X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
اخ جون jill که بازم رفت بالا دیگه داشتم نامید میشدم. ادامه بدین که داریم میبریم

زنده باد جیل:guitar: زنده باد جیل:headband: زنده باد جیل:excited: زنده باد جیل

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
هه هه هه، کجان فدایی های مارکوس؟ کجان کسایی که فکر میکردن مارکوس میتونه از جیل رد کنه؟ با تمام قوا، با تقلب و خیانت به جیل باز هم نتونستن نزدیک بهش بشن. مارکوس در حد جیل نیست. فوق فوقش در حد یکی از زامبی های RE 6 باشه.:d

gtx680

کاربر سایت
Jul 13, 2013
400
هه هه هه، کجان فدایی های مارکوس؟ کجان کسایی که فکر میکردن مارکوس میتونه از جیل رد کنه؟ با تمام قوا، با تقلب و خیانت به جیل باز هم نتونستن نزدیک بهش بشن. مارکوس در حد جیل نیست. فوق فوقش در حد یکی از زامبی های RE 6 باشه.:d

من اینجام کاری داشتی :d میشه بگی کدوم تقلب و خیانت ؟ اصلا تا اخر نظر سنجی نمیشه اطمینان کرد کدوم میبره .

مثل دکتر گوردون که یهو خودشو کشید بالا

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,171
نام
پویان
دوست عزیز شما مدرک هم داری که به این راحتی میگی تقلب و خیانت !
من واقعا تعجب میکنم ! بعضی ها حتی کلا به برد کارکترشون بسنده نیستند ! بعضی از دوستان با اینکه کارکتر مورد علاقه شون میبره , باز هم حرف از تقلب میزنند !
اگه کل اون 39 تا رای مارکوس رو بدن به جیل راضی میشید !؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین

Is that supposed to be funny??!!:D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
کیانوش همینطوری نمیشه گفت فلان شخص با تقلب بالا اومده. اگر مدرکی داری برای من یا بقیه مسئولای مسابقه پ.خ کن تا بررسیشون کنیم.

احساس میکنم نوشته ات بیشتر حالت طنز گونه و کل کل داره، ولی لطفا از این مورد (تقلب) توی شوخی ها و کل کل هاتون استفاده نکنید. ;)

کلی : به هیچ عنوان توی تاپیک بحثی در مورد تقلب انجام ندید(چه شوخی و چه جدی) اگر هم فکر میکنید تقلبی صورت گرفته و مدرکی هم دارید یا مشکوکید که شخصی دو تا یوزرنیم داشته باشه، یوزر نیم ها (یا مدارک) رو برای من یا سایر مسئولای مسابقه پ.خ کنید، تا بررسیشون کنیم.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
کلی : به هیچ عنوان توی تاپیک بحثی در مورد تقلب انجام ندید(چه شوخی و چه جدی) اگر هم فکر میکنید تقلبی صورت گرفته و مدرکی هم دارید یا مشکوکید که شخصی دو تا یوزرنیم داشته باشه، یوزر نیم ها (یا مدارک) رو برای من یا سایر مسئولای مسابقه پ.خ کنید، تا بررسیشون کنیم.
یه سنگ انداختم تو چاه :> ببینم میتونید درش بیارید ;;)

پ.ن : :(

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
بابا نه ربطی به امین داشت نه جدی بود. من کدوم نوشته ام توی این تاپیک جدی بوده که این دومیش باشه. از این به بعد اصلا شوخی نمیکنم. بی جنبه ها:(

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
بگذار یکم تو تاپیک فوتبال فعالیت کنم خود به خود این اتفاق میافته :bighug:
کدومشون ؟! آکیبا ؟! :-l
:D
عجب آدمی هستیا. اشتباه تاپیی بود تا اومدم درستش کنم قاپیدیش. حالا بزار نوبت خودت برسه>:)
تازه داشته باش دارم گناه رو از گردن اون برمیدارم میذارم روی گردن خودم:d تازه به جیل هم رای نداده)x
نمی شد اسمت مثلا کلمنتاین بود شبیه دیگران نبود میخواستی تایپش کنی به اشتباه بر نخوری:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر