X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
jack daw

آرش جان بابت تبليغات مفيدت ممنونم و شرمندتم كه اينو ميگم اما عكسات بدجوري آسفالتمون كردن:d بند انگشتي بزار كه هم خدا ازت راضي باشه و هم بندگان خدا:d بندانگشتي كردنم كه كاري نداره تنها كافيه دست مباركو ببري روي گزينه آپلود و عكس رو آپ كني:d

نمودی تاپیک رو با این عکسای بزرگ. بند انگشتی و توی اسپویلز بذار که حجم بچه ها نابود نشه. نیم ساعت طول میکشه صفحه لود بشه.
خونسرديتو حفظ كن جانم:d

^ تیم تبلیغاتیه قدرتمند و با برنامه به این میگن :-" :d
هیچ خبری از رقبا نیست :>

همون اینجا هستیم داریم شمارو نگاه میکنیم تخمه هم میخوریم :|

پ.ن: کلی برنامه ریختیم برای تبلیغات فردا به زودی شکست بزرگی خواهید خورد:d

خب من تازه اومدم
علی صلح و صفا ؛ گفته بودی گروه مکس ، بدترین گروهه من جدی نگرفتم:| معذرت میخوام:|:d

jack daw@
نمودی تاپیک رو با این عکسای بزرگ. بند انگشتی و توی اسپویلز بذار که حجم بچه ها نابود نشه. نیم ساعت طول میکشه صفحه لود بشه.
با دیوار نبود که:d:|!

--------------------------
اومدم به مکس رای بدم،یاد فینال کاراکتر بتل افتادم به جان رای دادم:d!

zombiemarston.jpg

تبلیغات مام علیه جـــــــان مــــارستون شروع می شه! >:)

خوب برای قهرمان نهایی مسابقات یعنی مکس پین تبلیغ میکنیم : :bighug:
09101908460088727787.jpg

10471337743856264748.jpg
53636259309960362671.jpg

نگاه کن تو رو خدا :| از همتون ناامید شدم :| یعنی الطایر کبیر فقط 9 رای؟ :|

انشاالله این پرهای سفید،با خون رگ گردن اونایی که به الطایر رای ندادن تزئین بشه :-"

باز هم خواهیم آمد :-"

تبلیغات مام علیه جـــــــان مــــارستون شروع می شه!

Do you want me
to take out a gun
and blow a fOcking hole in your head
right here
right now :-w
گوجیرا جان دوست گرامیه من تصمیم داری به کی رای بدی ؟ :d

"Here I was again, halfway down the world with all hell breaking loose around me, standing over the body of another dead woman I failed to protect."
شاید خیلیاتون به خاطر بازی ای که این دیالوگ ازش نشات گرفته توجهی بهش نکنین، ولی این جمله به خوبی زندکی اسفبار مکس رو توصیف کرد.:دی
==============

"The past is a gaping hole. you try to run from it, but the more you run, the deeper, more terrible it grows behind you, it's edges yawning at your heels. Or kissing the mouth of a gun,, a bullet trembling in its dark nest, ready to blow your head off."

"I was hurt. My crime, what I had done was like a hungry pit behind me. I had to run, get away from it as soon as possible."

The past is like a puzzle, like a broken mirror. As you piece it together, you cut yourself. Your image keeps changing. And you change with it. it could destroy you, drive you mad. It could set you free. You'll see the choices you didn't know you'd made. Like staying at work late to chat with a friend, instead of hurrying home to your family. Kissing her, I think of the cold laws of cause and effect."

:bighug:فقط ازیو بدون اون یعنی ...........:bighug:
هیچ:d

albums3286-picture47909.jpg
albums3286-picture47910.jpg
albums3286-picture47912.jpg

albums3286-picture47907.jpg

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or