازي دعواشون شده و نمي تونن جلوي خودشون رو بگيرن خواهشا اينجا دعوا نكنن و جو تاپيك رو به هم نريزن. يكي به سونيك علاقه داره و ازش طرفداري ميكنه و يكي هم با جان حال ميكنه و عكس ها و Gif ـاش رو ميزاره ديگه نيازي نيست كه به همديگه توهين كنيد و چنين شخصيت هاي محبوبي رو زير سوال ببريد. حداقل براي حفظ حرمت تاپيكم كه شده جنگ راه نندازيد و بقيه دوستانتون رو از خودتون نرنجونيد.
------
در مورد Sp هم خواهشا رعايت كنيد. تو تمامي دوره هاي گذشته در مورد استفاده از Sp و متن پنهان توضيح داده شده اما باز مي بينيم كه عزيزاني بدون استفاده از Sp در مورد بازي صحبت ميكنن و پايانش رو لو ميدن و يا اشخاص ديگه اي از Sp استفاده ميكنن اما تو عنوان Sp اصل مطلبو توضيح ميدن! خواهشا به اون دسته از دوستاني كه اين عناوينو تموم نكردن احترام بزاريد و بدون استفاده از Sp در مورد پايان بازي ها حرف نزنيد.
------
در مورد عكس هاي بندانگشتي هم براي بار چندم عرض ميكنم كه خواهشا عكس هاتون رو اول بنداگشتي كنيد و بعد تو تاپيك قرارشون بدين اينجوري هم صفحه راحت تر لود ميشه و هم اون عده از دوستاني كه اينترنت محدود دارن حجمشون بي دليل مصرف نميشه.

شرمنده كه من چنين حرفايي رو ميزنم چنين مسائلي بايد از سوي مديران تاپيك گوشزد بشه كه اتفاقا چندين بارم شده ولي متاسفانه يه عده از دوستان همچنان رعايت نميكنن و به همين دليل لازم دونستم كه يه بار ديگه اين مسائلو يادآور بشم.

گوشه هایی جدید در هنر استفاده از تگ اسپویل رو هم شاهد بودیم!

عنوان تگ اسپویل، خودش آخر بازی RDR بودb-)

انقدرا راجب به سونیک فکر بد نکنید.من هرچی کنسول یا وسیله داشتم به عشق سونیک خریدم.از سگا جنیسس گرفته تاwiiوpc
قطعا خیلی ها فکر میکنید سونیک فقط تو سگا بوده ودیگه نابود شده نه اشتباه میکنید.باز هم فکر میکنید شاهکار به گرافیکه نه اینطور نیست دمتون گرم هواداران سونیک که دارین رای میدین به سونیک من خودم از اعضای انجمنم چند نفر رو فرستادم اینجا!:d
اتفاقا ربط به سابقه داره آهنگ های باکلام سونیک انقدر زیباست که چند گروه در چند ورژن میخونندش مخصوصا همینcrush40که خیلی معروف هم هست:x
قطعا کسایی که از سونیک شناخت ندارن بهRDRرای میدن.یعنی خدایی دلتون میاد سونیک رو بفروشین؟خارپشت به این گلی؟:x

- - -ویرایش - - -

البته بهتره دعوا نکنید!(با تشکر از
Dark War
:d)

سونیک من خودم از اعضای انجمنم چند نفر رو فرستادم اینجا!
:d
akiba پستت رو ببینه میاد با شمشیر نصفت میکنه تبلیغ کردی:d

من تبلیغ نکردم!:-s
فقط گفتم به اعضای انجمنم گفتم بیان به سونیک رای بدن!همین:bighug:

رفتی گفتی بیان به سونیک رای بدن!/:)
دوست عزیز همین کار شما تبلیغ محسوب میشه:d
مسئولین ایندفعه رو چشم پوشی کنید:-" چون دوستمون تو باغ نبودن:d

به این بیانیه دقت کنید::d
توجه:
از این به بعد تبلیغ خود تاپیک در پروفایلها حتی بدون اسم بردن از شخصیت خاصی ممنوع هست.
(به عبارتی هر گونه تبلیغ= مجازات کاربر خاطی+حذف شدن کاراکتر!)
ادیت: از بالا دستور رسید حذف نمیکنیم، فقط خود شخص رو مجازات میکنیم:biggrin1:

آخرین ویرایش:
از این به بعد تبلیغ خود تاپیک در پروفایلها حتی بدون اسم بردن از شخصیت خاصی ممنوع هست.

jack daw قشنگ دقت کن .
این دوستمون که تو پروفایل تبلیغ نکردن.
:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or