X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
وظیفه ی شرعیه هر پی سی بازیه که از اول شدن جان مارستون جلوگیری کنه، پس ای پی سی بازان فرهیخته به مکس پین رای دهید. :bighug: \m/

نمیشه باو نمیشه :| تا حالا 3بار اومدم تو تاپیک رای بدم یبار میگم ب پرنس رای میدم بخاطر pop:ww بعدش میگم نه مکس ک باهاش بزرگ شدم بعدشم یاد مرگ مارستون افتادم :((

نمیشه باو نمیشه :| تا حالا 3بار اومدم تو تاپیک رای بدم یبار میگم ب پرنس رای میدم بخاطر pop:ww بعدش میگم نه مکس ک باهاش بزرگ شدم بعدشم یاد مرگ مارستون افتادم :((
جان خودش مرد راحت شد، ولی مکس تمام کسایی که بهشون عشق می ورزید یا سعی در مراقبت ازشون داشت رو از دست داد و تا آخر عمر با خاطرات تلخش زندگی کرد. نتیجه میگیریم داستان مکس تراژیک تره
نتیجه ی اخلاقی: به مکس رای بده:دی

به جان رای بده کاملا رستگار میگردی درست مثه خود ردمپشن ـه جان :d

ای ملت چه نشسته اید :d
که یکی از مسئولین برگزاری تشویق به انجام تخلف انتخاباتی میکند [-(

تو دوست خودمی من باید بالاخره تو رو خوش حال کنم بنابراین میرم تبلیغ تو پروفایلها :bighug:

mr. john marston:x\m/:)>-

url

url

url

تو دوست خودمی من باید بالاخره تو رو خوش حال کنم بنابراین میرم تبلیغ تو پروفایلها :bighug:
چون شما هم دوست من هستین
منم میرم برای تبلیغ برای 4 کاراکتر دیگه در پروفایل ها
تا همگی با هم حذف بشن :-" :d
در ضمن خود شما به جان رای ندادی You're either with us or against us :-l

یکی بره سردسته ما پرنس فن ها رو پیدا کنه:(:دی
یک سوالی پیش اومده برام:دی اگه من برم به یک نفر بگم "بیا اینجا به هرکی دلت می خواد رای بده" (با اینکه احتمال می دم به پرنس رای بده:-") تخلفه؟:دی

چون شما هم دوست من هستین
منم میرم برای تبلیغ برای 4 کاراکتر دیگه در پروفایل ها
تا همگی با هم حذف بشن :-" :d
در ضمن خود شما به جان رای ندادی You're either with us or against us :-l

خوب با تو هستم ولی الان 1 درصد علیه تو هستم >:) انگاری تو میخوای امروز همه ی دوستانت رو از دست بدی:((

تبلیغات بی خیال باو_______ نه من نه تو:d

جان خودش مرد راحت شد، ولی مکس تمام کسایی که بهشون عشق می ورزید یا سعی در مراقبت ازشون داشت رو از دست داد و تا آخر عمر با خاطرات تلخش زندگی کرد. نتیجه میگیریم داستان مکس تراژیک تره
نتیجه ی اخلاقی: به مکس رای بده:دی
همون مرگش باعث علاقه طرفدارا شده :|
حالا بیخیال جان پرنس رو کجای دلم بزارم؟ :دی
من کل سریاشو تموم کردم پرنس2 جزئ 3 تا بهترین بازیای عمرمه :دی

یکی بره سردسته ما پرنس فن ها رو پیدا کنه:(:دی
یک سوالی پیش اومده برام:دی اگه من برم به یک نفر بگم "بیا اینجا به هرکی دلت می خواد رای بده" (با اینکه احتمال می دم به پرنس رای بده:-") تخلفه؟:دی

اگه بگی بیاد اینجا رای بده تخلف نیست ولی در مورد این (با اینکه احتمال می دم به پرنس رای بده:-") چون از کجا معلوم یه پیام خصوصی براش نفرستادی؟:d پس نهایتا بن میشی کارکتر مورد نظرت هم حذف میشه :|

jack daw@

نمودی تاپیک رو با این عکسای بزرگ. بند انگشتی و توی اسپویلز بذار که حجم بچه ها نابود نشه. نیم ساعت طول میکشه صفحه لود بشه.

mr. john marston:x\m/:)>-

url

جنازه جان ....:((
یک دقیقه سکوت:-$
برای آن تازه گذشته رای دهید
بازگشت همه به سوی اوست....:((
images

url

^ تیم تبلیغاتیه قدرتمند و با برنامه به این میگن :-" :d
هیچ خبری از رقبا نیست :>

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or