X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خوب دیگه پس فایده ای نداره گفتم هر 3 گزینه یک ایرادی دارند نظر نباشه که ببخشید میشه کشک مثل کاراکتر بتل + بیوگرافی
راه های دیگری هم هست مثل همین رویه قدم جمع بندی هم در پست آخر ولی این هم باز ایراد داره

مهدی این تاپیک مثل قدیم به کار خودش ادامه میده و موقع نظرسنجی میتونیم نظر بدیم و تو سروکله هم دیگه بزنیم :D فقط هر نظرسنجی که تموم شد جمع بندی رو توی یه تاپیک دیگه قرار میدیم تا پست اول شلوغ نشه

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
مهدی این تاپیک مثل قدیم به کار خودش ادامه میده و موقع نظرسنجی میتونیم نظر بدیم و تو سروکله هم دیگه بزنیم :D فقط هر نظرسنجی که تموم شد جمع بندی رو توی یه تاپیک دیگه قرار میدیم تا پست اول شلوغ نشه
ما هم معایب این کار رو گفتیم این کار عیب داره باز خود دانید

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
دوستان در عین اینکه نظراتتون رو بیان می کنین :D من دوست دارم بدونم که واقعا چیکار کنیم؟
من 4 تا گزینه می گم شما بهترینش رو انتخاب کنین، فقط خواهش می کنم نظرتون رو در این بار حتما بگین
1- رویه قدیم رو پیش بگریم و پست اول ویرایش شود
2- رویه قدیم رو پیش بگیرم و به جای ویرایش پست اول تاپیک جداگانه ای زده شود و جمع بندی نظرات + بیوگرافی کاراکترها در آن قرار گیرد
3) تاپیک جدید زده شود و فقط بیوگرافی کاراکترها در آن قرار گیرد
4) هیچکدام :D
گزینه 4 محض فان بود :D

لیدی خانم :D شماره 2 جمع بندی نظرات که تو همون اعلام برنده هست که کدام شخصیتها چه ویژگیهایی دارن شماره 3 هم که دقیقا میشه همون شماره یک و تاپیک راه خودش و پیش میکشه !!! من الان پیغام خطا دادم !!!!!
با این حال بنظر من شماره شماره 2 باشه !!!

و در آخر اضافه کنم :
خانم فقط بایونتا :D

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
بچه ها یه چیزی رو من بگم
باور کنین تاپیک رویه قبل خودش رو داره تاپیک جدید رو می خوایم فقط بزنیم تا از طولانی شدن پست اول جلوگیری کنیم
همون طور که علی ها گفتن یه وقت ادیتور سایت مشکل پیدا کرد کلا پست اول به فنا رفت اونوقت چیکار کنیم :D

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
بچه ها یه چیزی رو من بگم
باور کنین تاپیک رویه قبل خودش رو داره تاپیک جدید رو می خوایم فقط بزنیم تا از طولانی شدن پست اول جلوگیری کنیم
همون طور که علی ها گفتن یه وقت ادیتور سایت مشکل پیدا کرد کلا پست اول به فنا رفت اونوقت چیکار کنیم :D
این کار فقط کاربرها رو سردرگم می کنه و یک پاشون باید اینجا و یکیشون اون اون تاپیک بشه جمع بندی تو پست آخر بهترین راه است

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این کار فقط کاربرها رو سردرگم می کنه و یک پاشون باید اینجا و یکیشون اون اون تاپیک بشه جمع بندی تو پست آخر بهترین راه است
جمع بندی تو پست آخر؟ یا پست اول؟ اگر پست آخر باشه که یه نفر بخواد بره نتیجه رو ببینه باید کل تاپیک رو زیر و رو کنه.
همونجور که گفتم اون تاپیک اگر قرار باشه ایجاد بشه، قفل میشه تا هیچکس نتونه اونجا پست بده. فقط برای کارای مربوط به خودشه

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
جمع بندی تو پست آخر؟ یا پست اول؟ اگر پست آخر باشه که یه نفر بخواد بره نتیجه رو ببینه باید کل تاپیک رو زیر و رو کنه.
همونجور که گفتم اون تاپیک اگر قرار باشه ایجاد بشه، قفل میشه تا هیچکس نتونه اونجا پست بده. فقط برای کارای مربوط به خودشه
این کار فقط باعث سردرگمی کاربر میشه یا باید کاربر بره اون تاپیک یا این تاپیک

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این کار فقط باعث سردرگمی کاربر میشه یا باید کاربر بره اون تاپیک یا این تاپیک
بازم حرف خودتو میزنی. چه سردرگمی؟ دقیقا میشه مثل کاراکتر بتل. نه کسی میتونست تو قسمت جمع بندی پست بده و نه کاری بکنه. تمام بحث ها هم توی خود تاپیکش دنبال میشد. من نمیدونم منظورت از سردرگمی چیه چون به نظرم کسی اینجا رو ول نمیکنه تا بره تمام عمرش رو فقط جمع بندی نگاه کنه

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
بازم حرف خودتو میزنی. چه سردرگمی؟ دقیقا میشه مثل کاراکتر بتل. نه کسی میتونست تو قسمت جمع بندی پست بده و نه کاری بکنه. تمام بحث ها هم توی خود تاپیکش دنبال میشد. من نمیدونم منظورت از سردرگمی چیه چون به نظرم کسی اینجا رو ول نمیکنه تا بره تمام عمرش رو فقط جمع بندی نگاه کنه

اگه میخواین 2 تا تاپیک دقیقاً مثل Character Battle باشن که خیلی هم عالیست:d
چون آدم یه ثانیه میرفت گروه بندی و معرفی شخصیت های Character Battle چیز میزهای لازم رو میدید بعد هم فحش فحش کاری ها رو تو دومین دوره مسابقات Character battle سایت بازی‌سنتر میکرد تمام میشد میرفت

ولی این کار یه سختی داره هر وقت بخوای قفل کنی و قفل رو برداری باید با یکی از بچه های مدیریت به هماهنگی;)

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
اگه میخواین 2 تا تاپیک دقیقاً مثل Character Battle باشن که خیلی هم عالیست:d
چون آدم یه ثانیه میرفت گروه بندی و معرفی شخصیت های Character Battle چیز میزهای لازم رو میدید بعد هم فحش فحش کاری ها رو تو دومین دوره مسابقات Character battle سایت بازی‌سنتر میکرد تمام میشد میرفت

ولی این کار یه سختی داره هر وقت بخوای قفل کنی و قفل رو برداری باید با یکی از بچه های مدیریت به هماهنگی;)
هماهنگی به مدیریتش با من :D
بقیه ش هم حله

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
نمیشه هم بریم اون تاپیک رو نگاه کنیم هم این رو سخته کاراکتر بتل هم از این مشکلات متاسفانه داشت. من مخالفم باز این نظر ما هست

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
نمیشه هم بریم اون تاپیک رو نگاه کنیم هم این رو سخته کاراکتر بتل هم از این مشکلات متاسفانه داشت. من مخالفم باز این نظر ما هست
اوکی مهدی جان نظر شما هم قبول ولی خب به نظرتون وقتی نمی تونیم پست اول تاپیک رو مدام زیادش کنیم، برای جمع بندی باید چیکار کنیم ؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
حرفت از پایه و اساس بی مورده. همچین میگی سخته انگار آپولو هوا کردن میخواد! اون که میگی سخته بحثش جداست.
به نوید پیام دادم تا یه نظر سنجی در این مورد بذاریم. با همون گزینه هایی که آتوسا گفته. اینجوری بهتر میشه نظر بقیه رو فهمید. نظرات بچه ها محدود به کسایی که اینجا پست میدن نیست

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
رای من سرکار خانم Harley!:d
البته با جفتشونم حال میکنما ولی با هارلی بیشتر!:d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
رای من سرکار خانم Harley!:d
البته با جفتشونم حال میکنما ولی با هارلی بیشتر!:d

شوخی میکنی دیگه نه؟!:D
این دور که تمام شده دور بعدیش هم قراره Lady vs Bayonetta باشه;;)
ما نیز به گزینه 2 رای دادیمb-)
چونکه قبلاً تو کاراکتر بتل سایت امتحانش رو پس داده بود

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر