X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
آقا دعوا نكنين اين مورد هم مثل سابزيرو و اسكورپيون معلوم هست چطور تمام ميشه :d پيشنهاد ميكنم دفه بعد از يك بازي بزارين هم آخرش كمتر معلومه هم كمتر تنش داره پيشنهاد خودم Morrigan و Flemeth هست :x

این خوشگل خانوم با این دماغ عملیش مبارزه هم بلده؟! :دی =))

CAN YOU SEE THIS :دی

ebojkene0r216r88sy2.gif

----
اصلاً استایل خسته ـش تو حلقم :دی

62539276278294279381.jpg

این سری نظرسنجی چقدر به هم نزدیکه... رای نمی دم فعلا، اگه کسی هم رای من را خواست بخره به خط پایین مراجعه کنه:d :
پیشنهادات خود را به شماره حساب 777744 ، بانک شعبه بازیسنتر به نام princeofpersia واریز نمایید

نه خانوم سر سختی ـه:دی
خسته؟! =)) بی خیال باو ناراحت ـه:دی چون می‌دونه ورجیل قراره باهاش چه کار کنه >:)

پیشنهادات خود را به شماره حساب 777744 ، بانک شعبه بازیسنتر به نام princeofpersia واریز نمایید

اگر واريز كنيم كه ديگه پيشنهاد نيست :d

این سری نظرسنجی چقدر به هم نزدیکه... رای نمی دم فعلا، اگه کسی هم رای من را خواست بخره به خط پایین مراجعه کنه:d :
به وینسنت رای بده از اینا هم جایزه میدیم :دی

@ امیر دانته
چی شد کم آوردی ؟ :دی یوزرت هم که دانته ـس :دی ننگ بر تو باد که از ورجیل کتک خور حمایت میکنی :دی

احسان خودتم میدونی تیرهای وینسنت روی ورجیل کارساز نیست:biggrin1: پیشنهاد میشه یه دور دیگه مبارزه اول دانته و ورجیل رو ببینی:biggrin1: علاوه بر اینکه هیچ تیری به ورجیل اصابت نکرد، همونا رو هم خوشگل به ردیف رو زمین چید و به طرف دانته پرتابشون کرد:biggrin1:
از این نظر هیچ توجیهی برای نداشتن برتری ورجیل به وینسنت ندارین:biggrin1:
اضافه کنم یه لُنگی عددی نیست برای ورجیل:biggrin1: وینسنت بره کارخونه تولید لُنگ راه بندازه سود بیشتری براش داره=))

احسان خودتم میدونی تیرهای وینسنت روی ورجیل کارساز نیست:biggrin1: پیشنهاد میشه یه دور دیگه مبارزه اول دانته و ورجیل رو ببینی:biggrin1: علاوه بر اینکه هیچ تیری به ورجیل اصابت نکرد، همونا رو هم خوشگل به ردیف رو زمین چید و به طرف دانته پرتابشون کرد:biggrin1:
از این نظر هیچ توجیهی برای نداشتن برتری ورجیل به وینسنت ندارین:biggrin1:
اضافه کنم یه لُنگی عددی نیست برای ورجیل:biggrin1: وینسنت بره کارخونه تولید لُنگ راه بندازه سود بیشتری براش داره=))

تیر های دانته ؟! :))
شما اون گیفی که گذاشتم رو ببین ! هر تیر وینسنت اندازه ی کل هیکل اون هلیکوپتره :دی با تیر های فسقلی دانته مقایسه ـش میکنی ؟ :دی توی همون گیف با 3 تا تیر هلکوپتر حمل سرباز به اون عظمت رو با خاک یکسان میکنه :دی برای درک بهتر اسلحه ی وینسنت بازی DOC حتماً توصیه میشه :دی اینم که همگی دیدید ایشالا :دی

11430812882500589334.jpg

این از این :دی بعدشم وینست به هر حالت مادی و غیر مادی ای می تونه در بیاد ! یعنی توی خواب بتونید کاری از پیش ببرید :دی

86472348727599004902.jpg

همین قسمت رو دوباره ببینید :دی به رگبار گلوله میبندنش ولی هیچ اتفاق خاصی نمی افته >:) :دی

منم اضافه کنم ورجیل در تولید انواع کیسه با برند های مختلف می تونه موفق تر باشه =)) از داداشش که زارت و زورت کتک می خوره کلاً هیچ اتفاق مهمی هم توی زندگیش نداشته همون تولید کیسه براش مناسب تره =))

آخرین ویرایش:
اگر واريز كنيم كه ديگه پيشنهاد نيست :d

گیر نده، یه چی گفتیم دیگه!:d
مزایده گذاشتم خوب:d برنده اش هم مشخص شد!:d

---------- نوشته در 07:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:15 PM ارسال شده بود ----------

به وینسنت رای بده از اینا هم جایزه میدیم :دی

من رای دادم. منتظر جایزه ام هستم>:d:d

یعنی دارم درست میبینم این شنل قرمزی رایش از ورجیل بیشتر شده؟؟؟؟؟:-o:-o

احسان رفتی تیرهای وینسنت رو با یاماتوی جهنمی ورجیل مقایسه میکنی؟:d جالب اینجاست ورجیل حتی اگر یاماتو رو از غلافش نیاره بیرون بازم حریف رو شقه شقه میکنه:d وای به حال اینکه بیاره بیرون:d اصلا اگر تونست ورجیل رو وقتی تلپورت میکنه، ببینه اونوقت حرفت قبوله=)) (که بازم نمیتونه اثری بذاره:d). حیف که دسترسی به عکس ندارم (توی پیام خصوصی دیدی:d). خلاصه اگر ورجیل کیسه فروش باشه بازم جای شکرش باقیه هر چی باشه از یه لُمگ پاره پوره و شل و وارفته بهتره:d آره آقا اینجوریاس:d

معلوم هم نیست پشت صحنه نظر سنجی چه اعمال شیطانی داری انجام میدی که کیلو کیلو رای های وینسنت داره میره بالا:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or